Krabica dosla s dierou a kus tovaru z nej trcal ... nastastie nic vazne.

Reakcia obchodu open-sport

moc se omlouváme za komplikaci, stačí napsat na email: [email protected] nebo zavolat na tel: +421 733 570 743
    A ihned situaci řešíme na naše náklady.
    S pozdravem Michael Novák

• prehľadné triedenie sortimentu, kvalitný tovar, dobré ceny, výborná a slušná komunikácia, rýchlosť dodania
    • nemá

Obchod ma zaujal sortimentom a výbornými cenami. Veľmi som spokojný s komunikáciou a službami. Obchod odporúčam všetkými desiatimi.

• Korektnosť
    • Pri bankovom prevode zo slovenskej banky, vysoký poplatok za prevod.

Vrelo odporučam.

ešte som tovar neskúšal, obchod OK

• +
    • .

odporúčam

• dobrý prehľad
    • farebné prevedenie

• Hľadal som kreslo za rozumnú cenu, ktoré bude flexibilné, kvalitne zhotovené, bude plne customizovatelné, opierky na ruky sa budu dat nastavit hore- dole ako aj dopredu a dozadu, zadné operadlo sa bude dat posúvať dozadu a späť, za 100 eur mate obyčajné kreslo ktoré má napevno operadlá pre ruky a samozrejme zadné operadlo je tiež napevno,odporúčam si priplatiť viac a získať ovela viac možností nastavenia u tohto výborného kresla.Som veľmi spokojný s kúpou tohto kresla, predtým som vlastnil kreslo z Ikey za 100E ktoré nebolo zlé ale nemohol som si nastaviť operadlá pre ruky a po čase som sa len vrtel v snahe najsť dobrú polohu na ňom a nemal som dobrú polohu na opretie rúk.

Odporúčam tento obchod.

• Nižšie ceny v porovnaní s konkurenciou, osobitný prístup predajcu.

Predajcu vrelo odporúčam, záleží mu na spokojnosti zákazníka, takýto prozákaznícky prístup nájdete len u niektorých predajcov.

• Dobre ceny
    • Nenašla som

Rýchle dodanie,dobrá komunikácia,dobré ceny.

Doporučujem, kvalitné zbožie a prístup. Jeden z mála.

• Prehľadnosť,nakup z domu a donaska do domu.
    • Neviem o žiadnych

• veľmi rýchle vybavenie
    • tovar pekne zabalený nepoškodený
    • Neviem o žiadnych

Veľmi veľmi spokojná. Rýchle a lacné. Odporúčam

• Sortiment, ktorý neponúka žiaden iný obchod
    • Zaujímavé ceny
    • Neprehľadný e-shop
    • Vzhľadom na to že sa jedná o český shop, tak vysoké ceny dopravy.

Najprv som sa obával objednať tovar (stoličku) z tohto shopu, hlavne kvôli tomu že sa jedná o český shop. Bol som ale milo prekvapený. Pomerne rýchle dodanie, na krabici ani škrabanec a odpoveď podpory do pár minút aj mimo otváracie hodiny. Neostáva nič len obchod odporúčiť. Klady prevyšujú zápory si myslím.

• dobre ceny, rychlost, prehladnost
    • nevsimol som si

odporucam lebo som bol so vsetkym spokojny

• Jediný obchod, kde som našla požadovaný výrobok.
    • Na stránke bola ponuka výrobku inej farby /farebné pásy platna/ ako farba výrobku, ktorý mi bol doručený.
    • Sklamalo ma to, ale ponechám si aj lehátko vo farbe zelenej ako ste mi poslali. Inak nechápem, že na stránke máte uvedené 1 kus farby pásikovej a poslali ste mi lehátko vo farbe zelenej.

Až na to, že som nebola upozornená na inú farbu ako som objednávala ostatné skutočnosti /objednávka, komunikácia a doručenie tovaru/ boli excelentné.
    Ďakujem. Klábenešová.
    Obchod doporúčujem bez výhrad.

Reakcia obchodu open-sport

moc sa ospravedlňujeme za chybu, tovar môžete samozrejme vrátiť na naše náklady.
    S pozdravom Michale Novák www.open-sport.sk

• To presne neviem špecifikovať
    • Myslím si že žiadne

Veľmi spokojný odporúčam

S trampolinou sme spokojni, je krasna, masivna...dufam, ze roky vydrzi. Vacsia krabica sa pri prevoze soferovi roztrhla-no uistil ma, ze nic nevypadlo. Nastastie, vsetko co v nej malo byt, tam aj bolo. Ale kedze bola neuveritelne tazka, sa tomu ani necudujem. Skor by som odporucila predajcom trampolin balit to do troch krabic namiesto dvoch. Ale aj napriek tomu...tento obchod odporucam!!! A dakujem za expresne rychle dorucenie.

• Veľmi široký sortiment za prijateľné ceny
    • Žiadne som nepostrehol

Môžem len odporučiť tohto predajcu ostatným kupujúcim. Nakupoval som prvýkrát a som veľmi spokojný

• prehľadné ceny
    • široký a pestrý výber
    • tovar pre každú vekovú kategoriu
    • nenašiel som žiadne vady.

Vrelo odporúčam, dnes je málo obchodov na tak vysokej úrovni, kde Vás oslovia nielen cenou, dopravou, ale i vzájomnou komunikáciou ... Ďakujem.

• Dobrá ponuka a výhodná (nepremrštená) cena.

Vrelo odporúčam !