• na objednávku ani neodpovedali.

• Arogancia, neochota komunikovat cez email, zrusenie objednavky bez udania akehokolvek dovodu a informovania zakaznika o zruseni, nemoznost sa telefonicky spojit s tymto eshopom nakolko cislo je nedostupne.

Takuto aroganciu zo strany eshopu som este nezazil. Nielen ze som cakal na dorucenie objednavky, emailom som sa snazil dostat odpovede preco mi tovar stale nebol doruceny ale ziadna komunikacia z ich strany a dokonca mi zrusili objednavku bez udania akehokolvek dovodu (pritom tovar som videl na sklade podla ich webu) a dokonca ani telefonicky nie je mozne kontaktovat dany obchod, lebo cislo ktore maju uvedene na svojom webe je stale nedostupne. Vobec neodporucam tento obchod.

• Som veľmi sklamaná, nakoľko mi do dnešného dňa neprišlo potvrdenie objednávky a ani tovar
    • Doručuje zásielky a nekontaktuje zákazníka

Neviem aké skúsenosti majú zákazníci, ale ja som sklamaná

• Ziadne
    • Nulova komunikacia

Neodporucam

• nekomunikuje

neodporúčam

• ZIADNE !!!
    • ZIADNA KOMUNIKACIA A ZDA SA,ZE STRANKA JE FAKE.

NEKUPOVAT, USETRITE SI CAS A KOPEC NERVOV, NIKDY NEPLATTE DOPREDU, ABY STE NEBOLI NEMILO PREKVAPENI.
    ZIADNA ODPOVED NA MAILY, KONTAKTNE CISLO JE STALE VYPNUTE !!!!!!!!!!!!!!

Reakcia obchodu Onlinenabytok.sk

Dobrý deň, na Vašu objednávku v ktorej boli nulové položky (chyba nášho systému - nepredávame tovar za 0 Eur) sme reagovali mailom, kde sme Vám oznámili, že danú objednávku nebudeme realizovať nakoľko sa jedná o chybu. Nebola Vám vystavená ani zálohová faktúra, preto sa domnievame, že sa jedná o FAKE recenziu od konkurencie. Takéto praktiky nás mrzia.

• eshop vyzeral dobre
    • potreboval som co najskor 2taburetky, mali ich mat skladom uz je to 2tyzne co som objednal, zaplatil dopredu a nic neodpisuju nekomunikuju, ani ked som objednavku stornoval a ziadal o vratenie penazi...
    • neodporucam

Reakcia obchodu Onlinenabytok.sk

Dobrý deň, bohužiaľ skladom bola iba jedna taburetka a Vašu platbu sme neevidovali. Po prekontrolovaní a zaslaní Vašeho potvrdenia sme Vám platbu vrátili.

• Nepostrehla som ziadnu vyhodu
    • Moja objednavka nebola vybavena, nikto mi na nu neodpisal a neposlal fakturu

Nikto z onlinenabytku so mnou nekomunikoval a moja objednavka nebola vybavena

• Žiadné

Radšej si vybrať iný obchod

• z obrázka je ťažko zistiť typ poťahu, som sklamaná s poťahom mojej sedačky a kvalitou celého produktu, kedže už pri vybaľovaní nám vypadávali s po ruky spinky.

z obrázka je ťažko zistiť typ poťahu, som sklamaná s poťahom /tenký, akoby aj uvoľnený, zle napnutý, miestami vytvára až prázdne bubliny/ mojej sedačky a kvalitou celého produktu, kedže už pri vybaľovaní nám vypadávali s pod ruky spinky.Určite nebudem odporúčať nikomu známemu a každopádne ponúknem svoj názor i ďalej, je to HAMBA, ale chýbali aj spojovacie šruby /tvrdili nám, že zrejme pozabudli pribaliť a chýbal HLAVNE návod na poskladanie celej sedacej súpravy.

• komunikacia so zakaznikom