• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• zaujímavý tovar, dobrá komunikácia predajcu

potrebujem ešte jednu chalupu, aby som si v tomto eshope moholo kúpiť ďalšie kreslo :D

• dobre ceny
    • komunikacia

• Prehľadnosť produktov,profesionálny prístup a komunikácia so zákazníkmi

Najlepší nábytkovy e-shop s ktorým som sa zatiaľ stretla.Skvelé ceny, kvalitné výrobky.Prehľadnosť stránky zjednodušuje proces výberu, popisy produktov zodpovedajú realite, dodacia doba bola splnená v danom termíne, nemám žiadne výhrady, a vrele odporúčam.

• kvalitné a dizajnovo zaujímavé produkty
    • rýchle a spoľahlivé dodanie
    • ochotná zákaznícka podpora

S nákupom v onlinenabytok.sk som spokojná. Viackrát som tu objavila moderný a kvalitný nábytok do môjho nového bytíku :-) Ďalej odporúčam.

• Kvalita
    • Komunikácia
    • Ceny

Kvalitný obchod. Určite odporúčam.

• Perfetná komunikácia so zákazníkom,bola mi doručená oceľová rudla-vozík s jedným poškodeným kolesom,po napísaní emailu,kde som im napísala v čom je problém mi obratom poslali nové koleso,takže som veľmi spokojná s týmto obchodom

Odporúčam tento obchod

• Kvalita
    • Rýchlosť dodania
    • Komunikácia
    • Prehľadnosť e-shopu

Kvalitný obchod. Určite znova nakúpim a aj odporúčam nakúpiť v tomto e-shope.

• nákup z domu
    • --

obchod som si vybrala náhodne, čakala som na tovar dlhšiu dobu, vraj čerpali dovolenky po novom roku. Ak by som našla niečo výhodné, určite by som využila služieb obchodu aj v budúcnosti.

• chcelo by to kratsiu dobu dodania - 2 tyzdne je vela na jednu obycajnu policu
    • chybala mi informacia o pripisani platby

objednal som si bielu policu, dostal som vzor buk - ale ako teraz pozeram tak sa mi hodi viac tato polica, takze nereklamujem skor davam bod za jasnovidectvo. obchod ako taky odporucam, objednana polica sa mi zda trochu delikatna - ale zase necakal som zazraky za 10 eur :)

Reakcia obchodu Onlinenabytok.sk

Za výmenu poličiek sa Vám ospravedlňujeme, ak by ste si to premysleli, vymeníme Vám ju. Doba dodania sa nám predĺžila skrz sviatky, inak sa snažíme vybavovať objednávky čo najskôr. Ďakujeme za hodnotenie :)

• komunikacia so zakaznikom

• dobra komunikacia
    • rychlosť dodania

pri objednavani bolo uvedene,že pri dodani bude nejaky darček,ale marne som ho hladal v tak velkej krabici v akej bola dodana mala stolička do dnešneho dna som ho nenašiel,neviem či to nebol iba vtip,alebo ešte len pride

• Doprava zdarma, pomoc pri vyneseni nabytku
    • Dodacie lehoty by mohli byt kratsie. V nasom pripade sme cakali dni od objednavky po dodanie.

• Rôzne druhy nábytku

• rýchlosť dodania

z nábytkových e-shopov najrýchlejší

• - rýchle dodanie
    • - seriózny prístup
    • - príjemná komunikácia
    • - všetko prebehlo v poriadku

• veľmi rýchle dodanie popis tovaru úplne zodpovedá objednanému tovaru

všetkým odporúčam

• doprava zdarma
    • trochu nejasny web, nebolo mozne ihned po objednavke spravit platbu - ako to byva zvykom v inych eshopoch (v emaili som nemal variabilny symbol)...
    • Trebalo pockat na dorucenie zalohovej faktury (najblizsi pracovny den) a potom uz islo vsetko po masle.

V pohode

Reakcia obchodu Onlinenabytok.sk

Ďakujeme za Váš nákup a postrehy. Na automatickom fakturačnom systéme pracujeme a taktiež chceme pridať platby kartou.