• Rychla odpoved, snaha riesit
    • Tovar na stranke dostupny, objednavka potvrdena , neskor oznamenie ze nami vybrany drez nemaju a ponuknuta nahrada dizajnovo rozdielna

• Neinformovanie zo strany obchodu

Objednávka podľa stránky mala byť za 3-4 dní. Po týždni som sa telefonicky informoval a odpoveď bola že stou firmou už nerobia a že objednávka nebude vybavená. Nikto ma neinformoval ani mailom ani telefonicky

Reakcia obchodu online-drezy.sk

mrzí nás ak nieste spokojný. Každého zákazníka pravidelne informujeme o stave jeho objednávky emailom alebo telefonicky. V tomto prípade muselo dôjsť ku chybe v emailovej komunikácií.

• Na stranke-jedna cena, po overeni cez telefon o stave objednavky-druha cena o cca 20eur viacej, pri osobnom odbere a vyplacani v kancelarii-tretia cena, asi o cca 3eura viac od druhej.

obchod ponuka tovar ktory nie je schopny zohnat

• Toto momentalne to nemozem hodnotit
    • Bolo napisane , ze dodacia doba je2-4dnia a mne nedoslo nic, ani len info o stave obj. Jedine ce prislo bolo, ze obj.bola zaregistrovana a inac nic.

Nebol mi doruceny tovar, ktory som zaplatil, takze nemozem byt spokojny a este k tomu bez akejkolvek informacie od dodavatela, aj ked neviem co je zatym, takze mozno svoj nazor zmenim :-)

Tovar bol dodaný poškodený, napisal dom im a nevyjadrili sa zatial.

• Dobry vyber a ceny
    • Dlhe dodacie doby, 2-3 dni a po 7 pracovnych dno ziadne info...

• Ziadna komunikacia

Vyhnut sa tomuto obchodu,zavadzaju a vobec vas neinformuju ak to nemaju !

• Prehľadná stránka
    • Zlá komunikácia
  • Nevyplňujem hodnotenie, lebo nemám čo zatiaľ hodnotiť.
    Dôvod :
    Tovar som dostal, ale po rozbalení som zistil, že nebola rešpektovaná moja pripo-mienka pri zadávaní objednávkového formulára.
    Jedná sa o drezovú vaničku, kde som požadoval
    dodanie bez prepadového otvoru na stene
    vaničky. Daný typ som objednal preto, lebo na
    vyobrazení otvor na stene nebol a rozmery daného typu súhlasili s drezom, ktorý mám
    v kuchyni zabudovaný, čiže jednalo sa o jednoduchú výmenu.
    Objednal som i stojankovú batériu, ktorej rozmery / dĺžka a výška výuste / boli vyo-
    brazené pod objednaným typom, dodaná však bola batéria odlišných rozmerov, kratšia, nižšia i keď nie oveľa, ale nezodpovedala
    rozmerom uvedených na stránke.
    Keď som požiadal o oznámenie, či tento typ
    drezu nie je vo vyhotovení bez predmetného prepadového otvoru, nebolo mi odpovedané
    na moju otázku, ale bolo mi oznámené,
    že mám závady nafotiť a tovar mám zaslať
    v pôvodnom balení späť.
    Podľa mňa to znamemá, že mám tovar
    zabaliť, sadnúť do auta a odviesť
    ho ani neviem kde, pretože objednával
    som na online-drezy.sk, faktúra prišla
    z ATRIA. Alebo mám objednať kuriéra a zapla-
    tiť dopravu zo Šale do Žiliny ?
    A neuviedli, akým spôsobom mi budú
    vrátené peniaze, ktoré som pri prevzatí
    uhradil kuriérovi.
    Takže, tovar zatiaľ nevrátim, vyčkám,
    či mi odpovedia na to, na čo som sa ich
    pýtal. Uvidím, či budú so mnou chcieť väbec komunikovať.
    Zdržal som sa hodnotenia, pretože tu som
    kupoval po prvý raz. Asi aj posledný.

• Mizerná komunikácia, iba ak urgujem

• Tovar bol v poriadku.
    • Zodpovedal objednávke.
    • Zavádzajúce informácie o dobe dodania.
    • Musela som im telefonovať niekoľko krát.
    • Zaúčtovali do faktúry aj kuriéra-8eur, napriek tomu, že tovar bol po prieťahoch vyzdvihnutý osobne!

Je mi ľúto, ale nikdy viac.

• Komunikacia 0,dodanie tovaru 0, neseriozny obchod

• tovar som si objednala, ale dodaný nebol

• Ponúka kvalitný tovar s dobrým výberom.
    • Nedoručili mi tovar tak ako som si ho objednal , žiadná komunikácia na zlepšenie stavu.Z dňa na deň to isté ozve sa Vám pracovníčka , ktorá to má na starosti -raz je v sklade , raz na obede...

Neodporúčal , preto lebo im asi nezáleží na dobrom mene a spokojnosti zákazníka.

• ?
    • Cas

Neplati vyrok cas su peniaze

• O výhodach neviem.
    • Kontrola dostupnosti tovaru.

Tovar som objednal, na stránke bolo dodanie 2-4 dni. Po týždni bez akejkoľvek informácie, som volal a pracovníčka mi povedala, že tovar nemajú na sklade a čakajú na dodanie. Človek by čakal, že zákazníka upovedomia sami. Kedže som mal dohodnutú montáž kuchyne, dosť mi to skomplikovalo plány. No medzi časom zmenili na stránke dostupnosť tovaru.
    A slečny asistentky na predajni by sa mohli pri odchode aspoň odzdravit a hlavne sa venovať svojej práci, potom by to možno fungovalo ako má. No v tomto obchode už rozhodne nič nekúpim, ani nikomu neodporučím.

• Zla komunikacia. Nie je moznost okamziteho riesenia vzniknuteho problemu. Prislubia ze sa vam ozvu ale nepravia tak.

Nenakupovat. Pokial si nevazia klienta, ak mu ich vinou sposobia skodu tak neviem kam to chcu takto doviest.

• tak zatial som nenasiel
    • neviem komentovat

Asi si vsetko 3x overit, ci vsetko sedi podla zelania