• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Stále čakám na tovar

Reakcia obchodu One Pharma

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za komplikácie a dlhú čakaciu dobu na doručenie tovaru. Štandardne sú všetky objednávky expedované do 24 hodín a tak tomu bolo aj v tomto prípade. Žiaľ zlyhanie nastalo na strane kuriérskej spoločnosti za čo sa ešte raz veľmi ospravedlňujeme.
    Už pracujeme na náprave a od konca novembra by sme mali mať k dispozícii aj ďalšiu prepravnú spoločnosť. Budeme o tom informovať na našom e-shope.
    S pozdravom Michal Badík z One Pharma

Objednala, som herpes komplex 1+1 akože výhodné balenie, lenže až po doručení tovaru domov som zistila ze to nie je výhodné bakenie 120+120 tabliet ako majú nafotene na obrázku, ale musíte si všetko rozkliknut aby ste sa dočítali, že to druhe bakenie je 30 tabletove takže som ušetrila 0.0 nič ďakujem tu moje objednávky skoncili

Reakcia obchodu One Pharma

V tomto prípade a pri tejto objednávke nešlo o akciu HERPES COMPLEX 1+1. V akciovom balíčku 1+1 sú 2 rôzne produkty s rôznym určením. Jeden je HERPES AKUT RESCUE 30 kapsúl a druhý je HERPES COMPLEX 120 kapsúl. Ten prvý je na zvládnutie akútneho herpesu a ten druhý je na dlhodobú prevenciu pred opakujúcim sa herpesom.
    V žiadnom prípade nie je našim cieľom zákazníkov zavádzať. Každopádne to berieme ako formu spätnej väzby a pozrieme sa na to, či to nevieme popísať jednoznačnejšie, aby k takýmto omylom nedochádzalo. Zákazníčke sa ospravedlňujeme pokiaľ nadobudla pocit, že sme ju chceli zavádzať, no verím, že z nášho vysvetlenia je jasné ako daná situácia vznikla. S pozdravom Michal Badík z One Pharma.