Dodnes mi nenapísali či tovar vôbec príde.... naposledy mail 1.7. Tak to ďakujem teda

Ahojte všetci. :)
    Všetky recenzie až do tohto momentu patrili úplne inému e-shopu.
    Máme síce rovnaký názov aj doménu, ale okrem toho nič viac.
    Názov OliOli je pre nás srdcová záležitosť, a preto nás od tohto názvu neodradili ani zlé recenzie. :)

Náš e-shop sme spustili len nedávno v máji 2021 a pevne veríme, že sa nám tu čoskoro nazbierajú nové, naše skutočné recenzie od našich spokojných zákazníkov. :)

Po 4 dnoch mi sluchatka nefungovali a skoda ze som vyhodil FA od vas a nemuzu to reklamovat ale mam teda velmi zlou zkusenost a nic si neobjednam... Deti se tesili pouze 4 dni...

Reakcia obchodu OliOli SK

Dobrý deň! Poslali sme Vám informácie, ako postupovať pri reklamácii. Nájdete v e-mailu aj reklamačný štítok. Keby ste potrebovali pomoc s reklamáciou, napíšte nám na [email protected]. Radi Vám pomôžeme! S pozdravom, tím OliOli

-tovar,ktorý ponúkajú dodať za 7-10 prac. dní do dnes neprišiel.

• Tovar, ktorý som si objednala ( papuče) mi prišel plesnivý a navlhnutý.
    • Doteraz ( už je to viac ako 30dní čo som papuče odoslala späť) mi neboli vrátené peniaze .
    • Neodpovedajú na email- písala som už viac krát- chcela som vedieť , kedy mi budú vrátené peniaze.

Reakcia obchodu OliOli SK

Dobrý deň! Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti. Dostali sme Vašu reklamáciu 8.1 a odpovedali sme aj na Váš e-mail týkajúci sa Vášho balíka. Je tam šanca, že e-mail spadol do spam pošty. Ako sme to dnes po telefóne Vám povedali, Vaša reklamácia bola schválená a platba bude ešte tento týždeň zaslaná na Váš účet. Ďakujeme za trpezlivosť! Tím OliOli SK

• Tovar som si objednala v dostatocnom predstihu pred sviatkami a stale mi nebol doreceny....

Nakupujem tu prvý raz! Tovar mal prísť do 5 dni. Som rad, že som neplatil dopredu.