• Riesim vratenie penazi nakolko objednavka bola zrusena zo strany predajca....

Po objednaní som dostal potvrdzujúci e-mail a nič viac,objednal som 3.3 volal som do obchodu 8.3 sľúbil mi pán do telefónu že skontrolujte moju objednávku a zavolá naspäť a zložil telefón od vtedy nič a už je 11.3.Tak že každý nak si rozhodne sám

Tovar mi stale neprisiel

12.12.2023 objednávka vytvorená, 20.12.2023 tovar zatiaľ nedorucený. Nakúpené položky v čase objednávky skladom. Takže pri takto dlhej dodacej lehote neodporúčam obchod.

Absolútna nezodpovednosť obchodu s rétorikou " keď je za tovar zaplatené už to nieje náš problém " žiadna komunikácia cez mail telefón iba zvoní občas to niekto zruší. NEODPORÚČAM!!! nakupovať v tomto obchode je to podvod

• Nemožné sa dovolať, tovar dodaný za 15!!!! Miesto deklarovaný h 3.
    Dakujem,uz nikdy viac

• dlhé doručenie objednávky

Tovar, ktorý uvádzali, že je všetok skladom, som objednal 11.6.2023 a hneď som ho uhradil kartou. Prešiel týždeň a objednávka v ich systéme stále figuruje len ako prijatá. Takže neviem, čo si mám o tom myslieť, pretože z e-shopu mi nedal nikto nič vedieť, že je s niečim problém a dúfam, že mi objednávka bude ešte niekedy doručená...

Tovar zaplatený a nedoručený, tak taký to obchod ☹️

• dodavatel zatial uz 6dni zaplatenu objednavku nedodal
    • neumožnuje zaplatit na dobierku pri prevzatí tovaru

• Na stránke uvedené skladom ale reálne nie je
    • Po telefonáte stále ten istý produkt skladom, napriek tvrdeniu, že tovar nemajú skladom a že dopytujú u dodávateľa

Neodporúčam, 24.3.2023 objednaný tovar, dodnes 4.5.2023 nemám dodaný tovar a zvažujem odstúpenie od zmlúvy, predajca bol už dvakrát kontaktovaný a stále neudal termín doručenia tovaru.