• Olej nemal pod vrchnákom fóliu takže zrejme fake olej
    • Filter nepasoval, výber podľa značky, modelu a motora bol zbytočný

Reakcia obchodu OlejTrade.sk

ďakujeme, že ste si pre nákup vybrali náš obchod a našli čas na hodnotenie.

Mrzí nás že s nákupom nie ste spokojný. Preverili sme váš produkt s výhradným distribútorom, ale oleje Shell nemajú pod vrchnákom ochrannú fóliu ako niektoré iné značky. Pri každej objednávke môžete uviesť VIN číslo vášho auta a my radi preveríme vami vybrané produkty. Prosíme Vás, aby ste nás kontaktovali, aby sme váš problém vyriešili k Vašej spokojnosti.

Matej
    olejtrade.sk

• tovar na sklade realne nemaju kedze objednavka bola odoslana az po 2 dnoch po prijati
    • vyspecifikovany filter nepasuje do zvoleneho vozidla
    • chybny katalog
    • neskore odoslanie objednavky

Objednal som si filter na moj passat 2021 2.0 tdi 110kw, filter v aute bol uplne iny ako bol uvadzany podla vasho vyhladavaca filtrov.

Reakcia obchodu OlejTrade.sk

ďakujeme za váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Ohľadom informácie ku katalógu tak katalóg je správny nakoľko vami objednaný filter sa používa aj na váš Passat B8 pre kódy motorov CRLB, DFGA a DBGA čo sú všetko Passat B8 2.0TDI 110kw. Potom je tam druhý filter (ktorý je dlhodobo vypredaný) a je pre kódy motorov DSRA, DSRB, DTSA a DTSB tak isto Pasaat B8 TDI 110kw. Preto sa zobrazil iba jeden na stránke.
    K overeniu filtrov aj iných doplnkov je v košíku možnosť Poznámka / VIN číslo, kde keď uvediete údaje tak vám objednávku skontrolujeme, pričom nebolo od vás nebolo nič uvedené tak sme nemali čo skontrolovať a nemohli sme vás kontovať.

K neskorému odoslaniu tovaru sa ospravedlňujeme kde sme mali jeden deň sklz.
    Ak nie ste s produktom spokojný, pokojne nás kontaktujte a produkt stiahneme od vás na naše náklady a vám vrátime peniaze :)

OlejTrade.sk

Po natankovaní AdiBlue v mojom Mercedese triedy V prišlo varovanie, že po 800 km bude auto zablokované. Teraz neviem, ako vyprázdniť AdiBlue, aby som ho naplnil normálnym. Predávate nekvalitný výrobok a ak budem mať s autom problémy, oprava pôjde na vaše náklady.

Reakcia obchodu OlejTrade.sk

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Nakoľko tovar nakupuje napriamo a nikde neni prekupovaný nieje možnosť že by bola chyba v AdBlue. Tohto výrobku sa u nás predávajú stovky litrov mesačne a nie sú s ním žiadne problémy.

Ak by ste mali akékoľvek otázky neváhajte nás kontaktovať :)

OlejTrade.sk

• Príspevok bol odstránený z dôvodu irelevantnosti obsahu.

• Potreboval som to súrne, poslali mi to poškodené

K2 VAPRON PRO Regenerácia svetlometov SET
    Potreboval som to súrne, poslali mi to poškodené

Reakcia obchodu OlejTrade.sk

Ďakujeme že ste si vybral nás a ďakujeme za hodnotenie

Veľmi ma mrzí že ste nebol s nákupom spokojný, pri takejto situácií nás treba bezodkladne kontaktovať či už telefonicky, alebo mailom, aby sme situáciu mohli čo najrýchlejšie vyriešiť.