Prišlo mi také malé čudovať mala to byť mohutná lokomotíva

• Čakám dlho na tovar

Tovar nedorazil, pretože platba cez payu bola zrušená a nevedela som o tejto skutočnosti. Obchod ma mohol kontaktovať, pretože túto vec som chcela pod stromček.
    DAKUJEM

Tovar prisiel poškodení praskli, na info ze je pre vacsie dieta nieje pravdivé.Syn ma 4 roky a boli sme velmi sklamaní z nákupu.A to ako aj je poškodení

• veľmi dlhé doručenie

prešlo už viac ako tyžden a tovat zatial nebol doručeny . NIKDY VIAC TATO FIRMA

• Komunikácia v celku dobrá tovar nemôžem zatiaľ hodnotiť lebo stále nedorazil
    • Dlhá čakacia doba na tovar

Výhoda lacný tovar
    Nevýhoda dlhá čakacia doba

• Od objednávky po doručenie 5 dní☹️

Obchod inzeruje a predava produkt ktory nesplna viacero uvedenych technickych parametrov. Zakladne parametre, doba prevadzky a plocha vysavania niesu dodrzane ani na 30%.

• Tovar bol poškodený, zadná náprava odpadnutá a chýbajú pružiny na pérovanie.

• Nizka cena.
    • Velky vyber produktov.
    • Dlhsia dodacia doba.
    • Neprisla nam sirena k bruder autu. To je tazko dokazatelne, ze tam nebola. Preto ani nemam chut riesit reklamaciu.
    • Krabica prisla dost pomackana zrejme z dovodu nedostatocnej vyplne.

Velky vyber, nizsie ceny. Ale nedostatocne zabalene produkty a s tym spojene riziko poskodenia original krabice. Sice ty castokrat vyhadzujeme, ale ked to chcete ako darcek, nie je to dobra vizitka...

Reakcia obchodu ok-hracky

Děkujeme za Vaši recenzi,

omlouváme se za delší dodací lhůtu, objednávky z našeho skladu se expedují nejpozději do 2 dnů, bohužel v období před koncem roku se dodací termíny dopravců prodlužují.

Pokud jste obdrželi nekompletní produkt, nebo poškozené balení, máte nárok na reklamaci, ohledně reklamace nás kontaktujte na [email protected], nebo telefonicky +420777664802.

zákaznický servis ok-hracky.sk

• Bol mi doručený úplnej iný tovar nakoľko to bol darček pod stromček nemala som čas reklamovať obrali má aj o peniaze ďakujem krasne

Reakcia obchodu ok-hracky

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi.

Na Vaši objednávku v hodnotě 23,71 EUR na zboží Lamps Stavebnice šroubovací s vrtačkou neevidujeme z Vaší strany žádnou podanou reklamaci. Objednávka s platbou na dobírku byla vytvořena v pátek 16.12., v pondělí 19.12. byla předána dopravci a 21.12. Vám byla doručena. Pokud si přejete objednávku, nebo zásilku reklamovat, kontaktujte nás na [email protected]. Zřejmě tato recenze nebude spojena s objednávkou 171435.

zákaznický servis, ok-hracky.sk

Ako viac krát som objednavala s tejto stránky vždy tovar prišiel krasne zabalený ale tento krát som sklamana krabice dotrhane povedzte ako môžete to potom darovať? Mozem v klude pridat aj foto. A ešte k tomu nám tam aj chýbal panacik bruder dúfam že to cim skôr vyriesite!!!!

Dlha dodacia doba

tovar /skákací hrad/ bol poškodený

• Už týždeň čakáme na hračku....
  • Dodnes čakám na objednávku......

Pred Vianocami urcite nic neobjednavat, pretoze za 2 tyzdne zasielku neobdrzite! Dnes su Vianoce, 15.den a tovar nikde...! (Nastastie som neobjednavala iba v tomto obchode...)

11 dní od objednania a doteraz mi prišla len informácia o potvrdení objednávky mailom.

Tovar mi ani po 19 dňoch nebol ešte doručený. Obchod neodporúčam.