• Široký výber
    • Dobré ceny

Rýchle dodanie tovaru a ešte k tomu bol tovar veľmi bezpečne zabalený aby sa nepoškodil pri preprave.

Reakcia obchodu Obchodný dom Bojná

Ďakujeme za Vašu recenziu. Veľmi nás teší, že ste s našim eshopom spokojný. Snažíme sa tovar čo najbezpečnejšie zabaliť aby tovar prišiel zákazníkom bez poškodenia :-)

• Ceny

Rýchle a spoľahlivé vybavenie objednávky. Perfektná komunikácia s obchodníkom :-)

Ďakujeme za Vašu recenziu. Veľmi nás teší, že ste s našim eshopom spokojný :-)

Su to svine tovat bol poskodeny asi po neuspesnej oprave. Lcd displej dobre nesvieti su tam nie cisla ale iba kusky znakov

Reakcia obchodu Obchodný dom Bojná

Dobrý deň. Ďakujeme za Vašu recenziu. Do dnešného dňa nás nikto nekontaktoval ohľadne reklamácie, nefunkčného respektíve zle funkčného tovaru. Ihneď ako zákazník napísal recenziu sme zákazníka kontaktovali telefonicky. Zákazník nám telefón nezdvihol. Tak sme mu napísali mail, aby nám napísal ako sa prejavuje závada a poslal foto poškodeného, zle fungujúceho výrobku. Do dnešného dňa sme nedostali odpoveď na náš mail. Uraziť nás a poškodiť nám meno zákazník dokázal, ale keď sme chceli situáciu riešiť nám nezdvihol telefón ani neodpísal na mail. Zákazníci ktorý u nás už nakupovali, alebo nakupujú pravidelne vedia že nikdy nemáme problém akýkoľvek problém vyriešiť. Nech si každý spraví svoj názor k tejto recenzii sám. Ďakujeme za pochopenie.

rýchle dodanie všetko OK

Reakcia obchodu Obchodný dom Bojná

Dobrý deň pani Eliška Farkasová Hyksová. Veľmi nás teší, že ste bola s našim eshopom spokojná :-)

• Dobré ceny

Ďakujeme za Vašu recenziu. Veľmi nás teší, že ste s našim eshopom spokojný :-)

• Rýchle doručenie bez poškodenia tovaru.
    • Žiadna nevýhoda.

Keď budem niečo objednávať, vždy sa pozriem na stránku Obchodného domu Bojná,pretože sú spoľahlivý,tovar v neporušenom stave.Proste dávam im 100%.

Reakcia obchodu Obchodný dom Bojná

Ďakujeme za Vašu recenziu. Veľmi nás teší, že ste bola s našim eshopom spokojná :-) Snažíme sa aby bol tovar zákazníkom doručený čo najskôr a bez poškodenia.

• Dobrá ponuka

Ďakujeme za Vašu recenziu. Veľmi nás teší, že ste s našim eshopom spokojný :-)

Tovar bol bezpečne zabalený a rýchlo doručený.

Reakcia obchodu Obchodný dom Bojná

Ďakujeme za Vašu recenziu. Veľmi nás teší, že ste bol s našim eshopom spokojný :-) Snažíme sa aby bol tovar zákazníkom doručený čo najskôr a bez poškodenia.

• Perfektné zabalené

Tovar prišiel perfektne zabalený. Objednával som si satelitný komplet ktorého súčasťou je aj satelitná parabola. Parabola aj ostatné veci boli veľmi bezpečne zabalené aby sa nepoškodili.

• Spoľahlivosť
    • Kvalita

Kvalitný tovar za rozumnú cenu výborne zabalený proti poškodeniu. Za mňa 100% spokojnosť.

Ďakujeme za Vašu recenziu. Veľmi nás teší, že ste s našim eshopom spokojný :-)

• Nemôžem sa do obchodu dovolať

Reakcia obchodu Obchodný dom Bojná

Dobrý deň. V utorok 14.9.2021 sme Vám volali a číslo bolo nedostupné. Dnes 17.9.2021 sme našli od Vás neprijatý hovor volali sme Vám naspäť a nikto nám nezdvihol. Ďakujeme za pochopenie.

• Prehľadný, dobré ceny.

Ďakujeme za Vašu recenziu. Veľmi nás teší, že ste s našim eshopom spokojný :-)

Som spokojná, tovar som si vyzdvihla na tretí deň. Doporučujem tento obchod

Reakcia obchodu Obchodný dom Bojná

Ďakujeme za Vašu recenziu. Veľmi nás teší, že ste s našim eshopom spokojná :-)

• Výhodné ceny
    • Dostatok tovaru na sklade

Reakcia obchodu Obchodný dom Bojná

• prvy nakup a uplna spokojnost

Reakcia obchodu Obchodný dom Bojná

• dobrý sortiment tovaru za prijateľné ceny, krátky termín dodania tovaru

Reakcia obchodu Obchodný dom Bojná

Super obsluha aj komunikácia,vrelo odporúčam