• Vyhodou v niektorych pripadoch moze byt cena nic viac ma nenapada
    • Nevyhodou je urcite cena, aj ked byva nizsia ako u konkurencie tak sa vobec neoplati jej podlahnut. Nalakaju vas na nizku cenu a potom niesu schopny vam tovar dodat.
    • Pre niekoho dlhsia doba dodania ktora je sposobena externymi skladmi.

V tomto obchode som sa rozhodol nakupit pretoze sluchadla ktore som chcel boli o 25e lacnejsie ako u Alzy kde obvykle nakupujem. Vecisnou nedoverujem hocijakym obchodom a radsej priplacam za osvedcenu kvalitu, no Alza ich nemala na sklade a doba dodania 6 dni mi nevadila tak som objednal tu. Sluchadla som objednaval v pondelok, potom asi v stredu som sa pytal mailom ze ci prijde tovar v rovnakom tyzdni alebo az buduci, bolo mi povedane ze az koncom buduceho, co som akceptoval. Ked som koncom dalsieho tyzdne (6. dna od objednavky) pisal dalsi mail ze uz je to 6 dni a ze ci uz to aspon poslali tak sa mi niekto zacal ospravedlnovat ze z dovodu pochybenia skladu sa dodavka zdrzi. Proste to za 6 dni neboli schopny odoslat, ako to potom mozu za 6 dorucit? Objednavku som nasledne nahnevany zrusil a objednal som v Alze kedze uz ich mali skladom. Alza ich teda mala o 25e drahsie ale nakoniec som rad ze som ich tam kupil, v alze si clovek nekupujem len tovar ale aj bezkonkurecny servis a starostlivost o zakaznika. Neviem si predstavit ze by som v tomto obchode (ockosice) musel nedajboh nieco reklamovat alebo nieco ine riesit. Moju doveru ktora uz tak nebola moc pevna, tento obchod stratil okamzite. Este tak na okraj pre porovnanie: Ockosice nedokazu dorucit objednavku z Kosic do BA za 6 dni ale Alza mi dorucila sluchatka z Prahy do BA za 7 hodin.

Dobrý deň p. Ivan,

v prvom rade by sme sa Vám chceli poďakovať za Vašu recenziu.

Tovar, ktorý ste si vybrali je distribúcia priamo od Alzy, teda aj my niektorý tovar kupujeme od Alzy za veľkoobchodné ceny. Tovar keď sa naskladnil v Alze, tak sme ho mali už aj my k dispozícií, ale medzičasom ste Vašu objednávku stornovali. Zľava 25 EUR bola reálna, stačilo počkať ešte jeden deň a mali by ste tovar, tak isto rýchlo doma ako priamo od Alzy, len od nás o 25 EUR lacnejšie.

Ospravedlňujeme sa Vám za prípadne komplikácie.

Požadoval som pri objednávke aby bol doručený tovar s návodom na obsluhu aspoň v českom jazyku, nakoľko tento návod existuje.
    Predmetom balenia bol iba tzv. quickly manuál a to iba v anglickom jazyku.
    S týmto návodom sa dajú nastaviť iba základné vlastnosti zariadenia.

Dobrý deň p. Galileo,

v prvom rade by sme sa Vám chceli poďakovať za Vašu recenziu.

Tovar je originál zabalený priamo od výrobcu. Manuál sa zvyčajne nachádza vo vnútri balenia pri samotnom tovare, alebo je prilepený na vonkajšiu stranu krabice/balenia. Manuál v papierovej podobe Vám odosielame prostredníctvom slovenskej pošty na Vašu adresu.

Ospravedlňujeme sa Vám za prípadne komplikácie a dúfame, že s tovarom budete spokojný.

• dlha dodacia doba
    • slaba komunikacia
    • na stranku sa neda prihlasit

dorucovanie z kosic do kosic za dva tyzdne ak maju tovar skladom? toto je mozne snad len na slovensku

Dobrý deň p. Anonym,

v prvom rade by sme sa Vám chceli poďakovať za Vašu recenziu.

Tovar ktorý ste si objednali mal uvedenú dodaciu dobu pri produkte 6 pracovných dní. Na našej web-stránke bol taktiež uvedený oznam, že dodanie tovaru sa oneskorí o 2-3 pracovné dni oproti pôvodnému termínu dodania. Tovar Vám bol doručený na 9 pracovný deň. Samozrejme pracujeme na tom, aby dodacia doba bola čo najkratšia.

• Keď ,ajú výpredaj tak majú aj niečo výhodnejšie ako iné obchody
    • - 99% vecí je v ňom predražených (okrem výpredaja)
    • - Zlý obchodný systém
    • - Zlý software na spracovanie objednávok
    • - Infolinka nemá prehľad o ponúkanom sortimente
    • - Operátori na linke nemajú dostatočné kompetencie a znalosti

Tovar mi doručili na poslednú chvíľu až za 8 kalendárnych dní a na inú adresu ako bola uvedená v objednávke. Úplný bordel v systéme, načo mám vyplniť doručovaciu adresu keď obchod odošle objednávku na fakturačnú adresu. Operátory mi nevedeli pomôcť počas riešenia problému s dopravou. Nemali dostatočné oprávnenia a znalosti.

Dobrý deň p. Tomáš,
    v prvom rade by sme sa Vám chceli poďakovať za Vašu recenziu.

Naším zákazníkom sa snažíme ponúkať, čo najnižšie možné ceny na trhu, a zároveň poskytovať čo najlepšie možné služby. V internetovom obchode www.ockosice.sk ste vytvorili elektronickú objednávku, kde ste si zvolili spôsob platby - platba kartou. Daná transakcia neprebehla úspešne. Následne sme Vás informovali, že platba kartou ticket restaurant nie je možná a prosili sme Vás, aby ste použili inú kartu VISA/MASTERCARD, alebo zvolili iný spôsob platby. Obdržali sme ďalšie objednávky a pri 4-tej objednávke platba prebehla v poriadku. V danej objednávke bola uvedená totožná fakturačná a aj dodacia adresa, identické adresy boli uvedené aj v konfirmačnom e-maily, ktorý ste obdržali. Tovar sme Vám odoslali na adresu uvedenú v objednávke. V deň doručenia ste nás kontaktovali, že sme Vám tovar odoslali na nesprávnu adresu. Náš zamestnanec, Vás informoval, že tovar bol odoslaný na adresu uvedenú v objednávke, že pokiaľ si želáte, tak vieme upraviť dodaciu adresu (doručenie by bolo možné nasledujúci pracovný deň) alebo tovar je možné prevziať v depe kuriérskej spoločnosti. Obdržali sme od Vás informáciu, že o daný tovar už nemáte záujem a želáte si vrátiť peniaze. Po otázke, na aký účet si želáte vrátiť Vaše peniaze ste položili mobilný telefón. Po opätovnom snažení o spoločnú komunikáciu, ste nám opäť položili telefón s informáciou, že Vám máme dať pokoj. Následne sme Vás kontaktovali prostredníctvom e-mailu. Tovar bol nakoniec prevzatý na adrese uvedenej v objednávke. Operátori Vám poskytli odpovede na všetky Vaše otázky. Tovar Vám bol doručovaný v čase, ktorý bol uvedený pri samotnom produkte na našej stránke a taktiež v potvrdzujúcom e-maily.

Ospravedlňujeme sa Vám za prípadné komplikácie.

V prípade, ak by ste čokoľvek potrebovali, tak sme tu pre Vás na tel.: 055/2220125 alebo na e-maily: [email protected]. Ďakujeme. S pozdravom ockosice.sk

• Doprava zdarma
    • Nepriehľadnosť, zalagovana stranka

Radšej chodte niekam inde kupit, neodporučam

Dobrý deň p. ŠulinOCKošice,

v prvom rade by sme sa Vám chceli poďakovať za Vašu recenziu.
    Prostredníctvom našej internetovej stránky www.ockosice.sk sme prijali od Vás objednávku na tovar, objednávku sme Vám potvrdili. Následne ste nás písomne kontaktovali, že si želáte Vašu objednávku stornovať, nakoľko už objednaný tovar nepotrebujete s odôvodnením, že Vám prišli staré slúchadlá.

Ospravedlňujeme sa Vám za prípadné komplikácie.

• Objednal som si tovar a objednávka bola zrušená.

Dobrý deň p. Roman,

v prvom rade by sme sa Vám chceli poďakovať za Vašu recenziu.
    Vašu objednávku sme prijali mimo našich pracovných hodín a ihneď nasledujúci pracovný deň sme Vás informovali o nedostupnosti tovaru, následne bola Vaša objednávka stornovaná. Daná situácia nás mrzí a do e-mailu Vám bol odoslaný zľavový kód, ktorý môžete využiť pri vytváraní novej objednávky v našom e-shope.

• nezmyselná deľba zákazníka

z princípu nemôžem akceptovať, ak mi obchod ponúkne len horšie podmienky...

Dobrý deň p. Tomas,

v prvom rade by sme sa Vám chceli poďakovať za Vašu recenziu.

V prípade objednávky na firmu (právnickú osobu) platia individuálne podmienky. Právnická osoba si v objednávkovom košíku môže navoliť dĺžku záruky 3 mesiace alebo 1 rok. Dané podmienky pre právnické osoby sú uvedené aj na našej internetovej stránke v odkaze „PRE FIRMY“. V prípade objednávky na súkromnú osobu získavate automaticky záruky 2 roky.

Ospravedlňujeme sa Vám za prípadné komplikácie.

• nikdy viac, výhovorky zo strany predajcu
    • na tovar čakám dlhšie ako bolo sľúbené
    • nedorazil do Vianoc, mal to byť darček

Dobrý deň p. Pipo,

v prvom rade by sme sa Vám chceli poďakovať za Vašu recenziu.

Mrzí nás vzniknutá situácia, naozaj v tento predvianočný čas všetko aj nám trvá dlhšie. Tovar ktorý ste si objednali mal dodaciu dobu 6 pracovných dní. Tovar bol spracovavaný 16.12.2016 a expedovaný z nášho skladu 23.12.2016 s tým, že Vám mal byť doručený do 2 pracovných dní.

Ospravedlňujeme sa Vám za vzniknuté komplikácie, avšak z dôvodu sviatkov bola prepravná spoločnosť preťažená. Ako ospravedlnenie Vám odosielame do e-mailu, zľavový kód, ktorý môžete využiť pri vytváraní ďalšej objednávky v našom e-shope. Prosim Vás prijmite naše ospravedlnenie.

• - neprehladne kategorie v eshope, zle sa zobrazuje tovar (napr. pri chladnickach sa zobrazuju tlaciarne atd.)

- obchod uvadza, ze vsetok tovar je skladom, otazkou vsak je preco aj pri osobnom odbere sa na tovar caka aj 10 dni, co mi pride zavadzajuce

Dobrý deň p. MFI,
    v prvom rade by sme sa Vám chceli poďakovať za Vašu recenziu.

Ospravedlňujeme sa Vám za vzniknuté komplikácie, naozaj v tento predvianočný čas všetko aj nám trvá dlhšie. Samozrejme pracujeme na tom, aby dodacia doba bola čo najkratšia. Dodacia doba je uvedená na našej stránke v sekcii DOPRAVA TOVARU a taktiež aj pri každom jednom produkte (4 alebo 6 pracovné dni) a tú dodržiavame na 99.7%. Niektoré produkty máme ihneď skladom a niektoré sú iba na objednávku. Tovar bol prevzatý na 7 pracovný deň od prijatia platby na naše číslo účtu. Na našej stránke by mala začiatkom budúceho roka prebehnúť inovácia, kde by mali byť odstránené všetky nedostatky, čo sa týka kategórii, filtrovania ...

• - nízka cena
    • - bezproblémová komunikácia
    • - tento e-shop spolupracuje s kuriérskou spoločnosťou In Time, ktorej kuriér mi nebol schopný doručiť tovar po 15:00 (nakoľko som zamestnaný ako väčšina Slovákov), túto požiadavku považoval za neobvyklú a tvrdil, že by podľa neho vždy mal byť niekto z bytu dopoludnia doma; týmto kuriér vyhodnotil moju zásielku ako nedoručiteľnú a že na danej adrese vlastne ani nebývam

- pokiaľ ste pracujúci človek, spolupracujúca kuriérska spoločnosť vám nedokáže doručiť zásielku (objednanie do práce nepovažujem za ideálne riešenie pre každého)
    - komunikácia s e-shopom je však ústretová, podvodníci to nie sú

Dobrý deň p. Nespokojný zákazník,
    v prvom rade by sme sa Vám chceli poďakovať za Vašu recenziu.

Ospravedlňujeme sa Vám za vzniknuté komplikácie s prepravnou spoločnosťou INTIME (UPS). Momentálne vzniknutý problém s nimi riešime a dúfame, že už sa to nikdy v budúcnosti nezopakuje. Taktiež prejednávame spoluprácu aj s inými prepravnými spoločnosťami, záleží nám na tom, aby naši zákazníci boli maximálne spokojní s našimi službami.

• žiadné
    • ‼rýchlost‼ to znamená 6 pracovných dni......

NO COMMENT

Dobrý deň p. Zoli,
    v prvom rade by sme sa Vám chceli poďakovať za Vašu recenziu.
    Na tovar ktorý ste si objednali bola uvedená dodacia doba 6 pracovné dni, daná dodacia doba bola uvedená aj v objednávke ktorú ste vytvorili a taktiež v potvrdzujúcom e-maile o prijatí objednávky, s danou dodacou dobou ste súhlasili. Následne sme Vás informovali, že daný tovar máte pripravený na osobný odber telefonicky a taktiež aj e-mailom.

Nebola tam pribalena hra,ktora tam mala byt!!!

Dobrý deň p. Tatiana,
    v prvom rade by sme sa Vám chceli poďakovať za Vašu recenziu.

Obdŕžali sme od Vás objednávku iba na samotnú konzolu bez hry, daná informácia Vám taktiež bola odoslaná na Váš e-mail po vytvorení objednávky, v popise samotného tovaru rovnako bolo uvedené, že daná konzola neobsahuje hru. V ponuke samozrejme máme aj konzoly s hrou, ale pri daných setoch je už vyššia cena. Ospravedlňujeme sa Vám za prípadné komplikácie.

• nijake!!!
    • všetko je jeho slabina !

nekupujte !

Dobrý deň p. Jurky,
    v prvom rade by sme sa Vám chceli poďakovať za Vašu recenziu.
    Pri každom tovare uvádzame dodaciu dobu pri tovare. Vaša objednávka bola stornovaná na základe Vašej žiadosti. V prípade ak by ste čokoľvek potrebovali, tak sme tu pre Vás na tel.: 055/2220125 alebo na e-maily: [email protected]. Ďakujeme. S pozdravom ockosice.sk

• Jedina vyhoda bola v cene.
    • Nedochvilnost, udavanie nepravdivych udajov

Dodacia lehota mala byt do 48hod pokial tovar zakupite do 14:00h no prisiel az o 5dni. Hodinky prisli v poskodenej obitej krabici takze si viem predstavit ako s nou bolo nakladane, minimalne im padla na zem. Komunikacia slaba na odpoved cakate pol dna. Urcite by som u nich opat uz nenakupil.

Dobrý deň p. Marcel,

v prvom rade by sme sa Vám chceli poďakovať za Vašu recenziu a ospravedlniť sa Vám za vzniknuté komplikácie s Vašou zásielkou.

Na každý email ktorý ste nám napísali, Vám bolo riadne odpísané. V prípade ak ste email písali mimo našej pracovnej doby bolo Vám odpísané hneď ako to bolo možné. Prosím berte na vedomie, že odpisujeme chronologicky.

Váš tovar bol zabalený a od nás odchádzal nepoškodený ako aj balenie. V prípade ak bolo balenie pri preprave poškodené je možné spísať škodový protokol s kuriérom. Taktiež máte 15 kalendárnych dní na odskúšanie tovaru, v prípade ak Vám tovar z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje viete odstúpiť od zmluvy a peniaze by Vám boli vrátené.

Chceli by sme sa informovať či tovar pri preprave nebol poškodený?

V prípade ak by ste čokoľvek potrebovali, tak sme tu pre Vás na tel.: 055/2220123 alebo na e-maily: [email protected]. Ďakujeme. S pozdravom bestcena.sk

• Tovar mali skladom dokonca niekolko kusov a predsa bola dlha dodacia doba.

Tovar mali skladom dokonca niekolko kusov a predsa bola dlha dodacia doba. Za ten cas kym mi tovar odoslali ho uz naskladnili aj dalsich obchodoch a z nizsou cenou.

Vážený zákazník,

v prvom rade by sme sa Vám chceli poďakovať za Vašu recenziu.Tovar Vám bol dodaný v deklarovanom termíne. Vami vybraný tovar bol dostupný do 5 pracovných dní. Daná dodacia doba bola uvedená pri objednávanom tovare, ako aj v objednávke a na Vašej faktúre. Nakoľko ste si tovar objednali počas Veľkonočných sviatkov, Vaša objednávka bola vybavovaná nasledujúci pracovný deň 29.04.2016. Tovar Vám bol doručený 04.04.2016 to znamená, že naša spoločnosť Vám tovar dodala ešte 1 deň skôr ako sme uvádzali.

s pozdravom team ockosice.sk

• Mali ste na sklade to co som potreboval a mali ste najlepsiu cenu voci inym eshopom
    • najvetsia slabina je dlzka dodania akoze za tyzden by mi to prislo z ameriky alebo z anglicka ked si stade objednavam a nie v ramci SR

+Dobra cena
    -hrozna doba dodania

• Popis tovaru nie je pravdivý, je zavádzajúci a bol ponúkaný tovar, ktorý nebolo možné dodať. Po týždňoch je ešte stále tento tovar ponúkaný.

Reakcia obchodu ocKošice.sk

Dobrý deň p. Marcel, v prvom rade by sme sa Vám chceli poďakovať za Vašu recenziu a ospravedlniť sa Vám za vzniknuté komplikácie. Vami objednaný model uvádzal náš dodávateľ skladom. Po objednaní sme obdŕžali informáciu, že na sklade nastal technický problém a pod daným tovarom sa nachádza iný model. Pripísané peniaze na náš účet v daný deň Vám obratom boli vrátene napäť na Váš bankový účet, nakoľko alternatívne modely Vám nevyhovovali. V prípade ak by ste čokoľvek potrebovali, tak sme tu pre Vás na tel.: 055/2220125 alebo na e-maily: [email protected]. Ďakujeme. S pozdravom ockosice.sk

Zial bol mi dodany chybny produkt ktory je momentalne v reklamacii co moj nazor skresluje v negativnom smere

Reakcia obchodu ocKošice.sk

Dobrý deň p. Mária, v prvom rade by sme sa Vám chceli poďakovať za Vašu recenziu a ospravedlniť sa Vám za vzniknuté komplikácie. Tovar z Vašej objednávky sme prijali na reklamáciu a obratom preposlali do autorizovaného servisného strediska Sony. Urobíme všetko preto, aby Vaša reklamácia bola vybavená v čo najkratšom čase. Ponúkame tovar EÚ distribúcie, ktorý nakupujeme od rôznych najprestížnejších distribútorov v EÚ. V prípade ak by ste čokoľvek potrebovali, tak sme tu pre Vás na tel.: 055/2220125 alebo na e-maily: [email protected]. Ďakujeme. S pozdravom ockosice.sk

• Recenzie bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.