50% fólií je nepoužiteľných

objednal som si foliu na smsung galaxy j5 2017,zle vyrezana.nepasuje.o nicom výrobok.

• tovar nebol zabalený do originálneho obalu,
    • nedostal som ten tovar čo som objednal
    • obdržaný tovar je nižšej kvality

• Nepresne, mesie

• Nebol mi doručený tovar aký som si objednal ... nejáka lacná napodobenina ...

Nikdy viac ...

• Mal som dostať pri nákupe dvoch kusou tretí zdarma a nedostal som

Dobry den,
    dakujeme za Vas nazor. Akcia 2+1 sa vztahuje len na ochranne folie Savvies, bohuzial na ochranne skla Brotect Airglass sa tato akcia nevztahuje, co je aj uvedene na nasich strankach

Komunikacia s firmou 0 bodou, dany tovar som chcela reklamovat no uz vyse tyzdna sa mi nikto neozyva. Obednala som si ochranne sklo a prisla folia. Akoze za 14€ obycajna folia? Dakujem pekne!!!

Dobry den,
    dakujeme za Vas nazor. Ospravedlnujeme sa za oneskorenu reakciu na Vasu poziadavku ktora bola sposobena dovolenkovym obdobim. V emailovej sprave sme Vam ponukli vratenie tovaru a samozrejme aj penazi.

Pekny den

Neoplatí sa kupovať tovar mi nebol doručený ani po dvoch tíždňou.

Reakcia obchodu ochranne-folie.sk

dakujeme za Vasu reakciu. Tovar Vam bol zaslany na druhy den po objednavke o com ste bol informovany emailom a nasledujuci den bola zasielka prevzata a zaplatena, takze nerozumiem Vasej reakcii.

• Komunikácia !!!! Písal som email o tom aké sú fólie nepoužiteľné a doteraz my nikto neodpovedal !!!

Strašne slabý , človek objedná a tým u vás skončil žiadna ďalšia komunikácia .

Reakcia obchodu ochranne-folie.sk

mrzí nás že ste nespokojný. Bohužial sme neobdržali od Vás žiaden e-mail, na každý podnet vždy reagujeme. Pokiaľ ste s tovarom nespokojný, je možnosť ho v prípade ak je nepoškodený vrátiť a budu Vám vrátené peniaze aj s poštovným.

• Veľký výber
    • Neúnosne dlhá dodacia doba

Ak niečo potrebujete súrne tak tu nenakupujte.

• Veľké

Folie na mobil nesedeli,prišli malé

• výhodná cena
    • môže Vám poslať fóliu inej kvality.

Obchod mi poslal (možno omylom)tzv.servisné fólie podľa profesionála,ktorý mi fóliu nalepoval.Tieto fólie sa používajú pri krátkych servisných prácach(opravách)na ochranu displaya pred poškodením a nie sú vhodné na dlhodobejšiu ochranu.Fólia mala aj iné rozmery ako som si objednal(bola dlhšia).Nedala sa prilepiť na celý display,prečnievala nad rámček.Po troch dňoch je fólia doškriabaná.Mobil som použil každy den max 3-krát,tak,že ma niekto volal alebo som pozrel SMS zprávu.Mobil je po nalepení tejto fólie(odstránení reklamnej fĺie) v kvalitnom otváracom púzdre so silikónovou gumou na okraji.Nie je to na smiech pani...Musím si kúpiť novú fóliu.

Reakcia obchodu ochranne-folie.sk

Mrzi nas ze ste nespokojny. Vyrobca sam deklaruje ze folie su urcene na ochranu a nie su servisne. Sami sme ich dlhodobo testovali a neboli s nimi problemy. Kazdopadne nas mrzi ze ste nas nekontaktovali aby sme Vasu spokojnost vyriesili, ci uz vymenou tovaru alebo vratenim penazi.

• Tovar nie je v dobrej kvalite, po dvoch dnoch je folia nepriehladna...
    • ziadne
    • nekonecna doba cakania...

nekupovat

Reakcia obchodu ochranne-folie.sk

Mrzi ma Vasa nespokojnost, nastalo zdrzanie na strane prepravcu od vyrobcu, Vasa objednavka bola expedovana pred dvoma dnami a je ulozena na Vasej poste

Tovar prišiel behom 10 dní až na to že som si objednal sklo na zadnú stranu Sony a prišla mi fólia... Mali by si lepšie pomenovať tovar...

Reakcia obchodu ochranne-folie.sk

Mrzi ma ze nie ste spokojny, Brotect Airglass sa na prvy pohlad javi ako folia, je aj ohybne ako folia, troska hrubsie ale pritom je vyrobene z realneho skla. Samozrejme ak nie ste spokojny mate narok na vratenie tovaru a tym padom aj vratenie Vasich penazi.