• Siroky vyber

Reakcia obchodu obuvdoroboty

áno snažíme sa mať veľké portfólio značiek aby si zákazník mal z čoho vybrať no hlavne kvalitné ktoré sa nedajú porovnať z tzv. značkami ktoré sa vyrábajú v Číne. Na Slovensku sme pre niektoré značky exkluzívny partner a posielajú nám obuv z Fínska, Nemecka alebo Írska.

Ďakujeme za recenziu a prajeme príjemný deň.

Rýchle dodanie tovaru , presne podľa popisu

Reakcia obchodu obuvdoroboty

ďakujeme za recenziu a prajeme príjemný deň.

Rýchle dodanie tovaru

Reakcia obchodu obuvdoroboty

Ďakujeme a prajeme veľa pohodlných krokov :)

Veľmi dlho trvá od objednania po obdržanie zásielky

Reakcia obchodu obuvdoroboty

áno zdá sa to dlho keďže bol víkend a človek má potom pocit že to trvá dlhšie. Žiaľ museli sme obuv objednať od výrobcu z Talianska a tak sa doprava predĺžila. Ponúkame obuv ktorú iní nemajú a niekedy musíme veľkosť ktorú nemáme aj objednať. Hold žijeme v rýchlej dobe a je smutné že človek chce mať všetko dodané od objednania už doslova v štýle "včera bolo neskoro" a nevie čo všetko musí obchod urobiť aby uspokojil zákazníka ktorí musí len počkať aby mu kuriér zavolal :) Veríme že sa v budúcnosti zhotoví teleport a obuv bude u Vás hneď po stlačení tlačidla OBJEDNAŤ. Ospravedlňujeme sa za zdržanie samozrejme a pri ďalšom nákupe Vám ponúkame dodanie zdarma :)

Ďakujeme a prajeme príjemný deň.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Na svojích stránkach majú obuv skladom a niekoľko krát stornovali objednávku pre nedostupnosť tovaru.či to bolo oblečenie alebo obuv

Reakcia obchodu obuvdoroboty

My nedokážeme upravovať dostupnosť veľkostí v reálnom čase nakoľko sú to tisíce kusov a máme naviazané sklady priamo na výrobcu ktorý predáva v celej CZ a SK a tak keď je niekto rýchlejší a kúpi posledný kus skôr ako sa my dostaneme k Vašej objednávke, tak my už nemáme možnosť to pre Vás objednať. Vtedy informujeme zákazníka a ponúkneme mu alternatívu. Toto sa stalo vo Vašom prípade kde výpredajové nohavice za 1,31 eur sa už nedali kúpiť z hore uvedeného dôvodu. Topánky VM v.49 boli tak isto nedostupné nakoľko veľké veľkosti sú vypredané ako prvé a oznámili sme Vám kedy ich výrobca opäť naskladní na čo ste reagoval že to máme stornovať lebo sa Vám nechce čakať ale my nedokážeme povedať výrobcovi aby ich vyrobil skôr a tak isto nebudeme v.49 sťahovať z ponuky nakoľko máme zákazníkov ktorí radi počkajú lebo zohnať veľké veľkosti je problém. Škoda že ste trafil akurát taký produkt a nemal pozitívnu skúsenosť tak ako majú tisíce našich zákazníkov.

Ďakujeme a prajeme Vám príjemný deň.

• Veľký výber
    • Bezproblémová komunikácia resp objednávka
    • Rýchle, naozaj rýchle dodanie
    • Žiadna nevýhoda

Seriózny obchod s dobrou komunikáciou, veľkým výberom a rýchlym dodaním.

Reakcia obchodu obuvdoroboty

Ďakujeme, prajeme Vám príjemný deň a pohodlné kroky :)

• Sortiment
    • Rýchlosť
    • Flexibilné vybavenie výmeny tovaru
    • Nic

Úplne v pohode obchod, rýchlo dodali, bez rečí vymenili za inú veľkosť, absolútne spokojný...

Reakcia obchodu obuvdoroboty

Ďakujeme, u nás platí stále pravidlo že "zákazník je náš pán" :)

• Adekvátna komunikácia
    • Ponúkajú aj tovar, ktorý reálne nemajú, resp. ho nevedia zabezpečiť. Ale odkomunikované, peniaze vrátené a vec na poriadku.

Reakcia obchodu obuvdoroboty

objednal ste si vložky do topánok veľkosť 47 a 48. Túto veľkosť mal výrobca vypredanú preto sme Vám poslali email a následne volali. Žiaľ nemôžeme stiahnuť komplet tovar len preto lebo 47-48 je nedostupná u výrobcu no iné veľkosti stále máme dostupné. Verím že v budúcnosti nájdeme riešenie.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám príjemný deň.

• Tovar perfis az k dveram.

Spolahlivy rychle dodanie

• Velka spokojnosť.

• Rychle dodanie

Dodanie rychle tovar skvwly.Maximalna spokojnost

Tovar prišiel v poriadku akurát na moje meniny. Bola som prekvapená, lebo to mám darček od syna.

Výborná ľahká pracovná obuv

• Po týždni zatiaľ nič neprišlo

Reakcia obchodu obuvdoroboty

Vaša objednávka obsahovala 5 vecí od rôzneho výrobcu/dodávateľa. Poslali sme Vám informačný email že čakáme na položky z CZ nakoľko nie sú na sklade v BA a tak sa predĺži čas dodania z dôvodu kompletizácie objednávky aby sa poslala komplet objednávka naraz. Chápeme že človek očakáva dodanie čo najrýchlejšie, žiaľ niekedy je tovar vypredaný a výroba/naskladnenie sa tým pádom predĺži.

Ďakujeme a prajeme Vám príjemný deň.

• Super

• Kvalita