• spoľahlivosť

veľmi spokojná

Dobrý deň vážený zákazník,

ďakujeme krásne za spätnú väzbu a pozitívne hodnotenie. Veríme, že sa u nás opäť zastavíte.
    Ďakujeme za objednávku :)

super

Dobrý deň pán Peter,

ďakujeme veľmi pekne za objednávky aj za čas, ktorý ste venovali hodnoteniu. Veríme, že sa u nás opäť zastavíte.
    Prajeme pekný deň :)

tím Obuvame.sk

• Rýchle dodanie, za dva dni od objednávky

Dobrý deň vážený zákazník,

ďakujeme krásne za vyzdvihnutie našich kvalít, aj vďaka Vášmu hodnoteniu a pripomienkam sa snažíme neustále zlepšovať a klásť vyššie nároky na prepravnú spoločnosť. Veríme, že sa u nás opäť zastavíte.
    Ďakujeme za objednávku :)

tím Obuvame.sk

• Rýchla dodacia lehota, priehľadná stránka, komunikácia s obchodom veľmi dobrá, za mňa určite spokojnosť ! Odporúčam.

Dobrý deň vážený zákazník,

ďakujeme krásne za pozitívnu spätnú väzbu aj za čas, ktorý ste si našli na ohodnotenie nášho obchodu.

tím Obuvame.sk

Vynikajúci prístup predavačiek, v "kamennom" obchode v Žiline aj na zákazníckej linke eshopu. Bodaj by takto fungovali vo všetkých obchodoch.

Dobrý deň vážený zákazník,

ďakujeme veľmi pekne za pozitívnu spätnú väzbu. Veríme, že sa v prípade potreby na nás opäť obrátite. :)

Tím Obuvame.sk

• Bezproblémová komunikácia, rýchle dodanie.

Dobrý deň pani Bronislava

ďakujeme, že ste si našli čas na hodnotenie nášho obchodu a vyzdvihnutie našich kvalít. Veríme, že ste s tovarom spokojná a pri najbližšej potrebe sa na nás opäť obrátite.

• rychle dodanie
    • prehladna stranka
    • podrobny opis vyrobku

Dobrý deň pani Alena,

• Kvalita tovaru, rýchlosť dodania

Tím Obuvame.sk

• veľmi milá, priateľská komunikácia :)

Vážený zákazník,

ďakujeme za nákup a pozitívne hodnotenie, teší nás Vaša spokojnosť s nami a veríme, že sa na nás v prípade potreby opäť obrátite :)

Dodanie do 3 dni

Dobrý deň vážený zákazník,

ďakujeme, že ste si našli čas na hodnotenie nášho obchodu. Veríme, že ste s tovarom spokojný a pri najbližšej potrebe sa na nás opäť obrátite.

tím Obuvame.sk

S obchodom a tovarom,ktorý som si objednala som veľmi spokojná ,ale jedna nevýhoda je dlhá dodacia doba.Inak odporúčam.

Vážený zákazník,
    ďakujeme za ohodnotenie nášho eshop aj za spätnú väzbu. Žiaľ nedržíme všetok tovar skladom, preto dodacia lehota môže až uvádzaných 96 hodín, čo je maximum.
    Veríme preto že ste s tovarom spokojný a v prípade potreby sa na nás obrátite opäť.

• ziadna

Dobrý deň pani Zuzana,

Vaša spokojnosť nás nesmierne teší a veríme, že v prípade potreby sa na nás opäť obrátite.

• Seriózne a rýchle jednanie

Vážený zákazník,

ďakujeme za nákup a pozitívne hodnotenie, teší nás Vaša spokojnosť a veríme, že sa na nás v prípade potreby opäť obrátite.

• Dobré ceny

• Super,štýlové

Dobrý deň vážený zákazník,

ďakujeme za odporúčanie nášho obchodu a ďakujeme za Váš nákup.
    V prípade potreby sa na nás neváhajte opäť obrátiť.

tím Obuvame.sk

• Tovar mi bol doručený až po týždni,nakoľko mal predajca problém s doručením tovaru.

Dobrý deň vážený zákazník,

ďakujeme za odporúčanie obchodu. O probléme ktorý nám nastal, sme Vás vopred informovali. Dodacia lehota vo Vašom prípade sa predĺžila len o jeden deň a danú situáciu sme Vám kompenzovali poštovným zdarma. Napriek tomu sa ešte raz ospravedlňujeme za spôsobené problémy a veríme, že pri ďalšom nákupe u nás bude všetko v poriadku.

tím Obuvame.sk

• dobrý výber, rýchle doručenie

Dobrý deň pani Dada,

ďakujeme za pozitívne hodnotenie aj odporúčanie nášho obchodu. Sme radi, že ste s tovarom spokojná :-)
    Pri ďalšom nákupe sa na nás neváhajte obrátiť.

tím Obuvame.sk

• Rýchlosť doručenia, príjemná komunikácia, veľký výber

Nákup odporúčam

Dobrý deň pani Janka,

ďakujeme za nákup, pozitívne ohodnotenie nášho obchodu aj za vyzdvihnutie našich kvalít.
    Teší nás Vaša spokojnosť.

tím Obuvame.sk

• Tenisky mi prišli do pár dní, všetko prebehlo v poriadku, boli riadne zabalené, som snimi spokojný, určite odporúčam tento e-shop.
    • Trochu vyššie ceny ale za to väčší výber veľkosti tenisiek ako na ostatných stránkach.

Celkovo som so všetkým spokojný.

Dobrý deň pán Samuel,

tím Obuvame.sk

• Rýchle dodanie, vsetko prebehlo v poriadku

Vážený zákazník,

ďakujeme za nákup a pozitívne hodnotenie, teší nás Vaša spokojnosť a veríme, že sa na naás v prípade potreby opäť obrátite.