• výborná cena
    • rýchle dodanie tovaru
    • ochota komunikovať
    • možnosť dodania aj na dobierku
    • dodávka do SR cez Slovak Parcel Service

Objednávali sme Lego stavebnicu. Kvôli vysokej cene tovaru sme do požiadaviek zadali, aby krabica pri prevzatí od kuriéra bola nepoškodená. Majiteľ sa na moje milé prekvapenie sám telefonicky ozval a žiadal o upresnenie požiadavky. Napriek tomu, že sa ťažšie pri ňom dostanete k slovu, všetko prebehlo hladko. Original Lego krabica bola zabalená do extra ďalšej krabice + obalená fóliou. Z našej strany čo sa týka dodávky objednaného tovaru maximálna spokojnosť. Ďakujeme!

• Relativne rychle dorucenie do sr
    • Pridukt ok aj balenie
    • Nevludny a dost nechotny pan, ktory ma problem s odpovedami na rutinne otazky ohladne produktu a dorucenia inak ok....nevedia poslat trc link na zasielku

Maximalni spokojenost, rozhodne se nebranim dalsimu nakupu. Doporucuji.

• Rychlost dodání
    • Nic

Naprostá spokojenost, rychlé jednání, rychlá zásilka. Dárek mám pro vnoučka k Vánocům, nakreslil si obrázek, dal do obálky za okno a Ježíšek dělal vše proto, aby vnouček dárek pod stromečkem našel. SUPER, jsem moc ráda. Už se těším na Vánoce.
    Vaše spokojená zákaznice Dráža

Vše dorazilo v pořádku a na položky, které nebyly skladem, jsme nemuseli dlouho čekat.
    Jsem spokojená, určitě brzy zase nakoupím.

Všechno v naprostém pořádku,nemám připomínky.

• První nákup na obchodvpraze.cz a velice dobrá zkušenost. Zboží dorazilo velice rychle, stránky přehledné, komunikace dobrá.

maximální spokojenost

• Velky vyber
    • Super ceny
    • Rychle dodani
    • Skvela komunikace telefonicky i mailem se specifickym pozadavkem k objednavce
    • Vstricnost
    • Ochota
    • Ferovy obchod
    • Zadna nevyhoda zde neni

• Rychlé dodání
    • Jediný obchod, který měl zboží skladem

• Vše dobré

• Daleko nejlepší cena produktu široko daleko
    • Rychlé dodání objednávky

Doporučuji tento e-shop, mají dobré ceny a rychle vyřizují a odesílají objednávky...

• Rychlé odeslání
    • Fajn ceny

Naprostá spokojenost, super zboží, výborná komunikace jak telefonicky, tak přes email. Ochotný prodejce, 100% doporučuji :-)

• zboží levné a rychle dodané

• maju hracky ktore su vsade vypredane
    • rychle dorucenie tovaru
    • komunikacia telefonicky aj e-mailom
    • ochota doobjednat chybajuci tovar

maju hracky, ktore su na slovensku vypredane. ochota doobjednat co chyba, rychlost odoslania. komunikacia obchodnu e-mailom aj telefonicky. celkovo spokojnosť

vsade vypredane babiky L. O.L. OMG mali na sklade a doobjednali chybajuce kusy

Všechno v naprostém pořádku,nemám připomínky.

• Naprosto úžasný servis! Rychlí, spolehliví!

S Obchodvpraze mám nejlepší zkušenost. Objednávka byla rychle vyexpedována. Následně jsem, bohužel, řešila vrácení zboží (objednala jsem něco jiného než jsem měla ) - setkala jsem se s vstřícným přístupem - poradili, co mám udělat, jak vrátit. Sami mi napsali, že už zboží došlo a dokonce volali, že posílají platbu zpět. Rozhodně objednám znovu u nich další nákup.

• Super srovnání cen jednotlivých obchodů, označení dobrých a ověřených obchodů, recenze výrobků

Heuréku používám vždy, když si chci koupit nějaký produkt. Někdy koupím v obchodě, který Heureka doporučuje, někdy ne. Rozhodně doporučuji.