V prvej objednávke napriek tomu, že platobná brána nevykázala žiadnu chybu platba neprešla, obchod však objednávku prijal, ale na základe neprijatej platby ju zrušil bez toho, aby som bola o tom oboznámená. Zistila som to, až keď som sa snažila informovať v akom stave je objednávka, pani zo zákazníckej podpory mi odporučila urobiť objednávku opäť. V utorok 9.4. 2024 mi bol doručený email o expedícii objednávky, objednávku som do dnešného dňa neobdržala. Rovnako som neobdržala žiaden email ohľadom prepravy.

• Z veľkej časti moja chyba, ale myslím, že pri výrobe konkrétnej pečiatky s menom kde je chyba v mene (chýba písmenko i - MARTN*) by mohla byť obsluha pri výrobe pečiatky pozornejšia, chybu si všimnúť a odstrániť ju, nestalo sa. Moja motivácia vyskúšať v budúcnosti služby konkurencie.

Dobry den Martine,
    mame zavedeny poloautomaticky proces vyroby. Prehlednuti a dodani ne 100% razitka nas mrzi.

Avsak pro opravu bude stacit si nechat vyrobit textovy stocek a nasledne je vymenit. Zvladne kazdy.

Bud u konkurence nebo na https://www.obchodpeciatok.sk/stocok-peciatka-colop-printer-10-trodat-printy-4910-shiny-s841.html

Dekujeme za pochopeni,
    Filip

• už týždeň čo som pečiatku vyplatila a pečiatka neprišla. Telefóny vypnuté. Na email neodpisujú.

Reakcia obchodu obchodPEČIATOK.sk

Dobry den, velmi nas mrzi vase rozcarovani, bohuzel prvni tyden v cervenci jsme meli / mame celozavodni dovolenou. Informaci o terminech a zpusobu expedice uvadime celou dobu primo na hlavni domovske strance. Dekujeme za pochopeni.

• Dorucenie bez problemov

poslala som 2emaily , nikto mi nereagoval - mala som poziadavku na dvojfarebnu peciatku, prisla jednofarebna. Doteraz bez odpovede.

Objednane nedorucene

• Nedodaju čo ste si objednali

Na posledný mail už ani neodpisali

• Super produkt
    • Totálna ignorácia zákazníka !

Od zadania objednávky toto je prvý kontakt s nimi a objednávka je niekde v nedohľadne, nemám o nej žiadnu informáciu.

• Dlhe cakanie

Peciatka na susienka nedrzi na razitku vzor ktory som si dal spravit, nizka kvalita, cele zle

• Nekomunikujú so mnou, neodpovedajú na e-mail

Reakcia obchodu obchodPEČIATOK.sk

Tímto se omlouváme za vzniklou situaci. Během jednoho dne jsme byli jako celá firma k datu 13. 1. 2021 uzavřeni Hygienickou stanicí - KARANTÉNA COVID. Na e-shop jsme hned 1. den nařízené karantény dali informaci, že budeme expedovat zakázky až 25. 1. 2021.

Dnes 25. 1. 2021 - první den po této karanténě jsme začali rozesílat hotové zakázky. Všichni naši zaměstnanci dělají vše pro to, abychom uspokojili všechny objednávky v co nejkkratším termínu.

Jsou bohužel věci, které prostě nemůžete ovlivnit.

Neviem kde nastala chyba, ale pečiatka mi nebola doručená. Dokonca som dodatočne pisala aj mail ci je mozne zmenit este objednavku. Do dnesneho dna som nedostala odpoved ani na moj mail ani na to kde je moja objednavka. Neodporucam!

• Doručenie

Jsou bohužel věci, které prostě nemůžete ovlivnit.

• podpis sa vôbec nezhodoval s tým aký som poslal naskenovaný
  • Zatiaľ mi nič neprišlo a dlhšie čakám. Posúdim neskôr

Ak nedokaže niekto odkopírovať presne objednaný text do šablony na razítko, neodporúčam takéto služby..

Zavádzanie zákazníkov zlou obrázkovou prílohou. Pečatidlo ani z ďaleka nieje hodné sumy, ktorá bola za neho zaplatená. Plastový valček zo vzorom bol od začiatku nalepený nakrivo na rukoväti. A aby toho nebolo málo tak sa to hneď aj odlepilo.

Moju objednavku nemali ani v systeme aj napriek tomu ze mi prisiel potvrdzovaci e-mail. Mesiac som cakala a po mesiaci som to zrusila.

Dostal som pouzity tovar!