Prišlo mi iné čo som si objednal.

Reakcia obchodu Zdraviezvierat.sk

to nás veľmi mrzí, hoci sme ani po spätnej kontrole neprišli na nezrovnalosti. Prosíme, aby ste nás kontaktovali a tovar Vám, samozrejme, obratom vymeníme.

Ďakujeme.

Zdraviezvierat.sk

Ani po mesiaci tovar nedorazil. Eshop ma informoval, ze tovar bude naskladneny do 3-7 dni. Tovar vraj cestuje z Britanie. Neviem z akej ked toto dorucenie trva dlhsie jak z druheho konca sveta. Od 04/03/24 sa mi nikto neozval a ani ma neinformovali, ze tovar stale nie je na sklade. Urcite neodporucam totalne nespolahlivy eshop.

Reakcia obchodu Zdraviezvierat.sk

kontaktovali sme Vás s informáciou o výpadku tovaru, ospravedlnením a zľavovým kupónom. Keďže ide o tovar na objednávku, dodacia lehota môže byť dlhšia. Výpadok nás veľmi mrzí, no nedokážeme ho ovplyvniť.

S priateľským pozdravom

Zdraviezvierat.sk

• Nulová komunikácia/ignorácia zo strany obchodu

Nekomunikujú! Napísala som im už tri e-maily a nikto sa doposiaľ neozval. Objednávku som mala zaplatenú vopred, tovar neodoslaný, nikto neodpovedá na maily, neviem, čo mám robiť...som nahnevaná a obchod neodporúčam!!!

Vážená pani zákazníčka,

opakovane sa s Vami neúspešne pokúšame spojiť telefonicky. Navyše tovar, ktorý ste si objednali má dostupnosť 7 pracovných dní, čo je pri ňom výslovne uvedené a tento termín sme doposiaľ neprekročili. Pri tovare na objednávku je dodacia doba dlhšia, nakoľko ide o tovar zo zahraničia. Do budúcna Vás prosíme, aby ste dostupnosti tovaru venovali pozornosť a uviedli správne kontaktné informácie, aby sme Vás vedeli kontaktovať.

S priateľským pozdravom,

Zdraviezvierat.sk

deklarovana zlavnena cena za krmivo nakoniec platila len pre prve vrece, ostatne chceli predat drahsie ako je trhovy priemer

Vážený zákazník,

je to bežná prax, že pri extrémne zníženej cene je možné kúpiť iba jeden kus na osobu. Pri ostatných kusoch ste mali cenu o 10 € za vrece nižšiu ako je trhový priemer a nikto Vás do kúpy nenútil. Napriek tomu ste nám vykúpili sklad, takže asi to až také nevýhodné nebolo :-)

Prajeme Vám všetko dobré.

Zdraviezvierat.sk

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Obchod neodporúčam , kvôli dodaniu! Tovar skladom , dnes 7mi deň od objednania a tovar nebol zatiaľ doručený !!!!

tovar mi doteraz nebol doručený a idem tak rušiť objednávku...
    môj psík sa granul od tohto eshopu nedočká...

Vážený pán zákazník,

na dlhšiu dodaciu dobu sme Vás vopred upozornili a taktiež sme s Vami komunikovali telefonicky. Zdalo sa, že situácii rozumiete a dohodli sme sa na prijateľnom riešení. Granulky by sme Vám odoslali dnes a keďže nejde o diétne krmivo, psík by to snáď zvládol.

Zdraviezvierat.sk

Zaplatwna objednavka stale nie je dorucena. Po 2 tyzdnoch obchod napisal, ze meska….

Reakcia obchodu Zdraviezvierat.sk

na stránke je oznam o avizovanom meškaní zásielok spôsobenom distribútorom. Tento oznam tam bol už keď ste robili objednávku, čo bolo pred týždňom, nie dvomi ako uvádzate. Prosíme o trpezlivosť, balíček Vám dnes odosielame.

S priateľským pozdravom

Zdraviezvierat.sk

• Tovar som objednávala 1.1.2024. Doteraz nedošiel. Keby som sa nedomáhala informácie, tak mi ani nenapíšu. Celé zle.

Reakcia obchodu Zdraviezvierat.sk

na stránke máme veľký výrazný oznam o oneskorení dodania tovaru:

Dovoľujeme si Vás upozorniť, že z dôvodu inventúr našich distribútorov môže dôjsť k oneskoreniu dodania objednávky.
    Ako vždy však robíme všetko pre to, aby sa k Vám Váš balíček dostal čo najskôr.
    Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám všetko dobré v novom roku!

Toto oneskorenie sme avizovali vopred na všetkých informačných kanáloch vrátane e-mailu. Je spôsobené tým, že distribútor tri týždne nedodával tovar. Nám, ani nikomu inému. A hoci nás omeškanie mrzí, urobili sme maximum pre to, aby sme Vás o tejto skutočnosti informovali.

Zdraviezvierat.sk

Tovar mi nebol vôbec doručený .
    Nebola žiadna spätná väzba od obchodu na moju objednávku

Milá pani zákazníčka,

na stránke sme mali obrovský oznam o tom, že máme dovolenku. Bolo teda na Vašom zvážení, či si tovar objednáte aj keď doručenie bude oneskorené - na čo sme v ozname upozorňovali. Prosíme, aby ste zvlášť v období sviatkov venovali pozornosť aj týmto oznamom.

Zdraviezvierat.sk

• V ponuke mali všetko čo som chcel.
    • Po 6 dňoch mi nič neprišlo.

Po 6 dňoch nemám tovar,neprišla sms ani mail.

• Nesplnate, čo slubujete.

Klamú zákaznikov.

Milý zákazník,

objednali ste si u nás tovar, pri ktorom máme uvedené, že ho odošleme do 7 pracovných dní.

Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prvoradá a robíme maximum pre to, aby sme balíček odoslali čo najskôr, no ak je potrebné tovar objednať zo zahraničia, dodacie lehoty nedokážeme urýchliť.

Prosím, do budúcna venujte pozornosť dostupnosti tovaru, ktorú máme uvedenú pri každom produkte, a ktorá informuje o tom, kedy Vám tovar odošleme. Taktiež Vám vždy veľmi radi poskytneme podrobné informácie o tom, v akom stave je Vaša objednávka.

Prajeme Vám všetko dobré.

• dlha čakacia doba

Objednala som olej proti kašľu pre psíka a poslali sirup. Takže nespokojnosť.

Milá pani zákazníčka,

veľmi sa Vám ospravedlňujeme za chybu pri balení a, samozrejme, sme ochotní ju okamžite napraviť formou výmenného balíka. Určite nešlo o zámer, všetci sme len ľudia. Prosím, kontaktujte nás a určite to vyriešime k Vašej spokojnosti.

• dlhá doba doručovania

Neporušený pred 6 dňami zaplatený tovar. Ani žiadna správa, nič. Som sklamaná.

Milá pani zákazníčka,

v čase, keď ste si u nás robili objednávku (v piatok večer), visel na úvodnej stránke nášho e-shopu oznam s upozornením, že máme dovolenku, a že objednávky budeme odosielať s niekoľko dňovým oneskorením. Navyše išlo o týždeň, v ktorom boli dva štátne sviatky, kedy nepracujú ani kuriérske spoločnosti.

Ako kompenzáciu za dlhšiu dobu čakania sme našim zákazníkom ponúkli zľavový kupón so zľavou na celú objednávku. Keďže ste si kupón uplatnili, je zrejmé, že ste tento oznam čítali a bolo na Vašom zvážení, či si tovar objednáte aj za týchto podmienok. Do budúcna Vás preto prosíme, aby ste venovali pozornosť celému oznamu, nie len časti o zľave.

Ďakujeme a prajeme Vám všetko dobré.

• Dlho dodanie

Tovar ma datum expiracie 082021

• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.

• dlha dodacia lehota