• spokojný,nemám žiadne výhrady

Reakcia obchodu obchod-vtp.sk

velice nás těší Vaše spokojenost s naším obchodem a budeme se těšit na další spolupráci.

Krásný den přeje celý tým OBCHOD-VTP.SK

maximálna spokojnosť s cenou aj s dobou dodania.

• Tovar prišiel nepoškodený

ok

Krásný den přeje celý tým OBCHOD-VTP.SK

S vybraným obchodom som veľmi spokojná. Aj nabudúce som sa rozhodla u tohto obchodu objednať veci, ktoré potrebujem. Vyšli mi v ústrety, a daný tovar mi poslali v čo najkratšom čase, ako som žiadala.

Spokojnosť

Krásný den přeje celý tým OBCHOD-VTP.SK

Objednane a dorucene bez zavad. Perfektne zabalene.

• Veľky výber tovaru

Všetko OK.

Krásný den přeje celý tým OBCHOD-VTP.SK

Som spokojný hoci to bol môj prvý nákup

• bohaty sortiment
    • V mojom pripade mi podpora nedokazala poradit a musel som riskovat 50EUR, nebol som si isty ci produkt splni moje ocakavania. Verim, ze v prevaznej vacsine to tak nie je.

super a rýchlo

• Prehľadný eshop
    • Velky výber
    • Primerané ceny za kvalitu co dostanete

Som max spokojný

• tovar z externého skladu mešká 2 týždne ,
    • bez komunikácie dodania tovaru

Obchod nemá na sklade to čo prezentuje na stránke a keď si to človek objedná dostane odpoveď, že ničo majú v externom sklade (pravdepodobne prekupujú od iného e-shopu). Proste dlhá čakacia doba

Reakcia obchodu obchod-vtp.sk

nic od nikoho nepřekupujeme. To co se stalo nás samozřejmě mrzí, ale postihlo to všechny e-shopy nabízejícího jednoho konkrétního dovozce, který z důvodu stěhování firmy není již měsíc a půl schopen zboží, které je opravdu skladem, z tohoto skladu vydat. Musel by jste trochu více rozumět této problematice, ale chyba je na straně dovozce, se kterým roky dlouhodobě spolupracujeme a to bez problémů. Bohužel jeho neschopnost uvést vše do provozuschopného stavu poškozuje nás, konečné distributory.

• Rýchle dodanie na Slovensko
    • Pekne zabalený tovar v bublinkovej fólií a vložený do krabice.

• Dobrý sortiment

Krásný den přeje celý tým OBCHOD-VTP.SK

Tovar bol doručený bez problémov.

• rychle dodanie tovaru

Krásný den přeje celý tým OBCHOD-VTP.SK

• Prehľadná ponuka so zobrazením príslušenstva k výrobku, nižšie ceny v porovnaní s konkurenciou, rýchle dodanie. Som absolútne spokojný a ak budem potrebovať, určite tu nakúpim znova. Odporúčam vyskúšať aj iným.

Veľmi rýchle dodanie zásielky