• Odporúčam

• Rýchlosť dodania
    • 100% originál
    • Väčšinou doprava zadarmo
    • Trocha vyššie ceny

• Rychla expedicia, dorucenie a dokonca zadarmo

• Okamžitý odber tovaru na mieste.

Veľmi nápomocný a odborný personál s príjemným vystupovaním.Maximálna spokojnosť, ďakujem.

Predávajú len jednu značku a tak majú podrobné informácie

• tovar mi doniesli a starý TV odniesli

Prijemne vystupovanie predavajucich panov, bolo citit pohodu. Telefony som kupovala v ramci vikendovej akcie, boli za dobru cenu. Akcie uz budem sledovat pravidelne :)

Rýchle dodanie, komunikácia super ...

• Kvalitný značkový výrobok k môjmu smartfónu za prijateľnú cenu, rýchle dodanie tovaru, funguje bez problémov, spokojnosť

Odporúčam využiť tento internetový obchod

Erik v obchode v KE aupark bol veľmi ochotný ,profesionálny a nápomocný, určite sa tam vrátim nakupovať

Až na to že som sa nachodil ako taký idiot. Ešte že nebývam až tak ďaleko. Prvý raz som sa išiel informovať ako je to s odkúpením starého mobilu aby som vedel koľko budem doplácať za nový. Samozrejme starý mobil som nemal so sebou tak som šiel preňho a vzal som aj nabíjačku. A že som mal vziať aj krabycu že tým sa cena navýši ale keď mi povedal cenu za starý mobil tak som odmietol hádam nepredám iphone 7 Plus za 30 eur. Tak nech prinesiem hocijakú šunku a odrátajú mi reciklačné 300 eur. Tak som musel ísť zase domov a späť. Nakoniec som vzal Samsung Flip 4 doplatil zbytok a konečne som spokojný odišiel. Trochu komplexnejšie informácie a nenavrhla by som sa toľko.

• Lacnejšie než inde
    • Tovar prišiel rýchlo bez problémov

Rýchlo doručený objednaný tovar. Tak si predstavujem kvalitné služby

• Rýchlosť doručenia (1 deň)
    • Dobré ceny
    • Nie je iná možnosť ako doručiť kuriérom alebo vyzdvihnutie na predajni

Celkovo som spokojný s e-shopom, tovar mi dorazil za 1 deň, bol nepoškodený, dobre zabalený. Jedinou nevýhodou je to, že nie je možné doručiť tovar na poštu, resp. do zásielkovní.

• neplatili sme poštovné aj keď sme objednali za pomerne nízku sumu

Super nákup, rýchle vybavená zásielka

• rýchlosť dodania tovaru
    • výber

Objednaný tovar dorazil na tretí deň od objednávky. Oceňujem výber a rýchlosť dodávky.

ústretový a veľmi ochotný personál, poskytli podrobné informácie pri voľbe nového telefónu

• Rýchle dodanie, tovar zodpovedá popisu, v akciovej ponuke super ceny.
    • Chýba mi iný spôsob dopravy ako kuriérom. Privítal by som Packetu, alebo balíkobox.

S nákupom som bol veľmi spokojný.

• Rýchle vybavenie