Po objednaní a zaplatení tovaru mi oznámili že tovar je rozbalený a vystavený v predajni. Pri objednávaní udávali skladom 3 kusy.

• kvalita produktov
    • Komunikácia,
    • kontaktovanie

Mám problém sa dostať k upravenej faktúre SK230214-60037042. Čo sa týka dodania tovaru je to v poriadku, avšak viazne komunikácia s obchodom Samsung. Kontakt iba cez chat alebo e-mail, žiadna normálna odozva na požiadavky. Už 4 dni riešim úpravu faktúry, nakoľko mi nebola doručená vo vyhovujúcom stave. Cesta cez chat riešená s dvoma rôznymi osobami, ani jeden zatiaľ nedoriešil moju požiadavku. Po každom kontakte musím všetko opakovať dookola.

• Komunikácia na bode mrazu
    • tovar, ktorý deklarujú na stránke s dodaním do 24h nie sú schopný odoslať ani po 2 dňoch
    • na mail odpovedali po 2 dňoch

• Tovar po objednaní bol ponúkaný ďalej a predal sa inému zákazníkovi.
    • Zlý prístup pani z personálu, žiadna ochota vyjsť zákazníkovi v ústrety, arogancia, ponúknuté náhrady tovaru v úplne iných parametroch, argumenty mimo realitu.
    • Neposkytnutie požadovaných informácii.
    • Za mňa nikdy viac.

Tovar ktorý som kupoval bol označený ako otvorený, ale zároveň bol aj nefunkčný. Toto sa fakt nerobí, rozbaliť tovar, a keď zistím že nefunguje, opäť ho zabalíť a predáť zákazníkovi akoby sa nič nestalo... Hanba...

tovar sa medzičasom žiaľ vypredal (chápem že sa to stáva) ale zatiaľ ani neviem kedy mi moja objednávka príde lebo mi ani po týždni neodpovedali na email

• Dňa 29.9. 2022 som kúpil v predajni Samsung v Auparku mobil S22+ za uvedenú cenu v predajni pri podmienke odkúpu starého telefónu zo strany Samsungu. Predajca mi ponúkal za odkúp 50 EUR čo následne po určitých kontrolách zistil, že má hodnotu 6 EUR. Vyslovené má ubezpečoval, že telefón je vo vynikajúcom stave. Z mojej strany je také konanie neprofesionálne. Pri kontrolách zámerne dával najhoršie hodnotenia - poškodenia telefónu, aby nemusel znižovať cenu odkupom môjho starého telefónu.
  • Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.

Uz pri objednavke som tusil ze mi akciovy tovar nebude dodany. Asi po tyzdni sa mi to aj potvrdilo - objednavka zrusena zo strany obchodu.

• Dobre ceny
    • Do dnesneho dna mi tovar neprisiel aj ked ho uz mam zaplateny

Ked im volate stale dookola opakuju mrzi nas to vyriesime to a nic sa nedeje vobec nic. Potom Vam pride sms ze cakajte a tovar nikde.

Tovar na stránke je na sklade, ale keď ho zaplatíte tak vám pošlú správu, že Tovar nemajú a peniaze vám vrátia. Samozrejme až do 14 dní, neviem co dodať...

• pristup predavajuceho
    • ambiente predajne
    • otvaracie hodiny
    • slaba prepojenost predajni samsung

Tovar nebol doruceny na spravnu predajnu a tym padom sa musela objednavka stornovat. Kludne mozem takto nakupovat aj z domu cez eshop.

Každý deň mi píšu tovar bude dnes doručený a nič.....

Vážený zákazník,
    vzniknutá situácia nás mrzí. Tovar sme odoslali prvý pracovný deň po vytvorení objednávky, žiaľ kuriérska spoločnosť je v tomto čase extrémne vyťažená a nestihla tovar doručiť v čase, ktorý by Vám ešte vyhovoval.

• Jedná veľká katastrofa,nikdy viac velke sklamanie,neodporúčam obchod.

• Neprofesionálne
    • Splatkovy systém slabí
    • Cena televizora vyrazne klesla tak som ho hneď objednal po chvyli ma kontaktovali že tovar je už vypredany nasledne na to upravili cenu a tovar už bol dostupny....klamu a zavadzaju

Urobite objednavku a oni Vam ju na 2 den zrusia. NEODPORUCAM NIC CEZ NICH NAKUPOVAT

Vážený zákazník,

Vašu objednávku sme stornovali z dôvodu nedostupnosti tovaru, o čom sme Vás emailom informovali. Radi by sme Vám tovar dodali, ale žiaľ bola ukončená jeho výroba a nemali sme už skladové zásoby ani vhodnú alternatívu.

Objednaný tovar nebol dostupný, dňa 7.1.2019 bol mi ponúkaný iný tovar , ktorý je u iných dodávateľov lacnejší o 100,-€.Ponuku som neprijala. Cítim sa oklamaná.
    Nie je mi jasné kto zrušil objednávku, nakoľko v správe dodávateľ mi oznámil, že príjem ponuky automaticky stornuje objednávku. Radšej som stornovala aj ja objednávku dúfam , že u Vašej spoločnosti je to jasné! Na základe horeuvedených nechápem ani dotazník! Objednaný tovar neviete dodať,oznamujete to po 10 dní od objednávky, ponúkate iný tovar , ktorý je predražený + oproti iným dodávateľom máte vysoké ceny prepravného.Konečne od včerajšej objednávky kamenná predajňa mi doviezla pračku.

Vážený zákazník,
    objednávaný tovar sme nemali skladom, o čom sme Vás informovali do 1 pracovného dňa a uviedli sme, že preveríme jeho dostupnosť. Vybraný model sme už nevedeli zabezpečiť a ponúkli sme Vám alternatívu, ktorá bola lacnejšia ako objednaný model.
    O alternatívu ste nemali záujem a súhlasili ste so stornovaním objednávky.
    Vaša nespokojnosť nás mrzí, no cenu si určuje každý predajca samostatne a Vy ako zákazník máte samozrejem právo nakúpiť tam, kde je to pre Vás výhodnejšie.

• žiadna informácia o stave objednávky
    • uvádzajú, že tovary majú skladom, ale opak je pravdou

posledný email prišiel pred 12 dňami, kde ma informovali o tom, že preverujú dostupnosť a budú ma informovať. Odvtedy už žiadne info. A pritom pri objednávaní bol tovar uvedený, že je skladom.

Nedostatok nahradnych dielov