• Na koľko 10 dní po mojej objednávke ma obchod môj tovar ešte vždy označený ako „ Externý sklad 1+“ , objednávku obchod zrušil z dôvodu nedostupnosti tovaru.

• Objednávka zrušená ale peniaze poslali peniaze na druhý den

• Legalább felhivtak telefonon.
    • Telefonban közölték, hogy csak 90 nap mulva tudják szállitani az árut. Természetesen azonnal lemondtam a rendelést, mert a mai világban nem lehet 90 napos határidőkkel dolgozni (szerintem).

Spomalený

zatiaľ nedostal som tovar

Uz vyse tyzdna ziadna reakcia obchodu, vobec nic.

• Po mojom telefonickom urgente že kde mám tovar mi bolo povedané že nepríde že sa vypredal nikto sa neunúval mi dať vedieť že objednávku rušia

Box stál 25€ poštovné 8,50€

• Tovar rýchlo doručený
    • Platba kartou
  • aj ked pri uzatváraní objednávky je nižnosť platit dobierku kartou bez poplatku predajca podmienuje pri prevzatí tovaru na predajni poplatok za platbu kartou , čo je v rozpore so zákonom o platobných kartach a plateni cez platobne terminály

• siroka ponuka
    • dobra cena
    • ziadna odpoved na opakovane emaily
    • neskoro dodany tovar
    • neprehladny a zastaraly eshop

Tovar ktory maju skladom +1 den im trvalo dorucit 9 dni. Navyse nedostal som ziadnu odpoved na 2 emaily kde som prosil potvrdenie dodania.

• Ponúkne tovar za super cenu
    • Tovar potom nedodá, komunikácia tiež viazne

• Vôbec nekomunikujú

Po mojej objednávke mi napísali, že tovar bude naskladneny o dva týždne. Keď som sa po mesiaci viac krát informoval o mojej objednávke, ani sa mi neunúvali odpovedať. Čistá katastrofa. Absolútne fejkový prístup.

• desat dni a nic.

• Žiadna komunikácia po desiatich dňoch tovar ešte nemám a už mam hodnotiť

V 21. storočí za 10 dní ešte mi nebol doručený tovar, ktorý bol objednaný zo Slovenska! Z Číny /10000km/ mi niekedy prichádza tovar za 14 dní!!! Mám obavy, že len po obdržaní mojej objednávky začali vyrábať objednaný tovar. Made in Slovakia....

11ty den, nic nedorazilo

• Na
    • Na ponuke svieti ze tovar maju ale v skutočnosti nemajú
    • tovar dosiel o tizden od oznamenia ze je na ceste

bezpecnostny kryt je zlomeny ,chyba slovensky manual, laser svieti mimo reznu plochu

• vratily mi peniaze bez udania dovodu a bez akehokolvek vysvetlenia