• Pekná web stránka
    • Pekné foto
    • Dlhá doba dodania
    • Poslali mi púzdro aké som si ani neobjednal ešte k tomu ružové !!!
    • Komunikácia s obchodom 0 bodov
    • Na e-mail neodpovedajú reklamácia 0 bodov

Objednal som si 2x púzdro na mobil rovnakého druhu. Jedno bolo dobré také aké som si objednal ale to druhé bolo úplne iný druh púzdra také som si ani neobjednal a ešte k tomu bolo aj ružové !!! Ach môj bože keby aspoň zavolajú a povedia že nemajú 2x skladom a že majú v ponuke iné nepoviem ani pol slova ale nie mi tam proste pribalia úplne niečo iné a ešte aj ružovej farby.

• tovar nedorazil, komunikácia s obchodom žiadna

• Nic
    • Ziadna komunikacia so zakaznikom.
    • Tovar ktory bol skladom zrazu skladom nebol.
  • Objenala som obal na mobil ešte 18.12 2017 je 5.1.2018 a obal nikde. Platila som prevodom na účet. Mobil nedvíha, na maily neodpoveda, na sms neodpoveda, písala som aj na messenger a nič. Ale má peniaze za nič.

• Objednávať som 28.11 a tovar do 22.12 neprišiel.

Tovar som si objednal pred 10 dnami a este nedorazil pisal som aj email ale nikto neodpoveda..ako teraz mam verit internetovym obchodom?

• Po 10 dnoch tovar sme este nedostali..

• Velky vyber, zoradenie a zobrazenie.
    • Komunikacia, dodacia lehota!

• Levné a rychlé poštovné do ČR

• Komunikácia
    • Kvalita tovaru - poškodený tovar v dvoch prípadoch z troch

S obchodom nie som vôbec spokojná. Komunikácia prostredníctvom mailu bola nulová,nikto neodpovedal.
    Objednávku som stornovala 10 minút po potvrdení, ale i napriek tomu mi bol tovar odoslaný. Keď som poslala už asi štvrtý mail,ktorý už naozaj nebol pekný, mala som telefonát, že tovar môžem kľudne vrátiť späť.aj som vrátila,peniaze poslali rýchlo. Medzitým som urobila druhú objednávku a tam mi zase tovar prišiel poškodený. Tento internetový obchod neodporúčam!!!

Reakcia obchodu Obalynamobil.sk

prvé dva emaily od Vás iba menili adresu na ktorú sme mali zaslať produkt objednávku teda nerušili. Ďalší, ktorý objednávku rušil prišiel až po odoslaní tovaru.

Taktiež od Vás evidujeme len jednu objednávku na jeden produkt, za ktorý sme Vám vrátili peniaze. Ak by ste nás vedeli informovať o ďalších "poškodených" kusoch (číslo obj. tovar) ktoré spomínate v recenzii, reklamuje Vám aj tie.

Obalynamobil.sk

Iba jedno hlavné mínus a to, že na konci mailu majú toto napísané:Ak máte akékoľvek otázky, odpovedzte prosím na tento e-mail.

Tak som odpísala a žiadna odozva už mesiac. Chcela som len vrátiť peniaze, pretože som platila cez paypal a potom zas kuriérovi... 15.85€ platiť 2krát za jeden obyčajný obal, ktorého hodnota je do 5€ je dosť!!!

Reakcia obchodu Obalynamobil.sk

ospravedlňujeme sa. Email sme museli prehliadnuť. Peniaze Vám boli navrátené cez Paypal.

Za chybu sa ešte raz ospravedlňujeme.

Obalynamobil.sk

• Puzdro pre LG K8 dobre nesedi na telefone - problem pri nabijani...

Reakcia obchodu Obalynamobil.sk

mrzí nás že nie ste spokojní. Ak by ste nám napísali email a upresnili na ktorých miestach obal nesedí . Obal samozrejme môžete vrátiť naspäť a vrátime Vám peniaze.

Ospravedlňujeme sa Vám za spôsobené nepríjemnosti.

Obalynamobil.sk

Som sklamaná,lebo som nedostala ten tovar čo som objednala.

Reakcia obchodu Obalynamobil.sk

Dobrý deň, mali ste to šťastie (čítaj smolu) že ste si svoj produkt objednala presne v tom momente kedy sme starú stránku prehadzovali na novú. Preto sme vašu objednávku nezaznamenali.

Týmto sa Vám ale chceme ospravedlniť kedže sme aj po prehodený stránky mali možnosť pomocou emailu skontrolovať či sme nejaké objednávky neprijali ešte na starej stránke. Toto sme avšak neurobili a preto sme Vašu objednávku prehliadli.

Poveril som môjho kolegu aby Vám zatelefonoval a dohodol sa ak by ste o objednaný produkt mala ďalej záujem.

Ešte raz by sme sa Vám týmto chceli ospravedlniť za spôsobené nepríjemnosti.

Tím Obalynamobil.sk

Predražené a nakvalitné obaly z aliexpresu.

Reakcia obchodu Obalynamobil.sk

je nám lúto že nie ste spokojná s Vaším obalom. Môžte nám ho poslať naspäť a my Vám samozrejme vrátíme peniaze.

Tiež ručíme za to že ani jeden z obalov nebol a ani nikdy nebude objednaný z Aliexpresu.

ObalyNaMobil.sk

Tovar poškodený predávajúci nie príjemný

Napriek tomu, že obal je predávaný na konkrétny typ telefónu, nedrží na tomto telefóne dostatočne pevne (telefón z neho vypadáva) - takže jeho ochranná funkcia je nedostatočná !!!

Reakcia obchodu Obalynamobil.sk

Veľmi nás mrzí, že ste s Vašou objednávkou nespokojný. Boli by sme veľmi radi, keby ste nám toto púzdro zaslali naspať aby sme mohli zistiť závodu zakúpeného produktu.
    Je možné že sa stala chyba vo výrobe.

Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti. Peniaze za zakúpené púzdro Vám samozrejme vrátime naspať.

Obalynamobil.sk team

• Iba sa hraju na internetovy obchod

Dobrý deň Vážený zákazník,

boli by sme veľmi radi, keby ste nám dali vedieť z akého dôvodu ste neboli s nami spokojný.

Vopred ďakujeme.

• darček nepoužiteľný

Reakcia obchodu Obalynamobil.sk

mrzí nás, že ste neboli s nami spokojný.

Aby sme sa vyvarovali podobným chýbam v budúcnosti boli by sme veľmi radi, keby sa nám dali vedieť, aký bol dôvod vašej nespokojnosti.

Vopred ďakujeme

Objednala som obal na mobil Samsung Galasy Core 2 a prisiel mi sice nan obal, ale mobil sa don vobec nezmesti. Neviem ako je to robene, ale ani ho tam nevopcham. S tymto som absolutne neratala, ze nebude pasovat, ked vyslovene je pri tom obale typ mobilu vypisany. Posielam spät.

• sortiment
    • zrejme len preposiela zo zahraničných obchodu a preto trvá tak dlho dodanie

Reakcia obchodu Obalynamobil.sk

v prvom rade ďakujeme za zaujímavú pripomienku. Pre vysvetlenie, aby sme Vám boli schopní ponúknuť široký sortiment nie je možné aby sme držali obrovské množstvo zásob. Dôležitým faktorom je tiež neustále meniaca sa ponuka modelov telefónov. Našou snahou je flexibilne reagovať na dopyt, ktorý sa na Slovenskou trhu veľmi rýchlo mení. Z tohto dôvodu tovar objednávame podľa požiadaviek na trhu od nášho dodávateľa, ktorý sa snaží reagovať veľmi promptne. Keďže spoločne reagujeme na požiadavky, ktoré sú veľmi odlišné od iných Európskych trhov je doba dodania zhruba 14 pracovných dní ak nie je tovar u nás na sklade. Vy ste si objednali puzdro 30.3 a bolo Vám odoslané 9.4. Puzdro Vám bolo odoslané v priebehu 6 pracovných dní. Mrzí nás, že je pre Vás doba dodania príliš dlhá.
    Obalynamobil.sk team