Tovar (hodinky) prišli, ale nefunguju, pisala som mail ale žiadne odpoveď.

Reakcia obchodu O bag

ďakujeme za hodnotenie. Na váš email som odpovedali hneď nasledujúci deň a Vaša reklamácia bola okamžite vyriešená. Veľmi nás mrzí, táto komplikácia.

Prajem pekný deň za O bag team Tereza

• Doručenie bolo rýchle
    • Trosku ma nemilo prekvapila kvalita výrobku

Reakcia obchodu O bag

ďakujeme za hodnotenie. Veľmi nás mrzí Vaša nespokojnosť so tovar, balíček môžete prípadne do 14 dní od prevzatia vrátiť alebo vymeniť.

Prajeme pekný deň za O bag team Tereza.

Objednala som si inú farbu prišla iná a druhu vec som si objednala na mini a prišla veľkosť štandard

Reakcia obchodu O bag

veľmi nás mrzí chyba, ktorá vznikla v sklade. Zámenu držadiel ste s nami komunikovala a hneď sme Vám zaslali správne držadlá. Čo sa týka vnútornej tašky a jej veľkosti ste s nami vôbec neriešila. V prípade komplikácie s objednávkou je nutne všetko s nami riešiť čo nedříve by sme mohli chybu napraviť.

Prajeme pekný deň za O bag team Tereza.

• Dobrý deň,som veľmi sklamaná,lebo som si myslele,že budem mať konečne hotovú kabelku,ale bohužial na tele kabelky nie je zasa magnet,takže kabela stojí nevyužitá,ďakujem.

Reakcia obchodu O bag

veľmi nás mrzí Vaša nespokojnosť so tovar, magnet je vždy súčasťou kúpa klopy nie tela. V prípade nejasností nás prosím kontaktuje na emailu.

Prajeme pekný deň za O bag team Tereza.

• Dobrý deň,som veľmi sklamaná,pretože tá klopa je fakt riadne drahá,je to moja vina,že som sa zle pozrela,lebo som si myslele,že je to cena celej kabelky.

Reakcia obchodu O bag

ďakujeme za hodnotenie. Veľmi nás mrzí, že nie ste s tovarom spokojná. Pri každom výrobku je vždy napísané o aký tovar sa jedná, prípadne, aké doplnky sú potrebné kúpiť pre vytvorenie celého kompletu. Z našej strany prebehlo všetko v poriadku a tovar, ktorý ste si objednala sme Vám aj doručili, preto nerozumieme prečo náš obchod neodporúčate.

Prajeme pekný deň za O bag team Tereza.

• Platenie zahranicnymi kartami cez gopay nie je mozne

Reakcia obchodu O bag

ďakujeme za hodnocení.Velice nás mrzí Vaša nespokojnosť s Možnostia platby, bohužiaľ často dochádzalo k poruchám u platieb zo zahraničnej, z tohto dôvodu zatiaľ nie je možné zaplatiť go pay. Môžete využiť platbu prevodom.

Prajeme pekný deň za O bag team Tereza

• bola akcia, veľký výber
    • doručený tovar s defektom
    • vyhovorky ze tovar je v priadku aj ked fotky ktoré som pani Tereze poslala dokazujú viditelny defekt

Tašku som objednala na základe odporúčania známej.Rýchlo dodaný tovar prišiel s dfektom a riadnym, hned v ten deň som kontatovala obchod aj s fotografiami defektu.Očakávala som profesionalitu a uznanie defektu ktorý je neprehliadnuteľný a bol viditeľný urcite aj pri zasielani ale darmo som verila že obchod kvalitnej značky je seriózny a bude sa snažiť tovar vymeniť na ich náklady k spokojnksti zákazníka.
    To bola moja požiadavka s tým že to celé vyriešime k spokojnosti a ja nechám kladnú recenziu. Pani Tereze som viackrát poslala fotky defektu.Prestala komunikovať. Všetok tovar som im vrátila, náklady na poštovne boli €10 do Čiech a žiadam ich vrátiť spolu s plnou sumou na koľko mne vznikla strata spojená s ich snahou predať mi poškodený tovar 2.triedy. Navrh pani Terezi bol ze tovar môžem vymeniť alebo vrátiť, žiadne mrzí nás to vymenime vám tvar za bezchybný na naše náklady alebo posleme vám návlek tkorý defekt prekryje.

Reakcia obchodu O bag

ďakujem Vám za hodnotenie. Avšak v emailoch evidujem, že Vám kolegyne zodpovedala.
    Za chybu sa nepovažujú nerovnosti materiálu EVA či farebné odchýlky vzniknuté technologickým postupom pri výrobe. Túto informáciu nájdete v našich obchodných podmienkach.

Na odstúpenie od kúpnej zmluvy máte nárok v rámci 14 dňovej lehoty od dátumu prevzatia zásielky. Avšak čiastku vraciame len za tovar, ktorý ste vrátila.

Ďakujem za pochopenie a prajem pekný deň za O bag team Jana

• Pomerne široká ponuka tovaru
    • Tovar posielaný z ČR, nutnosť posielať mimo SR pri vrátení tovaru
    • Farba a prevedenie tovaru na fotkách je iné, ako reálne vyhotovenie zaslané obchodníkom

Problém z vrátením tovaru, pre SK obchod je iba jedna možnosť poslať to do ČR, nemôžete to vrátiť v ktoromkolvek obchode O bag. Neodporúčam nakupovať tento tovar cez internet ak si ho predtým nepozriete a nevyskúšate v obchode!!!

Reakcia obchodu O bag

ďakujem Vám za hodnotenie. Obchody O bag nespadajú pod našou spoločnosť, preto nie je možné ich vrátiť na akomkoľvek obchode.
    Tovar je možné vrátiť poštou, prípadne osobne na adrese: Pod vinicou 409/29, Praha 4 Modřany.

Ďakujem za pochopenie a prajem pekný deň za O bag team Jana.

Zakupeny len...je za sumu 40 eur nezodpovedajuci....vypelichany a absolutne nezodpoveda kvalitam tejto znacky...predtym som si objednala ten isty lem na big obag a ten bol krasny...takze som teraz isla na istotu...o to viac som bola sklamana....idem ho vratit...

Reakcia obchodu O bag

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Veľmi ma mrzí, že ste nebola s lemom spokojná. Na výmenu či odstúpenie od kúpnej zmluvy máte nárok v rámci 14 dňovej lehoty od dátumu prevzatia zásielky.

Prajeme pekný deň za O bag team Jana

Rucky o bag nekvalitne ukoncene a taska uplne inej kvality ako ked si ju clovek kupi mimo SK

Reakcia obchodu O bag

veľmi ma táto nepríjemnosť mrzí, avšak nevidím, že by ste tovar reklamoval alebo by ste nám písala akýkoľvek email.

• Zlá komunikácia
    • Doručili mi nesprávnu objednávku.

Reakcia obchodu O bag

veľmi ma táto situácia mrzí, avšak z našej strany sme sa Vám snažili vyjsť maximálne v ústrety.
    Novú a správnu zásielku sme Vám už odoslali.

Prajeme pekný deň za O bag team Jana

Pred black friday stal tovar 60 €. V den vypredaja 61,50.

Reakcia obchodu O bag

Vaša objednávka obsahovala O BAG BACKPACK SOFT JOLIE MILITARY.
    Tento produkt stojí 88 eur, nie 60 eur. V akcii bol teda správne za 61,60eur.

Prajeme pekný deň za O bag team Jana

Tovar bol v zlom stave, neopracovane miesta.

Reakcia obchodu O bag

ďakujem za Vaše hodnotenie.
    Avšak podľa nášho systému nevidím, že by ste s nami túto záležitosť riešil či už telefonicky, alebo pomocou emailu. Ak máte záujem, môžete nám fotografie tovaru zaslať do emailu, pozrieme sa na to a v čo najkratšom čase Vám odpovieme.

• Telo tašky je pekne
    • Je univerzálna
    • Dosť veľká a šikovná
    • Rúčky mi prišli hneď ostrapkané, trčia z nich sivé nitky
    • Po pár dňom nosenia na nej vidieť známky používania
    • Cena neodpovedá kvalite

Reakcia obchodu O bag

veľmi ma táto nepríjemnosť mrzí.
    Môžem Vás poprosiť o zaslanie fotografií poškodených držadiel na [email protected]

Vopred ďakujem

Prajeme pekný deň za O bag team Jana.

nevýhoda hlavne že objednaný tovar nemožem vyskúšať, nezžodpovedá kvalita voči cene,

Reakcia obchodu O bag

veľmi nás mrzí Vaša nespokojnosť so tovaru, pokiaľ sa tovar nie ste spokojná môžete využiť zákonné lehoty pre vrátenie alebo výmenu do 14 dní od prevzatia balíčka.

Prajeme pekný deň za O bag team Tereza.

nemám doveru v tento obchod, pretože objednala som si obag naramok
    velkost S a dostala som naramok velkost M, co povazujem za velku
    chybu tohto internetoveho obchodu a do buducnosti by som sa bala si tu nieco objednat.

Reakcia obchodu O bag

ďakujeme za hodnotenie. Veľmi nás mrzí Vaša nespokojnosť s chybne zaslaným produktom, v prípade vzniknutej komplikácie je nutné nás kontaktovať aby sme chybu napravili. Ešte raz sa ospravedlňujeme.

• Rychle dodanie.
    • Kabelka vyzera ako druhotriedny tovar, su na nej hrboly, ale obchod mi odpisal, ze to je normalne.

Reakcia obchodu O bag

ďakujeme za hodnotenie. Veľmi nás mrzí Vaša nespokojnosť s produktom. Každá kabelky O bag je originál, niekedy môžu mať kabelky droblé odchýlky, ktoré vznikli pri výrobe. Bohužiaľ toto sa nepovažuje za chybu, ktorú je možné reklamovať. V prípade nejasností nás kontaktujte na emailu.

Prajeme pekný deň za O bag team Tereza.

• málo tovaru, málo druhov, malý výber doplnkov

Určite tento obchod neodporúčam...

Reakcia obchodu O bag

ďakujeme za hodnotenie. Naše skladové zásoby sa odvíjajú od ponúknutého tovaru od dodávateľa, bohužiaľ toto nemôžeme ovplyvniť.

Prajeme pekný deň za O bag team Tereza.

• Objednala som si vnútornú tašku obag. Taška prišla bez obalu, len hodená v krabici, vrchná časť bola úplne vyblednutá - bola o minimálne 2 odtiene svetlejšia ako zvyšok látky. Evidentne bola dlhšiu dobu niekde vystavená vo výklade. Poslala som e-shopu mail s fotkami, odbili ma, že to je batikovaná látka a nič jej nie je...škoda reči, nikdy viac tento e-shop. Majú nehorázne ceny a služby zákazníkovi nulové.

Neodporúčam, radšej kúpte v kamennej predajni alebo cez bazár, kde tento tovar ponúkajú za nižšie ceny predávajúce priamo z Talianska.

Reakcia obchodu O bag

ďakujeme za hodnotenie. Veľmi nás mrzí, že ste nebola s tovarom spokojná. Ako sme Vám napísali jedná sa o štandardné prevedenie vnútornej tašky. V prípade, že s tovarom nie ste spokojná, môžete ho vrátiť či vymeniť.

Prajeme pekný deň za O bag team Tereza.

Tovar nedodali a to som ho objednavala 14.12.2018 ... na stránke sa prezentovali že tovar objednaný do 17.12.2018 do 12h doručia do Vianoc... dakujeem za pekný vianočný darček !!!!

Reakcia obchodu O bag

ďakujeme za hodnotenie. Veľmi nás mrzí vzniknuté komplikácie pri doručení. Vaša zásielka bola nami odoslaná vo sľúbenom čase, bohužiaľ dopravca Slovenske pošty absolútne zlyhala pri doručovania. Za tieto problémy sa Vám ešte raz ospravedlňujem.

Prajem pekný deň za O bag team Tereza.