• Na stranke bolo ze nad 80€ zadarmo doprava a nie je to pravda

Objednávku mi zrušil obchod na základe toho že tovar nemajú na sklade .
    Je to škoda lebo s daným produktom som bol spokojný ako desiata v práci počas dňa je to veľmi dobrá alternatíva.
    Dúfam ,že sa to zmení a tovar budú mať na sklade z nezmenenou cenou.
    Miroslav

Reakcia obchodu Nutrimax.sk

obchod Nutrimax.sk změnil na konci roku 2022 provozovatele, takže tyto problémy s objednávkami z roku 2020 a starších jdou na vrub původního provozovatele. Naše společnost podniká zodpovědně - objednávky expedujeme včas, se zákazníky komunikujeme apod.

V České republice provozujeme mnoho let úspěšný e-shop Nejlevnějšíprotein.cz: https://obchody.heureka.cz/nejlevnejsiprotein-cz/recenze/overene

Děkujeme za pochopení.

Tým Nutrimax.sk

Zrušili mi nejednajú a vôbec neuviedli dôvod . Nutrimax .sk mám uložené NEOBJEDNAVAT!!!!

Tovar som si objednal pred dvoma týždňami a pred pár dňami mi prišiel informačný email ,že obchod zrušil objednávku z dôvodu že tovar nemajú na sklade popritom stále daný tovar ponúkajú na svojej stránke

• Na tovar som dlho čakal (asi dva týždne), keď mi nakoniec obchod oznámil, že tovar nemá

• Zabudli na moju objednávku, neposlali prijatie objednávky.

• Tovar mi 10 dní po objednaní ešte nebol doručený
    • dôvod neodoslania tovaru mi oznámili až po mojom upozornení
    • s týmto tovarom mám dobré skúsenosti, ale v budúcnosti si vyberiem iného dodávateľa.

• Nikdo se od objednání neozval

Nikdo se po celou dobu od objednávky neozval. Takže vůbec nevím na čem jsem.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

Absolutna nekomunikacia zo strany obchodu o stave objednavky, respektive o predpokladanom case dorucenia

Dobrý deň pán Bohuslav,

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Zároveň sa Vám chceme veľmi ospravedlniť ohľadne nekontaktovania Vás o omeškaní dodania Vašej objednávky z našej strany. Naše pracovníčky boli upozornené aby sa podobné situácie už nezopakovali.
    Veríme, že do budúcna budete mať s nami len samé dobré skúsenosti.

Tím Nutrimax.sk

• Dlouhá doba vyřízení objednávky!Například od Gym Beam jsem zboží obdržel za 2 dny a objednával jsem ho ve stejný den!Od Nutrimax dosud nic nedorazilo!Je to pro mne veliké zklamání a další objednávky už budu řešit na jiných serverech,opravdu jsm velice zklamán!!

Dobrý deň pán Martin,

veľmi nás mrzí predĺžená dodacia doba. Akonáhle sme boli od nášho dodávateľa informovaný, že nám jeden z Vami objednaného tovaru dodať nevie, ihneď sme Vás kontaktovali emailom.

Tím Nutrimax.sk

Asi o týždni bez akejkoľvek reakcie mi doručili správu že tovar nemajú, NA telef.číslo uvedené na stránke sa nedá vôbec dovolať.

Dobrý deň pán Marcel.

Akonáhle sme mali informáciu od nášho dodávateľa, že nám Vami objednaný tovar dodať neviem, ihneď sme Vás o tejto situácii informovali emailom. Áno, žiaľ dovolať ste sa k nám nevedeli z dôvodu technickej poruchy, ktorú sme mali. Ďakujeme za pochopenie.
    Veríme, že ak sa rozhodnete u nás v budúcnosti nakúpiť, bude Vaša objednávka expedovaná v riadnom čase ako má a taktiež aj tovar Vám bude doručený v poriadku.

Tím Nutrimax.sk

• Dlhe cakanie na objednavku nakoniec to clovek zrusi sam lebo nebude cakat do nekonecna

• Široký výber
    • Dlhá dodacia lehota, tovar je na stránke skladom a potom človek čaká dva týždne, ani sa neunúvajú informovať o meškaní.

6.júla som objednal a do dnes (17.júla) nič iba táto žiadosť o hodnotenie obchodu.

• Najprv slubili, ze dodaju a napokon zrusili objednavku bez vysvetlenia. Az na moj mail a otazku "preco zrusili?", napisali vysvetlenie.

• Zaujimave ceny a vyrobky
    • Zatial sa mi ani po 13-ich dnoch neozvali, ani na emailovu výzvu neodpovedali. Asi je to nefunkčný obchod. Tovar mi neprišiel.

Nespolahlivý obchod. Nejavia zaujem o zakazníkov. Neodporúčam.

• Neviem kde nastal problém 10 dní a tovar nikde žiadna sms ani email že tovar bol odoslaný ...no hnoj firma

• lacný
    • prisel mi tovar po expiracii 4 mesiace
    • neprisla mi faktura
    • nekomunikuje

• Nekontaktuju zákazníka keď tovar ktorý ponúkajú nemajú k dispozícii