Obchod má vylký velký výber kvalitného tovaru.

• Dostala som aj viac darcekov.

• Mandle s medom boli staré stuchnute a horké vôbec sa nedali jest ☹️
    • rýchle doručenie, kvalitný tovar

Dodanie bolo v poriadku a rýchle. Tovar ktorý som objednala je kvalitný a veľmi chutný. Veľká spokojnosť.

• Tovar: Slivky sušené v horkej čokoláde 5 kg - kvalita úplne iná ako to bolo deklarované v popise . Kúsky sú malé ,a tvrdé ! Tento tovar už určite neobjednával.

T

• odporúčam skvelý obchod aj tovar
    • rýchle dorúčanie a dobré potraviny

odporúčam

• Kvalita,rýchlosť

Veľmi odporúčam,jedu a pistácie sú veľmi chutne aj sušené ovocie

Produkty super, dodacia doba tiež, maximálna spokojnosť :)

• Sortiment výrobkov a dobré ceny
    • neviem o žiadnej nevýhode

Super

Vo vasom obchode som nakupovala uz druhykrat a som velmi spokojna,vrele odporucam.

• Rýchlosť dodania
    • Velký sortiment

super

• siroky vyber
    • nekvalitna cokolada
    • zarucna doba dodanych produktov nezodpovedala tomu co mi napisali predtym do emailu ked som sa informoval ohladom ich dlzky

Kvalita asi odpoveda "cene". Suma sumarum vobec neodporucam, objednaval som len produkty z kategorie "Ovecie v belgickej cokolade", mozno ze pre obycajne oriesky je ta kvalita OK.

Aj ked produkty ktore som objednaval su z kategorie "Ovocie v belgickej čokoláde" a bral som povacsine v horkej cokolade a v zlozeni pise ze sa jedna o 49% cokoladu, realita je ina. Uz na prve ochutnanie posobi ako velmi lacna nahrazka a od horkej belgickej cokolady to ma velmi daleko.

Dalsie sklamenie bol datum spotreby ktory sa u niektorych identickych produktov pohyboval v rozmedzi 2-3 mesiacov a ine z rovnakeho druhu 6 mesiacov. Cize nechapem pravdepodobne posielaju mix roznych spotrieb aby sa zbavili tych s blizsou expiraciou. Pritom som sa vopred informoval a pytal ake su minimalne doby spotreby a bolo mi povedane ze pre coko veci je obvykla doba 9-12 mesiacov. Len pri minime produktoch som taku aj realne videl.

• Tovar doručený do vlastných rúk neporušený chutný čerstvý

• Rýchly dovoz, dobrá komunikácia s predajcom.

Super tovar

• rychle vybavenie objednavky
    • kvalitne produkty
    • dobre ceny

S nákupom som veľmi spokojná.