Prvá zásielka všetko OK, preto som objednávala znova. Druhá zásielka - Kešu 1kg solené - po otvorení: nezdravé, čierne, nachádzali sa tam kúsky špiny - tvrdé kamienky, nehovorím že všetky ale človek sa už bál jesť tie zdravé. Ostatné balíky som ešte neotvorila.

• Mandle s medom boli staré stuchnute a horké vôbec sa nedali jest ☹️

• Tovar: Slivky sušené v horkej čokoláde 5 kg - kvalita úplne iná ako to bolo deklarované v popise . Kúsky sú malé ,a tvrdé ! Tento tovar už určite neobjednával.

T

• siroky vyber
    • nekvalitna cokolada
    • zarucna doba dodanych produktov nezodpovedala tomu co mi napisali predtym do emailu ked som sa informoval ohladom ich dlzky

Kvalita asi odpoveda "cene". Suma sumarum vobec neodporucam, objednaval som len produkty z kategorie "Ovecie v belgickej cokolade", mozno ze pre obycajne oriesky je ta kvalita OK.

Aj ked produkty ktore som objednaval su z kategorie "Ovocie v belgickej čokoláde" a bral som povacsine v horkej cokolade a v zlozeni pise ze sa jedna o 49% cokoladu, realita je ina. Uz na prve ochutnanie posobi ako velmi lacna nahrazka a od horkej belgickej cokolady to ma velmi daleko.

Dalsie sklamenie bol datum spotreby ktory sa u niektorych identickych produktov pohyboval v rozmedzi 2-3 mesiacov a ine z rovnakeho druhu 6 mesiacov. Cize nechapem pravdepodobne posielaju mix roznych spotrieb aby sa zbavili tych s blizsou expiraciou. Pritom som sa vopred informoval a pytal ake su minimalne doby spotreby a bolo mi povedane ze pre coko veci je obvykla doba 9-12 mesiacov. Len pri minime produktoch som taku aj realne videl.

no asi by som povedala svoju mienku a nechala potom na uvážení či a čo si niekto objedná.kokosové plátky v můsli boli potuchnuté.kedže to bolo pred vianocami,neriešila som to.vyzobali sliepky.

Stale cakam na balik, komunikacia zatial nulova

Mizerná kvalita pistácií. Vôbec sme ich nezjedli, nikomu z rodiny absolútne nechutili........ Ich terajšia kvalita je na míľe vzdialená od predchádzajúcich objednávok. Už si viac tento tovar neobjednám !!!

• dobre ceny
    • hodnotit nemam co lebo tovar nedorazil,boli zakupene veci len skladom,objednane 27.12.2023 aby bolo nieco na mikoláša,bohuzial zajtra sa dáva do okien ale nemám čo,dnes je 4.12.2023 ak sa pozrem na sledovanie objednavky uz 3 pracovne dni tam je len zahajenie prepravy,tak neviem kedy to pride ked nasleduje este tranzit,dorucovacie depo,na dorucenie a dorecenie,nabuduce budem vyberat urcite v inom obchode

Paci sa mi web stránka obchodu.
    Komunikácia OK, vybavenie objednávky tiež.
    S tovarom nie som spokojná. Kešu sú veľmi drobné, rozpolené, celý oriešok sme zatiaľ nenašli. Niektoré oriešky majú nakyslú, či akú chuť.

Čo mám hodnotit ked ste mi nedodali obj.tovar

• Treťotriedny tovar

• Dlhá doba dodania

• Myslim ze mi bol doruceny iny tovarr, ako som si objednala

• Tovar nevhodný ku konzumácii, horké, štipľavé arašídy

Tovar po záruke, nedá sa konzumovať

prisla mi uplne ina poleva ako som objednala zelena neje zelena ale hneda

Tovar prišiel, objednala som si pražené kešu orechy. Tak odporné, hnusné som ešte nejedla. Stuchnuté, horké, hnusná chuť po nich. Vôbec nemajú chuť kešu. Písala som na info, nikto mi ešte neodpísal.

Kešu boli úplne rozdrvené :(

• 7