• tovar som objednala dňa 10.6.2024,12.6.2024 mi bol doručený, expresné dodanie

• Kvalitnejšie značky
    • Podľa mňa veľmi dlhá čakacia doba. Píšu 2-3 týždne, ale zatiaľ mi ani jedna objednávka neprišla do 3 týždňov. Čakajte 4-5.

Škoda tej dodacej lehoty. Nakupovala by som pravidelnejšie. Ale keď niečo potrebujem, nemôžem si dovoliť čakať tak dlho.

Dlhá dodacia lehota, tovar som objednala minulý pre vyše týždňom a doteraz ho nemám.

Tovar dorazil za 1 mesiac

• Kvalita výrobku
    • Komunikácia obchodu
    • Originálne produkty, aké v iných slovenských obchodoch nie sú

Kúpila som krásne a kvalitné penové ihrisko. Malo dlhšiu dodaciu dobu kvôli prepravnej spoločnosti, ktorá balík stratila, avšak obchod mi vyžiadal u výrobcu nové a poslal priamo od výrobcu, čo bolo rýchlejšie. Oceňujem ústretovosť a ochotu obchodu. Odporúčam a z mojej skúsenosti je lepšie kontaktovať obchod cez chat na stránke alebo telefonicky, odpoveď máte hneď.

Super rýchle vybavenie i doručenie. Ďakujem.

• Rýchlosť

Zla komunikacia, tovar zaplateny predom, treti den bez reakcie na mailovu komunikaciu

• Krásne a kvalitne vecicky
    • Úžasná starostlivosť k zákazníka
    • Krásny showroom

Boli sme v showroome , je naozaj krásny , oplatí sa vidieť produkty naživo , sú ešte krajšie ako na webe . Personal veľmi mily , počas toho ako sme vyberali sme si dali kavicku :-) za mna top servis !

• Informovanosť

• Veľmi mila a ochotna predavačka.Mzzi ma vsak , ze tovar nebol v original krabici ,ale len vo folii,V mojom pripade to bol pruteny detsky kocik,ktory ma byt vianocnym darcekom a neviem ako ho zabalim.

• Tovar nebol podľa popisu .žiadala som o vrátenie hneď v deň keď mi bol antirefluxny vankúš dodaný. Zaplatila som dopravu a poslala ho späť. Vankúš sa mi po pár týždňoch vrátil a ešte som musela zaplatiť ďalšiu dopravu. V telefóne veľká ochota, ale skutky žiadne. Nikdy viac. Vankúš stal 40€.

• Rýchle doručenie balíka

• Kvalitný tovar , na živo ešte lepší ako na obrázkoch
    • Iné produkty ako v bežnom detskom obchode
    • Showroom
    • Jediný obchod na Slovensku pre značku Nanan

Krásny showroom a mily a profesionálny team , krásne a kvalitne značky

• Rýchlosť doručenia
    • Skvela komunikacia
    • Spoľahlivý obchod
    • Mily ochotný personál

Objednala som si detskú izbu , komplet nabytok a vybavenie . Moju objednávku obratom riešili a namiesto 4 týždňov som ju mala doma už do 8 dni . Perfektná komunikácia a servis, veľmi mily personál a krásny showroom. Produkty fakt krásne a kvalitne . Vrelo odporucam

Nuno baby je super obchod s nádhernými vecami pre detičky,veľká spokojnosť.

Rýchle doručenie, nádherné veci

• showroom
    • Mily personal
    • Rýchlosť dodania

Rýchle dodanie a vybavenie objednávky ! Krásne veci a možnosť si pozrieť produkty v showroome

Vankuše su z obyčajneho molitanu. Neprisposobivý hlavicke. Cena nezodpoveda kvalite.

• Kvalitný výrobok

Určite odporúčam