• Nedoručené na vybranú adresu

Vážený zákazník,

Áno Vašu objednávku pre výpadok alebo obsadenosť Alzaboxu/Parcelshopu bola presmerovaná do iného najbližšieho výdajného miesta. Za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme. Bohužiaľ sa to občas stáva kuriérnej spoločnosti a nie sme schopný to ovplyvniť.

Tím NUEVO

• Veľmi pekne originálne kúsky, aj keď som obchod nepoznala, veľmi rýchle doručenie, kvalitne zabalené, aj do viac obalov. Väčšinou to boli darčeky, tak som zvedavá ako budú používané v praxi.

Super obchod. Vrelo odporúčam.

• Dokonale a bezpečné za balenie tovaru do piatich obalov.

Tovar a balenie predčí moje očakávanie.

rýchle dodanie, informácia o prijatí objednávky, odoslaní, veľká spokojnosť

• Prakticke.

• Pohodlný nákup z domu

• Rýchle dodanie a balíček bol veľmi dobre a bezpečne zabalený...som veľmi spokojná

... veľmi veľká spokojnosť

Čakám na objednávku mesiac a stále nič. Toto je neprípustné.

Vážený zákazník,

Ano objednávku č. 2309270004 ste vykonali ale zadali ste platbu kartou a platba neprebehla uspesne, cakali sme na uhradu ale neprebehla.

Tím NUEVO

• Pokladnička prasiatko my došlo rozbité.

Vážený zákazník,

chceme začať tým, že sme nesmierne ľúto, že ste obdržali našu pokladničku prasiatko v poškodenom stave. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá, a sme si vedomí toho, aký nepríjemný pocit môže spôsobiť prijatie poškodeného tovaru.

Chceme Vás uistiť, že ide o nezvyčajnú situáciu a že sa jedná o chybu v procese prepravy. Hneď ako sme sa o probléme dozvedeli, obratom sme poslali nový kus pokladničky prasiatka, s nádejou, že tentoraz dorazí v bezchybnom stave. Veríme, že budete s novým produktom spokojní.

Vaša spätná väzba nám je veľmi cenná a berieme ju vážne. Budeme sa snažiť zlepšiť proces balenia a prepravy, aby sme predišli podobným situáciám v budúcnosti. Vaše námety nám pomôžu pri zvyšovaní kvality našich služieb.

Ešte raz ospravedlňujeme za nepríjemnosť, ktorú ste zažili, a ďakujeme Vám za vašu trpezlivosť a dôveru voči nám. Ak budete mať akékoľvek ďalšie otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať.

Tím NUEVO

• Nedá sa platiť online kartou, treba čakaŤ na faktúru, zaplatiť a až potom pošlú tovar, alebo na dobierku, čo zvýši cenu produktu + človek musí nosiť so sebou hotovosť. V dnešnej dobe dosť neaktuálne možnosti.

• Zaujímavý tovar

• obchod ponúka tovar, ktorý je spestrením bežných potrebností a pritom je funkčný a praktický

odporúčam ostatným zákazníkom, s objednávkou neboli problémy

• Ziadna mailova notifikacia pocas cakania na tovar,len zaciatok obj.prijata a koniec obj.odoslana

Potreba kontaktovat obchod na zistenie stavu objednavky

• - tovar, ktorý v iných obchodoch a eshopoch nie je
    • - dobrý výber darčekových predmetov
    • - bezpečnosť tovaru pri preprave, pokiaľ sa jedná o krehký tovar a tovar, ktorý sa môže poškodiť či rozbiť
    • - vyhovujúca rýchlosť dodania
    • - dobrá komunikácia (cez email)
    • - myslím, že žiadne...bol to síce prvý nákup ale prebehol v poriadku a bez komplikácií, takže žiadne zlé skúsenosti nemám

Bol to môj prvý nákup a keď som si prečítala aj tých pár negatívnych recenzií, trochu som sa bála, či objednať-neobjednať. Ale tak či onak som sa rozhodla, že to risknem, lebo v eshope som našla skvelý darček pre kamarátku na narodeniny, ktorý nikde inde dostupný nebol a to hodnotím kladne. Eshop ponúka tovar, ktorí nezoženiete na každej druhej stránke, o to je to lepšie. Tovar som objednávala v piatok (25.5.) a prišiel mi v stredu (1.6.), čiže vzhľadom na to, že to bolo objednané pred víkendom, si myslím, že dodanie prebehlo aj tak rýchlo. Stihlo sa to všetko včas. Navyše mi tovar prišiel bezpečne zabalený, v krabici poriadne zalepenej, aby sa nepoškodila, plus výplň a tovar bol tiež v bublinkovom sáčku a ešte v jednom ochrannom sáčku, takže sa nič nemohlo poškodiť. V skratke som s nákupom spokojná a myslím, že si ešte niekedy niečo objednám, ak budem znova hľadať nejaký darček alebo len tak. :)

• rýchle vybavenie

• tovar, ktorý som inde nenašiel
    • dodacia doba sposobena tym, ze vsetok tovar nemali skladom

vyborny obchod

• Moderne a krásne veci
    • Nema

Odporucam

Najlepšia cena

• Neda sa poslat tovar na zasielkovnu,moznost cez kuriera slovenskej posty je najhorsia, su nespolahlivi.

Obchod ok,chyba zasielkovna alebo moznost vyzdvihnut si niekde tovar.

• Cena a dodacia doba

Spojojnost