Tovar máte na internetovom obchode a zároveň aj kamennej predajni, keď nemám dosť výrobkov, tak to nebudem predávať aj tam aj tam. Som sklamaná. Výrobok som dala do košíka, aj som ho zaplatila, objednávka prešla v pohode a zrazu tovar už nebol. Peniaze sa vrátili na účet, to nevytýkam.

Objednali ste si 2ks púzdra na okuliare

Všetky okuliare (dioptrické a aj slnečné), ktoré ponúkame na našom eshope ako aj v očnej optike OPTIKA KLAUDIA v Galante majú vlastné púzdro.
    V našej predajni a na našom sklade máme práve preto púzdro na okuliare minimum.
    Objednali ste si "púzdro na okuliare burger", ktoré bolo počas akcie vypredané.

Mrzí nás uvedená skutočnosť.

ďakujeme za pochopenie

Klau.
    Nudokki.sk

• Hodnotenie bolo odstránené - zákazník hodnotí nákup v inom obchode.

• Od 18.12. 2020 cakam na tovar

ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Dňa 18.12.20 sme Vám oznámili (v deň objednania), že slnečné okuliare RB3574 90351U nie je možné poslať, nakoľko bola ukončená ich výroba.
    Bohužiaľ ste na náš e-mail nereagovali a nevybrali ste si iný model. Z toho dôvodu bola objednávka vystornovaná.

Mrzí nás Vaša nespokojnosť, aj napriek tomu, že ste boli včas informovaná o stave Vašej objednávky.

Nudokki.sk

Slnecne okurliare potrebujem teraz nie v zime, tak nepisem ze na sklade podla toho ja obiednavam je to klamstvo.

Dobrý deň, p. Jaroslav,

ďakujeme za Vašu recenziu.
    Mrzí nás Vaša nespokojnosť.

Na stránke máme skladom model Ray-Ban JUSTIN RB4165 622/55 vo veľkosti 51.
    Je to veľkosť skôr pre menšie tváre a juniorov.
    Doba doručenia veľkosti 55 je 8-14 dní.
    Okuliare Vám dnes posielame kuriérom DPD.

Počas leta máme skladom vždy veľké množstvo veľkosti 55. Je sezóna. Okuliare prídu a odídu.
    Máme aj kamenné predajne. Stav sa aktualizuje, nedovolíme si zavádzať ohľadom dostupnosti okuliarov. Ďalšia várka tovaru je na ceste na náš sklad.

Nudokki.sk

• Tovar mi zatiaľ nedorazil a ani nemám od obchodu informáciu, kedy bude dodaný a či vôbec bude dodaný.

Dobrý deň, p. Džačko,

ďakujeme za Vaše hodnotenie.
    Mrzí nás Vaša nespokojnosť. V deň Vašej objednávky 22.3.19 sme Vám poslali e-mail, že doba doručenia môže trvať (nemusí) viac ako 10-14 dní. Model RB3386 003-8G bol vo výrobe pre celú Európu. Dodávatelia ich nemajú skladom. Na našej stránke je doba dodania "na objednávku".

Vaša objednávka bola odoslaná dňa 02.04.19 na Vašu adresu.

70 % z našich okuliarov, ktoré ponúkame máme skladom. Nájdete ich v našich očných optikách či na našom centrálnom sklade. Doba doručenia je do 24 hodín.

Nudokki.sk

• Tovar mi neprisiel do dnesneho dna
    • Ani ma nekontaktuju

Reakcia obchodu Nudokki.sk

ďakujeme pekne za Vaše hodnotenie.
    Mrzí nás Vaša nespokojnosť.

Objednali ste si model Gucci z roku 2017. V auguste majú Taliani celozávodné dovolenky. Staršie modely sa nedovyrábajú, nie je masívna výroba.
    Na stránke máme uvedenú dobu doručenia “na objednávku”. (30 dni)
    Objednavka bola vykonaná 23.8

Nudokki.sk

dlha cakacia doba na tovar aj ket pisali ze tovar na sklade

Reakcia obchodu Nudokki.sk

ďakujeme za vyplnenie dotazníka.
    Dovoľujeme si Vás informovať, že o nedostupnosti slnečných okuliarov sme Vás informovali ešte v deň Vašej objednávky, že model nemáme skladom, nakoľko boli predané krátkom čase pred Vašou objednávkou.
    Upozornili sme Vás, že dodacia doba môže trvať cca 8-14 dní (ako je to aj na stránke.)

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a mrzí nás Vaša nespokojnosť