• Žiadne, pretože tovar mi nebol doručený.
    • Neodporúčam tento obchod, pretože človek za ním je podvodník.

V žiadnom prípade sa netreba ulakomiť na niečo lacné a dokonca poslať peniaze na účet dopredu, kvôli ponuke ZDARMA doručené, ak sa dopredu zaplatí.
    Neodporúčam nakupovať v tomto obchode.

Reakcia obchodu notta

Tovar na objednávku do 14 dní ,Vám prišiel do 16 dní ,poprosím Vás uvádzať PRAVDU , k predošlému hodnoteniu ,,,Človek, ktorý ho má, je nezodpovedný, správa sa nekorektne a je notorický klamár.,,, Podľa paragrafu 206 ods. 1 Trestného zákona sa dopustí trestného činu ohovárania ten, kto o inom oznámi nepravdivý údaj, ktorý môže značnou mierou ohroziť jeho vážnosť u spoluobčanov, najmä poškodiť ho v zamestnaní, narušiť jeho rodinné vzťahy,Ohováranie môže byť posúdené ako priestupok, zásah do práva na ochranu osobnosti podľa § 11 Občianskeho zákonníka a v najzávažnejších prípadoch aj ako trestný čin

• Vobec mi nikto nepotvrdil objednavku tovar som do tejto chvile nedostala a uz ho ani nechcem. Nezda sa mi to seriozne jednanie ked mi firma nic neodpise. Pamatovu kartu som potrwbovala ako darcek

Ospravedlnujeme sa za komplikacie ,

odporučam

• Slabiny vidím v komunikácii zo yákazníkom.Pokúšam sa dovolať od pondelka a nikto mi nedvíha telefón. Chcela som sa informovať na ten istý tovar, ktorý som kúpila, lebo ho v ponuke na stránke nevidím. Chcela som objednať ešte jeden taký istý ryžovar.

Obchod je dobrý, má vyhovujúce ceny. Doprava je tiež dobrá.

• Široký výber a prehľadnosť

Oplatí sa porozhliadnut,každý si nájde čo potrebuje a bude spokojný

• priaznivá cena
    • obchod nekomunikuje, neberie telefóny
    • dlhá dodacia doba

Dobrá cena, ale "nekonečne dlhá" dodacia doba. Obchod na svojich stránkach uvádzal, že tovar má na sklade, a aj napriek tomu trvalo doručenie celý týždeň (a to po dvoch urgenciách). V dnešnej dobe kuriérskych služieb to musí byť najneskôr do 3 dní. Na uvedené telefónne čísla obchodu som volala asi 4-krát a nikto to nedvíhal. Komunikácia prebiehala len chatom, a aj to vždy chvíľu trvalo, so všelijakými výhovorkami.
    Už nikdy v živote nebudem z tohto obchodu nakupovať. A odhovorím od toho každého človeka, ktorý by to chcel urobiť. Obchod jednoznačne neodporúča. Určite nájdete dosť iných a komunikatívnejších predávajúcich, pre ktorých platí "náš zákazník, náš pán", nie ako v tomto prípade.

• Obchod ponúka všetko čo gamer potrebuje.
    • Rozhodol som sa tu nakupiť preto lebo mi to odporučil kamarát a ja som s touto stránkou tiež spokojný.
    • Zatial som žiadnu slabinu nenašiel

Ja mám veľmi dobrú skúsenosť stýmto obchodom a preto by som tento obchod odporučil aj ostatným.

• veľká škála produktov
    • neviem

Skvelé jednanie, rýchle doručenie a perfektná škála elektroniky. Neznámy e-shop ktorý má potenciál

• Super komunikácia

• rýchlosť dodania tovaru, kvalita tovaru

Vrelo odporúčam, TOP obchod !!!

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• cena, rýchly dovoz

Táto stránka je výborná, ponúka výhody oproti iným stránkam. Tovar príde stále načas, to je obrovský plus.

• ----------------
    • neinformuje pravdivo o skladnosti tovaru, zamlčuje, že je tovar vypredaný.

Reakcia obchodu notta

Dobry den , tovar ktory skladom nemame nemozeme dodat na druhy den .

• neinformovali ma spravne o tovare či bol v čase objednávký na sklade,,takže som cakala na tovar dlho ,tzn 11dni

• Spoločnosť s rýchlym dodaním

Reakcia obchodu notta

Ďakujeme za kladné hodnotenie, sme radi že ste s našim obchodom spokojný. Tešíme sa na Váš ďalší nákup

• kvalitný tovar za nízke ceny s doručením zdarma!
    • nemá

veľmi odporúčam

Reakcia obchodu notta

• Dĺžka dodania. Mesiac je jednoducho veľa.

Strasne dlha cakacia doba

• Dobré ceny, doprava zadarmo
    • slabšia komunikácia, len cez email, ale v pohode

S obchodom som spokojný, tovar som objednal v noci a hneď som ho aj zaplatil a na druhý deň mi už prišiel email, že tovar bol odoslaný, takže to bolo rýchle