S obchodom a so službami som veľmi spokojný. Predajca ma milo prekvapil ľudskosťou , že bol ochotný mi poradiť a odporučiť tovar ktorý som kupoval. Prístup ktorý sa len tak nevidí v eshop obchodoch.

• Super komunikacia a ochota poradit

• Tovar doručený v rámci obchodných podmienok ako bolo reklamované a v absolútnom poriadku veľká spokojnosť.

• Kvalita tovaru
    • Rýchlosť dodania
    • Odporúčam

• Super

Ked garmin tak jedine od nositelna elektronika. Vedia co predavaju ....

• Rýchle dodanie tovaru, napriek tomu že boli sja sviatky, to šlo skutočne šup šup :) link pre mapy nám dodali takisto veľmi rýchlo, super

• Nevhodná komunikácia.

V skratke: Tovar čo najrýchlejšie zaplaťte a dovidenia. Telefonát vo sviatok na obed, či skutočne tovar chcem. Až má človek podozrenie čo sa s tovarom dialo pred tým ako si ho preberie, len aby sa predal.
    SK a CZ TOPO mapy, ktoré sú akože grátis sú voľne stiahnuteľné na webe.

Reakcia obchodu Nositelna elektronika

Ospravedlňujeme sa, že sme volali kvôli objednávke cez sviatok. Niektorí zákazníci boli skôr milo prekvapení, ale rozumieme, že to nebolo vo vašom prípade vhodné. Tovar máme len z oficiálnej SK distribúcie, takže podozrenie o kvalite tovaru nie je na mieste. Dúfame, že vám nabudúce vyhovieme lepšie.

• super komunikácia ked som niečo nevedel tak som zavolal a všetko mi bolo vysvetlené ĎAKUJEM PEKNE

• Nemá parkovacie miesto pre klientov

Reakcia obchodu Nositelna elektronika

Ďakujeme za nákup v našom showroome v Bratislave! Samostatné parkovacie miesto pre klientov skutočne nemáme, ale 10m od showroomu na Bajkalskej je asi najlacnejšie parkovanie v BA, len za 1,50€/hod. Zvážime váš podnet a možnosti samostatného miesta.

• Tovar bol hneď k odberu. Predajca veľmi ústretový, ochotný vysvetliť všetko čo sa týka návodu na používanie zakúpeného tovaru.Som veľmi spokojný...Ďakujem.
    • Škoda že nieje niekde bližšie pre Východné Slovensko napríklad Košice...

Odporúčam každému zákazníkovi...

• dobrá dostupnosť

• Rýchle dodanie.
    • Komunikácia so zákazníkom.
    • Poradenstvo.

• Skvelá cena

• Rýchlosť

Odborne poradenstvo, tovar ihned k dispozicii, kvalitny vyrobok, vsetko super. Maximalna spokojnost.

• rozumná komunikácia a pomerne rýchle dodanie
  • Hodinky prišli, ale hrudný pás nie po mesiaci komplikovanej komunikácii som zrušil objednávku.

• Prehľadný
    • Výborná komunikácia
    • Ochota
    • Rýchlosť vybavenia

Dhodobo som spokojný, tento sortiment už "nakupujem" len tu

• Rychlost dodania, dobry vyber