• Pohotovosť

S pozdravom Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.SK

• Pekné a kvalitné výrobky za skvelú cenu.

S pozdravom Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.SK

• promptné vybavenie objednávky s dovoz k objednávateľovi v dohodnutom termíne

• Promptná komunikácia
    • Ceny
    • Bezproblémova dodávka
    • Milý, ochotný kuriér

Možno troška vyššia cena dopravy.

S pozdravom Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.SK

Tovar mi prišiel poškodený nikto ani len sa neobtažoval mi odpísať.

• Tovar bol doručený včas a v dobrom stave, neporušený. Som spokojný

Vrele doporučujem všetkým

S pozdravom Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.SK

Ziaden problem. Tovar presne na den ako som poteboval v pozadovanom mnozstve. Komunikacia s obchodom velmi dobra.

• Rýchlosť dodania tovaru

S pozdravom Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.SK

• Obchod super rýchle dodanie tovaru. Prvý krát som si objednal plastovú dlažbu dve farby , bledo zelená a tmavo šedú. Super cena rýchle dodanie.
    • Keď som ešte potreboval pár dlaždíc lebo mi chýbali a objednal som si znova tak mi prišli tmavo zelené a bledo šedé. Ešte aj v balíku boli odlišné farby .Ten skladník čo to balil asi dobre nevidí,lebo aj slepí na jedno oko zo sedím zakalom to vidí....

Reakcia obchodu Nonstopstavebniny.sk

kontrolovala som Vašu objednávku a boli objednané tieto dva produkty.
    Plastová dlažba LINEA ROMBO 39,5 x 39,5 x 1,7 cm zelená 1 ks
    Plastová dlažba LINEA ROMBO 39,5 x 39,5 x 1,7 cm sivá
    Čo znamená, že z našej strany chyba nenastala a produkty ste si sám takto vybral a objednal.

Pokiaľ Vám tovar nevyhovuje, prosím kontaktujte nás a všetko potrebné spoločne môžeme dojednať.

S pozdravom Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.SK

• x-tý nákup a vždy spokojný

• Prehladny eshop
    • Dostupnost materialu
    • Tazkopadna komunikacia (bez predpokladaneho datumu dorucenia, bez moznosti sledovania zasielky)
    • Nadhodnotena cena za dopravu
    • Dlhsia dorucovacia doba

Reakcia obchodu Nonstopstavebniny.sk

ďakujeme za kladnú recenziu a odporúčanie nášho internetového obchodu. Budeme veľmi radi, ak nás využijete aj k Vášmu ďalšiemu nákupu. A všetky Vami zaznačené nedostatky sa určite budeme snažiť napraviť pre 100% spokojnosť zákazníka.

S pozdravom Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.SK

Výborná komunikácia /volala som ešte pred zaslaním objednávky/, pri zmene s doručením to oznámili, odsúhlasili, poradili, všetko bolo rýchle
    a dobre vybavené.

• Rýchlosť dodania

S pozdravom Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.SK

Plôtik ako z kvetu makového nedá sa normálne pospájať praská...jedna veľká katastrofa

Reakcia obchodu Nonstopstavebniny.sk

Vaša reakcia nás veľmi mrzí, neobdržali sme e-mail so začatím vašej reklamácie, prosíme tedy obrátiť sa na
    e-mail - [email protected] a určite celú túto situáciu kladne vyriešime.

• nemám čo vytknúť

Maximálna spokojnosť- dostal som presne to, čo som chcel ,nebyť víkendu tak tovar je doma za dva dni. Klobúk dole - ďakujem..

S pozdravom Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.SK

Tovar bol doručený rýchlo a zatiaľ som ho ešte nepoužila

S pozdravom Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.SK

Objednávka vybavená v krátkom čase

S pozdravom Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.SK

• ochotný personál , bezproblémová dodávka tovaru
    • nie je

S pozdravom Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.SK

• rychla doprava a dobra cena

ziadna

• rychle dodanie