• Rýchlosť , tovar v sľúbenej kvalite

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme veľmi pekne z recenziu. Se radi, že ste so svojou objednávkou spokojná.

Vynikajúce

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme veľmi pekne za recenziu. Sme radi, že ste s objednávkou od nás spokojná.

• Rýchle doručenie.

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme veľmi pekne za recenziu. Teší nás, že ste bol s rýchlosťou doručenia spokojný.

• našla som poťah v dobrej cene
    • zabudli mi zabaliť 2 kus poťahu-ale doposlali ho vraj zabudol pracovník
    • poťah je pekny ale je taky tenší

mali najlepšiu cenu
    myslim že po tom ako mi poslali iba jeden kus miesto 2 viac neobjednam

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme za recenziu. Ako sa Vám už aj naši pracovníci na infolinke tak sa Vám takto ešte raz ospravedlňujeme za chybu, ktorá nastala pri balení Vašej zásielky. Táto chyba však bola ihneď napravená a bol Vám doposlaný druhý kus samozrejme už na naše náklady.

• ziadna vyhoda
    • katastrofalna komunikacia
    • klamu zakaznikov
    • produkty su nekvalitne a nepouzitelne

Skusenost s tymto internetovym obchodom je katastrofalna a nikdy viac. Nikomu neodporucam u nich objednavat produkty. Zatemnovacie zavesy, ktore som objednala, su nepouzitelne, nakolko pasku prisivaju 4cm pod horny okraj. Nasledne ked sa zaves upne na haciky, ktore su 6cm od horneho okraja, tak 4cm horny lem spadne, nakolko latka je makka a poddajna a vyzera to esteticky nemozne. Zaves je kompletne nepouzitelny. Pri reklamacii, ze zaves je nemozne pouzit, nakolko zbytocny kus latky hore spadne a vyzera to strasne, mi pani mudrlantka vysvetlila, ze z ich pohladu sa to teda upnut na haciky da a bodka. Ano da, len to ze latka spadne, ich uz nezaujimalo. Pri opakovanom pokuse o telefonat nezdvihali, nakoniec to zhodnotili, ze nevedia nic pre mna spravit a je im jedno ako si to zavesim. Jednym slovom otrasne. Nikdy nikdy nikdy viac, ziadne noblese.

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme za recenziu. Táto situácia, ktorá vznikla bola s Vami ihneď riešená cez emailovú a následne aj telefonickú komunikáciu. Ešte pred vytvorením ste sa všeobecne informovali, či je možné upevniť závesy s riasiacou páskou na háčiky načo ste dostali odpoveď že áno. Každý záves, ktorý má riasiacu pásku je možné upevniť na háčiky. Inú otázku ohľadom závesov alebo úpravy sme od Vás už neobdržali. Nakoľko vznikol problém pri zavesí, za ktorý sme už ale my nemohli, nakoľko sme úpravu závesu vykonali podľa Vašej požiadavky. Následne Vám boli poskytnuté informácie, ako môžete vyriešiť situáciu, ktorá vznikla vo Vašom prípade. V prípade nejasností ohľadom úprav produktov je potrebné aby sa zákazník v prípade potreby aj viackrát informoval. Naši pracovníci vždy poskytnú kompletné informácie o produkte ako aj o jeho úprave.

• Vyhodny nakup z domu

Vyborna komunikacia, rychle vybavenie.

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme veľmi pekne za recenziu. Sme radi, že ste bola s nákupom u nás spokojná.

Bola som rada že som nakúpila u vás bolo to rýchle dodanie aj s úpravou za dobre peniaze .Aj týmto vám chcem poďakovať

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme veľmi pekne za recenziu. Veľmi nás teší, že ste s úpravou produktov aj cenou spokojná.

• Extremne rychle dodanie tovaru
    • Produkt ako na obrazku

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme za recenziu. Sme radi, že ste so závesmi od nás spokojná.

Rýchle dodanie a obliečky na vankúše vo výbornej kvalite.

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme veľmi pekne za recenziu.

To ar splnil moje očakávanie.

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme veľmi pekne za recenziu. Teší nás, že ste so svietidlami od nás spokojná.

Som spokojná, tovar prišiel rýchlo, výborne zabalený a vyzerá presne ako v ponuke. Som spokojná.

Reakcia obchodu Noblese

ďakujem veľmi pekne za recenziu. Teší nás, že ste s Vašou objednávkou obrazov od nás spokojná.

• Rýchle doručenie, spoľahlivosť .

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme veľmi pekne za recenziu.

Krasne produkty, nad mieru spokojna.lepsiu stranku na zavesy a zaclony som nemohla najst

• Dovoz tovaru

Komunikácia na výbornej úrovni, na otázky odoslané emailom bola odoslaná odpoveď obratom...riešila som s nimi aj vrátený tovar a všetko bolo vybavené k spokojnosti...svietidlo máme k kuchyni nad stolom a veľmi sa nám páči...určite to nebola moja posledná objednávka...ďakujem.

• Mám dobré skúsonesti

Pestrý tovar, kvalitný materiál,

pozitívna skúsenosť odporúčam,

Super materiál, doručené včas,,, veľká spokojnosť

Závesné svietidlo splnilo moje očakávania. Pekné, presne také ako na propagačnej fotografií.