Tovar nekompletny,chxbajuce komponenty

• Veľká slabota vážení. Objednávka mi bola doručená, ale kam sa podel montážny materiál??? Šróbiky na namontovanie nožičiek mi prídu v ďalšej zásielke? Veľká nespokojnosť. Už si u vás neobjednám
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Nemaju tovar, ktory ponukaju na e shope

Reakcia obchodu Nobio.sk

Je nám ľúto, ale výroba tejto úchytky bola výrobcom zrušená. Ospravedlňujeme sa za komplikácie.
    Vaše Nobio s.r.o.

Tovar vraj majú skladom a ešte stále nebol doručený a je tomu už 10 dní.

Bohužiaľ výklopný systém prišiel bez doplnkov - šroby, matice a nebol ani návod žiaden k tomu ani na stránke ani pri tovare, neviem či je veľa druhov tohto systému na botník, ale nesadolo mi to na ten pôvodný

Tovar prisiel poskodeny kuchynska lista bola spinava,tesniaca guma bola na jednom mieste 5 cm utrhnuta.

• Široká ponuka tovaru, dobré ceny.
    • Dlhá doba dodania.

Nekomunikuje.Neviem čo je z objednaným tovarom.

Objednala som si úchytky glamur biele transparentné. Pravdepodobne na stránke som sa posunula nižšie a omylom objednala strieborné. Zle nastavené objednanie na ich stránke. V mojom veku 68 r. som si to nevšimla. Bohužiaľ, aj drahšie.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Žiadna komunikácia, tovar nedorazil ani po opätovnom objednaní...

Tovar neprišiel, oznam o evidencii objednávky a viac nič.

• Sortiment
    • Dlzka dodania

• tovar
    • Interex design Vetracia mriežka HUGO / Biela lakovaná 400 mm 60 mm
    • Od septembra 2023 do dnešného dňa mi časť tovaru nebola doručená, napriek opakovanej reklamácii a telefonátom z obchodu, že tovar doručia. Nezvyknem písať recenzie a už vôbec nie negatívne, no som veľmi sklamaná z jednania obchodu.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Za jeden celý týždeň mi neboli schopní odoslať jednu vec ktorú som si objednávala, ktorá bola mimochodom na sklade.. Nula bodov
    • Neviem si predstaviť že by som odtiaľ mala objednávať zariadenie do celej domácnosti.. Čakala by som na dodanie asi rok