Super komunikacia a rychle doručenie

• Rychle dodanie a kvalitny tovar

Veľká ochota. Mal som nejaké dotazy ohľadne výberu granúl a dostal som odpovede, ktoré mi pomohli

Rýchlosť

Pravidelný nákup,pravidelná spokojnosť.

Objednávala som prvýkrát, ale som nad mieru spokojná s cenami, rýchlosťou dodania aj dobrou komunikáciou predajcu. Odporúčam.

• Super prístup, poradia so všetkým

Spokojná som vždy s rýchlosťou dodania,s balenim výrobku.

• Najlepšie konzervy, ktoré chutia mojím psom, šťavnaté rybky v omáčke.
    • rýchle dodanie 1-2dni

• Jedným slovom.Super.

• Rýchle dorucenie

Jedinne granule co chutia mojej Mayi

Rýchle jednanie, profesionálny pristup

Obrovská spokojnosť. Neštandardný zákaznícky servis, vždy všetko rýchlo vybavené a doručené. Skvelá komunikácia a veľká ochota pomôcť a poradiť s čímkoľvek. Vynikajúci výber tých najkvalitnejších krmív na jednom mieste. Najlepší online obchod*****

velmi rychle dodanie od objednavky,,maximalna spokojnost ,,,

• Doručenie do dvoch dní
    • Žiadna

• Rýchle dodanie ,super

Objednala som zo stranky granule, na ktore mi bola dana odozva, ze v tej lacnej cene ich nemaju. Takze zavadzanie. To sa mi stalo 1x. U tejto stranky uz nenakupim.

Reakcia obchodu Nivadog.eu

Dobrý deň.

Mrzí ma Vaša zlá skúsenosť ale v čase zadania Vašej objednávky už bolo dané krmivo v starej cene dopredané (dodávateľ zvyšoval ceny na celú značku, nejednalo sa o zľavu). Ja skôr nerozumiem tomu, že Vám ich na portáli Heureka bolo umožnené vôbec objednať nakoľko sme ich už v podstate mali nastavené v statuse vypredané (pre minutie starých zásob) . Nevidím teda dôvod na takúto reakciu a rozhodne to nie je zavádzanie nakoľko som Vám hneď aj dala vedieť, že granulky už nie sú v tejto cene k dispozícii. Budem však vec riešiť s technickou podporou aby sa niečo podobné už neopakovalo.

Ďakujem za porozumenie.

• skvela komunikacia,rychle dodanie