Maximalna spokojnost, vzdy velmi rychle, priam bleskove dodanie tovaru.

Spoľahlivý obchod,rada tu pravidelne nakupujem,rýchle dodanie.

• Expresne rýchle vybavenie objednávky

v stredu 25.10.23 poobede som si objednala 2 kg granúl 31.10.23 bola zásielka odovzdaná - packeta

Reakcia obchodu Nivadog.eu

Dobrý deň.

Ďakujeme za spätnú väzbu.
    Žiaľ pri danom tovare bol skladom v tom čase len jeden kus = 1kg balenie, o čom je zákazník informovaný už v košíku pri prvom kroku, ďalej bolo teda uvedené naskladnenie do 3 troch dní (nie expedícia). Ako uvádzate, objednávku ste zadali v poobedných hodinách, teda dodávateľ tovar odoslal až na druhý deň (26.10). Tovar k nám dorazil na tretí pracovný deň od zadania objednávky, teda 30.10. poobede a následne sme expedovali. Balíky z Packety vyzdvihujú doobeda, teda reálne preprava začala na druhý deň doobeda, tak ako uvádzate 31.10.
    Každopádne nás mrzí vzniknuté predĺženie dodania granuliek až k Vám, za čo sa ospravedlňujeme. Možno ste si nevšimli informáciu o naskladnení do 3 dní.
    Pokojne nás môžete kontaktovať na [email protected], vieme Vás poskytnúť aspoň malú kompenzáciu. Našim cieľom je predsa spokojnosť zákazníkov.
    S pozdravom Varáčková.

• Výber, kvalitné značky, možnosť vyfiltrovat napr. podla alergii na kura.

Rychle dodanie, dobra cena a kvalita

• dodanie bez problemov

pravideľný nákup,pravideľná spokojnosť

Odporúčam,doručenie hneď na druhý deň od objednania. Viackrát som už nakúpila a vždy spokojnosť.

Ako vzdy vsetko prebehlo super . A co je dolezite , rychle dorucenie . A Maya velmi pekne dakuje za darcek .

Balík vždy dobre zabalený,rýchle dodanie, široký výber krmivá pre psikov

• Rýchle dodanie a komunikácia

• Rychle jednanie a dodanie

• Milá a príjemná komunikácia
    • Odpovedali bez problémov na akékoľvek otázky ohľadom granúl
    • Odporúčam každému !
    • Absolútne žiadna !

Dlho som sa nestretol s takou ochotou poradiť a pomôcť určite vždy uprednostním tento obchod! Odporúčam každému :)

• Dodávka tovaru do 3. dní

V tomto obchode nakupujem opakovane,takže spokojnosť.

velmi rychle vybavenie objednavky,ako aj dodanie

• Expresné dodanie tovaru a úžasná komunikácia.

Už dlhšie nakupujeme z tejto stránky, rýchle dodanie, kvalitné výrobky. Len škoda,je som si nevšimla,že jedno balenie sme zobrali s väčšími granulkami,no psík ich ako tak spapa. Skôr kupujeme small breed.

Už pár mesiacov objednávam granulky len z Nivadog.eu. Veľmi milá majiteľka, rýchle odoslanie tovaru a dodanie.