• Rýchle dodanie tovaru. Príjemná komunikácia.

Reakcia obchodu Nina Fashion

Ďakujeme za pekné hodnotenie, ktoré si veľmi vážime a posúva nás vpred. Prajeme Vám všetko dobré do nového roku 2023 hlavne zdravíčka.
    Pozývame Vás zaregistrovať sa do nášho newslettra, kde budete medzi prvými dostávať informácie o našich novinkách a navyše získate nekonečnú 10% zľavu na všetok tovar z nášho eshopu. Newsletter nájdete na konci tohto odkazu https://www.nina-fashion.sk/
    Tím PREDAJCOV detského tovaru NINA FASHION

Dobrá komunikácia, rýchle dodanie tovaru. Obchod odporucam

• Komunikacia, ochota, rychle dorucenie
    • Nie je ziadna nevyhoda

Tím PREDAJCOV detského tovaru NINA FASHION

Krásne pyžamko, super rýchlo doručené, veľkosť sedí presne

S radosťou odporúčam

Tím PREDAJCOV detského tovaru NINA FASHION

Tento obchod vrelo odporucam, komunikacia, tovar, doprava = vsetko na 5 hviezdiciek
    Urcite som nenakupovala posledny krat

Tím PREDAJCOV detského tovaru NINA FASHION

Celková spokojnosť s tovarom a ochotou pracovníkov

Tím PREDAJCOV detského tovaru NINA FASHION

• Na druhý deň od objednávky mi bol tovar doručený.

Tím PREDAJCOV detského tovaru NINA FASHION

• Kvalitný tovar. Dobrá spolupráca s personálom, ktorý pomôže a dodá aj zľavu aj tovar gratis, za čo ďakujeme.

Tím PREDAJCOV detského tovaru NINA FASHION

Výborná komunikácia a super zľavy a hlavne korektnosť voči zákazníkom.

Spokojnosť na 100% vnučka bude mať radosť

V pohode bez problemov

Tím PREDAJCOV detského tovaru NINA FASHION

• Ústretový predajca, komunikácia na perfektnej úrovni.

Som maximálne spokojný, ochotný predajca, ktorý promptne vyriešil moju objednávku.

• dobrá komunikácia

• Rychle dodanie

• Dodanie bolo veľmi rýchle.Jeden deň som tovar objednala a na ďalší deň hneď ráno mi bol doručený.
    • Veľká spokojnosť s tovarom aj rýchlosťou doručenia.
    • Super priateľské ceny.

• rýchle dodanie, kvalitný tovar

• Rýchlosť,kvalita

• Maximálna spokojnosť,rýchle doručenie

• Nachádza sa v blízkosti môjho pracoviska