• Rýchlosť, ochota pomôcť, výborná komunikácia, výborná kvalita tovaru

S nákupom som ako vždy spokojná, super kvalita za rozumnú cenu, výborná komunikácia s eshopom, vždy sú ochotní poradiť, kvalitný tovar. Odporúčam nakupovať Nina-fashion.sk

• Okamzita komunikacia s eshopom
    • široký výber produktov
    • Spokojnosť

S obchodom som max spokojná. Na moju otázku som dostala odpoveď skoro hneď. Tovar mi bol doručený tak ako sľúbili, keďže som objednávala na poslednú chvíľu. Ďakujem

Reakcia obchodu Nina Fashion

Ďakujeme za pekné hodnotenie, ktoré si veľmi vážime , prajeme Vám všetko dobré.
    Pozývame Vás zaregistrovať sa do nášho newslettra, kde budete medzi prvými dostávať informácie o našich novinkách a navyše získate nekonečnú 10%zľavu na všetok tovar z nášho eshopu. Newsletter nájdete na konci tohto odkazu https://www.nina-fashion.sk/

• Rýchle dodanie tovaru. Príjemná komunikácia.

Reakcia obchodu Nina Fashion

Ďakujeme za pekné hodnotenie, ktoré si veľmi vážime a posúva nás vpred. Prajeme Vám všetko dobré do nového roku 2023 hlavne zdravíčka.
    Pozývame Vás zaregistrovať sa do nášho newslettra, kde budete medzi prvými dostávať informácie o našich novinkách a navyše získate nekonečnú 10% zľavu na všetok tovar z nášho eshopu. Newsletter nájdete na konci tohto odkazu https://www.nina-fashion.sk/
    Tím PREDAJCOV detského tovaru NINA FASHION

• Komunikacia, ochota, rychle dorucenie