• Na infolinku som sa dovolala až po 4 krát a potom už vôbec

• Prijatelna cena
    • Kvalita tovaru?

Zakupeny telefon mrzne raz za 2 dni, je potrebne vybrat akb aby dalej fungoval. Neviem dovod, pred dvoma dnami som upgradoval system tak snad pomoze.

• Zamestnanca

Nenechať sa urážať

• Zaplatila som im priamo na účet, ale tovar poslali až o 2 dni ( aj keď som im poslala mail, že eurá majú na účte ). Mailom mi sľúbili ku každému androidu O2 internet zadarmo, objednala som si 2 mobily, ale dostala som iba jeden internet zadarmo. Aj po mailovej urgencii k dnešnému dňu mi neposlali druhý O2 a ani neodpovedali na mail.

neodporúčam

• nevie;
    • prisiel mi rozbaleny tovar. pravdepodobne uz pouzivany

neviem pvedat

• Ziadne.

Tovar na stranke je skladom v skutocnosti vobec nemaju.Doporucujem kupovat v inom e-shope.

• Nízka cena - nereálna.
    • Tovar uvedený "skladom" nemajú.

Bol to môj tretí pokus objednať niečo z tohto obchodu, aj na tretí krát bola objednávka zrušená zo strany obchodu, nakoľko nemali tovar.
    Pritom pri každom tovare bolo uvedené, že je skladom.

• absolútne žiadne výhody obchod neponúka vzhľadom na nedostatočné služby, ktoré poskytujú.
    • - zrušenie objednávky aj napriek tomu, že mi písali, že si telefón môžem vyzdvihnúť a že ma tam počká (samozrejme, že ma nič nečakalo..)
    • - aj napriek tomu, že majú otvorené do 21:00, keď si prídete po tovar 20:45 už vám ho nedajú, lebo vraj majú hotovú už uzávierku
    • - nedostatočná komunikácia so zákazníkom
    • - vôbec žiadna ústretovosť
    • - zruženie objednávky bez oznámenia,
    • - ani potvdenie emailu nestačí na to aby vám tovar

Obchod je veľmi NESPOĽAHLIVÝ a som maximálne nespokojná s jeho prístupom!
    Objednala som si telefón Samsung S4 mini, ktorý mali síce za dobrú cenu, ale myslím, že to kvalitu ich služieb určite neospravedlňuje.
    V pondelok mi poslali info, že si môžem telefón vyzdvihnúť na odbernom mieste v Avione. Písala som im email, že sa poň určite zastavím v stredu, lebo skôr to nestíham. Napísali mi, že ten telefón ma tam bude určite čakať. Ja som bola v Avione dokonca už v utorok, prišla som k kiosku a pracovník mi povedal, že mi ho nemôže vydať, pretože už má urobenú uzávierku! Áno, prišla som síce niečo pred 21:00, ale otváracie hodiny máte uvedené do 21:00. Predavač vôbec nebol ochotný sa ani len pozrieť, či sa tam daný telefón nachádza! Odišla som teda s tým, že sa musím vrátiť inokedy. V stredu som to však nestíhala. Prišla som teda hneď vo štvrtok ráno o 10tej, kedy som bola prvým zákazníkom a pracovníčka mi povedala, že ten telefón tam UŽ NIE JE a že objednávka bola zrušená!!
    Kde sa podel tovar za tú jednu noc, keďže vo štvrtok som bola prvým zákazníkom a už tam nebol (a v utorok mi ho už nechceli vydať a písala som im, že v stredu sa po tovar zastavím)???
    - Nedali mi žiadne info o tom, že sa mi zrušila objednávka, aj napriek tomu, že ma mailom uistili, že ma tovar bude čakať.
    Pracovnú dobu majú síce do 21:00, avšak 20:45 nevedia nikomu nič vydať ani predať!

Nabudúce si určite vyberiem spoľahlivejší internetový obchod!

• Cena a slúbená rýchlost dodania tovaru
    • Cena + bonus/darček nedodaný!!!/
    • Ignorácia reklamácie dodania bonusuk tovaru!!!
    • 20%

Neodpovedá na reklmáciu nedodaného bonus balíčka .....internet do MT zadarmo a nekomunikuje aj ked telefonicky dodanie slúbil s pozn. že kolega zabudol pribalit bonus asi v 3 prípadoch - to je bežné???
    To

Reakcia obchodu NIKITA.sk

Zakaznikovi sa este raz ospravedlnujeme. Chybajuci bonus mu bol dodatocne poslany spolu s malym prekvapenim.

• oproti konkurencii výborné ceny

V nikita.sk som kúpil počas asi piatich rokov už tri mobily a vždy som bol spokojný. Teraz, pri nákupe štvrtého nastala komplikácia:
    - pri osobnom preberaní som si na krabičke všimol nálepku, na ktorej bol uvedené, že "Toto mobilné zariadenie bolo uvedené na trh spoločnosťou Slovak Telekom",
    - po zapnutí mobilu sa okrem loga Samsungu zobrazilo aj logo Slovak Telekomu,
    - medzi nainštalovanými aplikáciami sa nachádzala aj aplikácia Slovak Telekomu.

Zaslal som slušný mail na [email protected], v ktorom som žiadal vysvetlenie, prečo mobil obsahuje tieto väzby na jedného z operátorov. Nedostal som však vôbec žiadnu odpoveď.

Krabička bola pri preberaní zapečatená nálepkou a mobil nejavil známky používania. Mobil zatiaľ bez problémov funguje v oranžovej sieti.

Napriek tomu sa nedokážem zbaviť nepríjemného podozrenia, že mobil ku mne prišiel pochybnými cestami...

• rychlost dodania
    • katastrofalnu expediciu tovaru, tovar prisiel nekvalitne zabaleny, bol zabaleny iba v ciernej folii (ktoru poskytuje prepravca), bez akejkolvek vystuze (bublinkovej folie), original krabicka v ktorej bol telefon ulozeny, bola dorucena otvorena (bezpecnostne nalepky boli odtrhnute), prepazka v ktorej bol telefon ulozeny (umela hmota) bola poskodena (prasknuta), nastastie samotny telefon nebol poskodeny, ale daval som to ako darcek, tak som ho dal bez krabicky, nakolko v krabicke by vyzeral ako keby bol kupovany z tretej ruky

Rychlost dodania, nekvalitne zabalenia tovaru, moznost poskodenia pri preprave, v pripade ak tovar chcete darovat... tak berte na vedomie, ze balenie nebude vyzerat titop (balenie vam pride rozbalene - bezpecnostne nalepky odtrhnute). Nakup z vlastnych skusenosti nedoporucujem.

• tovar na stranke je vedeny ako skladom ale v skutocnosti mi nikto nevedel povedat jeho dostupnost. jednalo sa o Sony SBH 52. zrušil som objednavku.

• "0" slovom NULA!Som zvedavý na prípadnú reklamáciu.
    • chabé info o produktoch ako na stránkach tak aj u predajcu. Ked si nenapíšete zoznam otázok ste v haji. Zabudnite na diskusiu.

Predavača musíte doslova nutim aby Vám ukázal tovar v krabici ak tam ten človek.K predaju ani bu ani bé. Cítil som sa ako by som jednal s mentalne narušenou osobou. Pokiaľ ste človek ktorý sa rád necha presviedčať a uistiť o vyhode nákupu ani tam nechodte.

• neviem o žiadnych
    • Obchod moju objednávku bez udania dôvodu zrušil, pritom na webstránke ponúkal mobilný telefón, o ktorý som mal záujem a ktorý som si riadne objednal.

Neskpokojnosť
    Sklamanie
    Odporúčam vyhnúť sa nákupu v tomto eshope

Vážený zákazník,
    mrzí nás, že sme nemohli v danej dobe kladne vybaviť Vašu objednávku, no požadovaný tovar bol vypredaný a nemali sme informáciu o tom, že by bol v blízkej dobe opäť dostupný.
    Z dôvodu nedostupnosti tovaru bola Vaša objednávka stornovaná, o čom ste boli informovaný emailom.

• bola dobrá cena
    • Veľkou slabinou je, že majú napísane pri tovare - skladom.A potom Vám napíšu, že objednávka zrušena tovar už nie je na sklade.

Ja by som si už od ních už nikdy nič neobjednával, lebo klamú.

Vážený zákazník,
    za mylnú informáciu na našom eshope ohľadom dostupnosti sa ospravelňujeme, v danej dobe požadovaný tovar skutočne nebol dostupný, tak ako sme Vás informovali emailom.
    Nerobíme to ale zámerne, stav na eshope nie je aktualizovaný online, ale v určitých intervaloch, takže sa pravdepodobne stalo, že sa tovar vypredal, no ešte nebola táto informácia odoslaná na web. Pracujeme na tom, aby sme informácie o dostupnosti mali čo najaktuálnejšie a za vzniknutú situáciu sa ešte raz ospravedlňujeme.

• Dobre ceny
    • Nedoda vopred vyplatený tovar v deklarovanej lehote!!Pri reklamácii nezdvíha telefóny neodpovedá na maily!

Nedoporučujem Podvodníci!!Vianočne darčeky s dodaním do 2 dní objednané 16.12. Nedodali ani do 27.12.!!!!!Hlavne že 17.12. Mailom aj telefonicky deklarovali že sú na ceste kuriérom??!
    Takže keď tovar náhodou dorazí posielam naspäť! dúfam že svoje peniaze ešte uvidím aj bez súdu.

Vážený zákazník,
    tovar bol odoslaný na Vašu adresu včas a aj bol podľa kurierskej spoločnosti v stave na doručenie, no údajne bol zákazníkom odmietnutý, tak nám ho vrátili späť. Celá situácia nás mrzí, z našej strany išlo o korektné jednanie a peniaze sme Vám vrátili späť ešte v decembri 2013.

• Žiadne. Poslali iba email ze objednavka je zrušená
    • Komunikácia a aktualizácia skladu

Neodporúčam. Stane sa ze tovar nie je ale ked sa tak uz stane aspon zavolam a ospravedlnim sa.

Vážený zákazník,
    informácia ohľadom nedostupnosti tovaru Vám bola zaslaná emailom. Napriek tomu stále pracujeme na zlepšení našich služieb ako aj komunikácie so zákazníkom.

• Cena za vyrobok bola zaujimava.
    • Tovar nevedia dodat
    • Cislo uvedene v kontaktoch nikto nedviha

Ak vam dorucenie tovaru neponahla, nikde inde nenajdete taku dobru cenu, tak to mozete vyskusat a objednat u nich, ale ci vam to aj dodaju je uz vo hviezdach.

Reakcia obchodu NIKITA.sk

Ospravedlňujeme sa za nedostatočnú komunikáciu z našej strany, tovar sa snažíme vždy načas dodať a aj kontaktovať zákazíka. Pracujeme na tom, aby sa to v budúcnosti už nestalo.

• dobrá cena , možnosť nákupu na splátky
    • ani po 10-tich dnoch my nebol tovar doručeny

Vyskúšajte uvidíte možno budete mať viac šťastia ako ja.