Ponúkajú tovar ktorý nevedia dodať

• Tovar mal byt udajne na sklade ale az na moj opakovany dotaz objednavku zrusili.
    • Nasledne vyzaduju podpisany PDF formular aby vobec vratili peniaze.

Volali mi ohladom objednavky hned v prvy den co im prisla na pobocku, ci si ju vyzdvihnem, tak som povedal ze ano...to vyzvedali kedy a ako budem platit, skoncili sme tym ze teda pridem ved som si to objednal. Potom ma aj tak asi lazdu pol hodinu otravoval pracovnik telefonatom. Nato som uz nervy nemal kedze som bol v praci. Objednavku som stornoval.

• Tovar ktorý majú skladom nevedia dodať na osobný odber ani po 7 dňoch od objednania.

• Cena nezdanuju príjem na Slovensku sú lacnejší o 20% oproti konkurencii

Bohužiaľ nemali presne co som chcel respektíve farbu akú som chcel avšak komunikácia bola bezproblemova

Tyzden zavadzali (telefonicky, mailom) ze tovar mi bude uz nasledujuci den (niekolkokrat)doruceny a napokon sa ozvali, ze ho ani nemaju, budu ho mat az o tyzden ci dva a aj s inymi parametrami.

• Rychle dodanie do obchodu
    • Vecne prestavka v stanku. Bol som tam 4x a cca po 20min medzi 10 az 17h a stale prestavka. Jedni krat sa mi podarilo vydrzat tolko na predavaca aby mi dal objednany tel.
    • A aj to ni zabudol dat kartu z O2 ktora bola prislubena k tel.
    • Ked som volal na tel tak mi to nikdo nedvihal,okolo cakajuci ludia boli vazne rozculeny...

Ak mate cas cakat 20min az .....na predavaca tak fajn

• Kupovaka som obal na mobil Huawei P8 lite. Predajca mi predal na P8 Huawei. Papierovy obal z obalu na mobil som vyhodila. Teraz mi nechcu vratit peniaze za obal, ktory tvrdili, ze je ne P8 Huawei lite.Posielam na SOI.

Nekompetentny predajca. Mobil je ok ako aj stranka, na ktorej som mobil kupila.

• ziadne so stim len problemi
    • servis kasle na zakaznikov

lutujem ze som nieco objednaval

• uz viac neobjednam som mocc nespokojna

• ceny
    • predava pouzivany a hlavne poskodeny tovar, pricom udava, ze ide o nepouzivane produkty

Tento obchod neodporucam, nakolko zavadzaju zakaznikov, predavaju opravovane a pouzivane produkty + nedovoluju odstupit od zmluvy.Svojvolne si skracuju zarucnu dobu a neupozornuju popredu, ze tovar, ktory si kupujete, je opravovany. Podany podnet na SOI.

Reakcia obchodu NIKITA.sk

Vážený zákazník, v názve produktu bol dátum skrátenej záruky. MT bol v predpredajnej reklamácii, to znamená, že nebol nikdy nikým používaný, ale bol v servise kvôli výrobnej chybe, ktorú servis podľa protokolu odstránil. Práve kvôli tomu bola aj zvýhodnená cena oproti iným produktom tohto istého typu. Preto bolo aj na Vašom pokladničnom bloku v názve upozornenie na skrátenú záruku. Nie je v našom záujme zavádzať zákazníka. Odstúpenie od zmluvy je možné vždy do 14 dní od zakúpenia tovaru. Avšak vy ste súhlasili s tým, že tovar pôjde opäť do servisu, preto bol opäť poslaný na reklamáciu, tentokrát v rámci už spomínanej skrátenej záruky.

Nepáči sa mi, že obchod ponúka tovar, ktorý ani nemá

• Rychlost vybavenia objednavky a dobra cena
    • Asi ludi s ktorymi pracuju. Tovar som si mal vyzdvihnut v predajni v Avione. Obchod otvaraju o 10 ale samozrejme predajca prisiel az o 10:45 a Vy sa mozte kludne ponahlat lebo jeho to nezaujima a ani sa neuraci dvihnut telefon ked uz bezi pracovna doba. Celkovo neprivetivy pristup a uz tam urcite nenakupim

Objednaný tovar nebol pripravený k odberu (mali ho na skladovej karte no nebol fyzicky k dispozícii) a nebol som informovaný o tejto skutočnosti. Zobral som si iný model ktorý bol k dispozícii na predajni

• dobrá komunikácia s obchodom
    • nízke ceny
    • kvalita balenia

ponukaju k tovaru darcek, ktory ale nedostanete...

• Objednavala som si mobil, nato mi prisiel mail, ze si ho mozem vyzdvihnut v Avione. Po dvoch dnoch mi volali ze tovar nie je .

• Tento obchod si nevie priznať vlastnú chybu, so zákazníkmi nekomunikuje, porušuje obchodné podmienky, ruší objednávky ako sa im zachce. Rozhodne neodporúčam!

Vôbec neodporúčam. Telefónny kontakt na stránke je len na predavača a ten je absolútne neschopný.

Otrasná komunikácia, zmluvné podmienky v tomto ,,obchode,, zásadne nedodržiavajú.

• Starostlivosť o zákazníkov na najhoršej možnej úrovni, hrubé porušovanie obchodných podmienok