• Zahraničný tovar vyššej kvality
    • Dostupnosť tovaru, ktorého predaj u nás skončil
    • Vyššie poštovné (to však kompenzuje tovar/ darček grátis)

• V jeden deň objednávka na druhý deň som mala tovar doma

• Produkty ktoré nie sú dostupné na SVK trhu.
    • Rýchlosť dodania.
    • Tovar mi prišiel úplne iný ako bol na obrázku v eshope. Aj po mojej spätnej kontrole, či už na emaily alebo na faktúre. Celkom iný !!! Nik ma na to neupozornil !

Super pohodlny nakup z domu, tovar prisiel rychlo . Akurat jeden prasok mi chybal v baliku, co nebol problem kedze som zavolala na dane cislo a bez problemov mi na ich naklady dorucili aj ten druhy

• Výber
    • Kvalita
    • Poradenstvo
    • Ceny

Tovar je kvalitný, okrem toho personál poradí alebo ponúkne niečo čo sa doma hodí. Vďaka tomu dnes kupujeme aj obrúsky do práčky proti zafarbeniu (odporúčam, naozaj pomôžu) ale aj iné produkty. Určite sa tu oplatí nakúpiť aj prací prach (pekne vonia a je aj lacný). Určite budeme v tomto obchode nakupovať aj naďalej.

• Po odskusani výrobkov z minula sa to osvedčilo prádlo čistejšie a dlho vonia.

• Super komunikacia hned na druhy den pracovnička volala a spresnovali sme objednavku

• Dobré ceny rýchla dodávka

• Spokojna

Bez pripomienok

• Super obchodík vrelo odporúčam

• maju v objednavkach chaos

ziadne emaily,nedaju vam vediet ked sa nieco zdrzi,NEODPORUCAM

• veľký výber tovaru za rozumnú cenu
    • mrzela ma slabá komunikácia zo strany obchodu, na stránke uvádza,že bude informovať o stave objednávky, ale 4 dni ani slovo, až potom mi zavolali,že daný tovar nemajú na sklade. Inak som bola spokojná, cez telefón my bola ponúknutá náhrada za objednaný tovar a tovar bol doručený nasledujúci deň.

• Momentálne podľa mňa žiadne výhody
    • Nedostupnosť tovaru, dodaný iný tovar ako bol objednaný

V tomto obchode som nakupovala 3tí a určite posledný krát. V kuse ten istý problém a to nedostupnosť tovaru. Garantujú doručenie tovaru do 24 hodín , ale zbytočne. Ešte sa nestalo, aby mali okamžite všetko čo som chcela. Hneď telefonát, vyberte si niečo iné, alebo čakajte. Samozrejme, aby som konečne dostala tovar aspoň po 10 dňoch od objednania, tak som si musela vybrať iné aviváže. No a gól bol samozrejme, že namiesto 3 litrového objednaného a vyfakturovaného pracieho gélu mi poslali 1,5 litrový menší. Po urgencii mi bola sms správou sľúbená náprava, že hneď na druhý deň mi pošlú ešte jeden 1,5 litrový prací gél. Samozrejme gél nikde a pochybujem, že ho ešte vôbec niekedy dostanem. Však v pohode, nakúpte za vyše 60 eur a odrbeme vás ako keby nestačilo, že nemáme tovar a že zákazník čaká ako idiot. Ďakujem, fakt stačilo !!!

• Rýchle a bezproblémové dodanie

• Veľmi rýchle dodanie, kvalitnej drogérie.

• O

som spokojná

• Bola som maximalne spokojna.Odporucam a tesim sa na dalsi nakup.

S obchodom som maximálne spokojná. Po odoslaní objednávky ma okamžite telefonicky kontaktovali pre upresnenie prípadne ponuky ešte inej varianty aviváže. Stránky sú prehľadné. Nie je čo vytknúť.

• Rýchle a spoľahlivé dodanie tovaru