Návod je nedostatočný...

Najlacnejší tovar to teda nieje
    Škoda ze sme si to skôr nevšimli
    Predávajú set za 70 e cca v Tescu

Reakcia obchodu Nejlevnější zboží.sk

Opravdu si zasloužíme negativní hodnocení? Pokud jste to nalezli v kamenném obchodě levněji, tak nám set vraťte, budou Vám vráceny peníze a kupte si ho levněji. Jak snadné. Nemusíte udělovat negativní recenze.

Žiaľ nemám objednaný tovar

Reakcia obchodu Nejlevnější zboží.sk

Nevím, jestli je úplně fér nám udělit negativní recenzi. Z e-mailů a SMS od Zásilkovny víte, že zboží je v přepravě. Objednal jste v pátek 8. 12. večer. Dříve než v pondělí 11. 12. jsme odeslat nemohli, žádný dopravce nejezdí o víkendu. Od pondělí je zboží tedy v přepravě. Každým dnem Vám bude doručováno, viz zde:

Zásilka byla přijata na depu Zásilkovna, DEPO Zvolen, VGP Park Zvolen Hala C, Obchodná, Zvolen.: 15.12.2023 09:49
    Zásilka byla připravena k odeslání na depu Zásilkovna, DEPO Zvolen, VGP Park Zvolen Hala C, Obchodná, Zvolen.: 15.12.2023 09:49
    Zásilka byla odeslána na pobočku DEPO Zvolen, VGP Park Zvolen Hala C, Obchodná, Zvolen: 13.12.2023 21:05
    Zásilka byla připravena k odeslání na depu Zásilkovna, DEPO - Rudná, K Vypichu 468.: 13.12.2023 13:29
    Zásilka byla přijata na depu Zásilkovna, DEPO - Rudná, K Vypichu 468.: 11.12.2023 18:14
    Internetový obchod předal informace o zásilce.: 11.12.2023 07:19

Jan Blažek, majitel obchodu

Nekonečná zbytočná komunikácia s pracovníkmi tímu.

Reakcia obchodu Nejlevnější zboží.sk

Paní si koupila elektrickou masáž nohou. 3x jsem ji psal, proč ji výrobek nevyhovuje, když stovky zákazníků jsou s přístrojem spokojení. Odpovědi jsem se nedočkal. Dočkal jsem se negativní recenze.

Jan Blažek, majitel obchodu.

• Doručenie malo byť do 2 dní... skutočnosť je, že sú to uz pomaly 2tyždne....

Reakcia obchodu Nejlevnější zboží.sk

objednal jste 28. 6., v ten den jsme odeslali, viz níže. Proč na depu GLS přijali balíček až po týdnu nevím, u nás nic nezůstává, dopravce si zásilku převzal 28. 6. Každopádně již od 7.7. máte balíček doma, omlouvám se za zpoždění, které ale bylo na straně dopravce.

Balík doručen: 7.7.2023 12:27
    Naložen na doručovací vozidlo: 7.7.2023 07:44
    Přijat přepravním uzlem: 7.7.2023 06:42
    Přijat přepravním uzlem: 5.7.2023 01:07
    Balík přijat do přepravy GLS: 5.7.2023 01:07
    Balik prijat do prepravy GLS: 4.7.2023 15:10
    Přijata data o zásilce, čekáme na předání balíku: 28.6.2023 13:09

• nedôstojne správanie majiteľa

Tovar bol ledabolo zabalený ale obal nebol poškodený. Keď sme otvorili zásielku, vo vnútri bol tovar poškodený. Pán Blažek veľmi neprijemný, používal slová parchanti odberatelia, slováci... Vinu zvaľoval na dopravcov aj keď obal nebol vôbec poškodený. Jednanie bolo neopísateľne hrozné. Nikdy viac tento obchod. Takémuto človeku by sa mal odňať štatút podnikateľa.

Reakcia obchodu Nejlevnější zboží.sk

Velice to celé překrucujete. Vy jste na mne křičela do telefonu a nadávala do podvodníků, při tom jsem jen chtěl vyfotit obal, abych mohl zhodnotit, jak k poškození stolu došlo. Do teď fotografii nemám, ačkoliv tvrdíte, že obal byl nepoškozený a že obal máte. Proč tedy stále nemám fotografii, která by vše vysvětlila? Vy zdržujete celé rychlé vyjasnění věci. Nabídl jsem slevu, kterou bych Vám poslal na účet, odmítla jste.

Překrucujete má slova, řekl jsem Vám, že někteří zákazníci jsou parchanti, což není Váš případ a zneužívají mojí dobroty. Proto chci důkaz, že obal je nepoškozený. To je celé, proč tato politováníhodná situace nastala. Stále jste mi neposlala fotografii obalu. Něco tajíte snad?

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Žiaľ tovar mi prišiel poškodený, plachta bola deravá,
    Tušil som že bude problém s tovarom,keďže už krabica bola ako by viackrát použitá,
    Nie som spokojný

Reakcia obchodu Nejlevnější zboží.sk

Škoda, že se o problému dozvídám až z recenze. Proč jste nás nekontaktoval dříve? Může se stát, že se krabice zdeformuje přepravou. Budeme Vás kontaktovat a pošleme plachtu novou.

Jan Blažek, majitel obchodu

• Objednali sme vysavac na popol a prisiel cely spinavy,vizualne poskodeny s tym ze nas predajca upozornil na to ze vysavac nebude v original krabici nastastie funguje,ale predali nam vysavac ktory uz bol kto vie ako dlho pouzivany,neodporucame nakupovat od tochto predajcu

Reakcia obchodu Nejlevnější zboží.sk

Omlouváme se za chybu, rozhodně to nebylo schválně. Proč bychom poškozovali zákazníka, kazili si jméno a četli takto negativní recenze? Již jsem se s Vámi spojil a dáme to obratem do pořádku. Došlo k chybě u nás na skladě za což se osobně omlouvám.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Obrázok nezodpovedá dodanému produktu.

Reakcia obchodu Nejlevnější zboží.sk

Mrzí mne, že nejste spokojená. Nyní jsem to ověřoval a máte pravdu, určité rozdíly v dětském dřevěném nákupním vozíku jsou. Každopádně jsem se mohl o problému dozvědět dříve než 10 dní po nákupu a to prostřednictvím recenze. Vidím zde Vaše číslo objednávky, budu Vás kontaktovat a na naše náklady to dáme do pořádku. Omlouvám se za komplikace.

Jan Blažek, majitel obchodu

• Žiadna komunikacia keď vznikne problém

Reakcia obchodu Nejlevnější zboží.sk

Děkujeme za hodnocení a je mi líto, že jste nebyl s námi spokojen. Kolegyně Maršálková Vám zapomněla zavolat druhý den, když jste volal odpoledne, když už nebyla u počítače. Naštěstí se problém vyřešil a Vaše zboží jste obdržel včas.

Omlouvám se, za způsobené oddálení odeslání objednávky,

Jan Blažek, majitel a zakladatel obchodu Nejlevnější zboží.cz