• Odoslali gumy staré viac ako 25 mesiacov

• Uvedená cena nesúhlasila .
  • na webe bol produkt označený ako "dostupný" , no napriek tomu obchod musel objednávku zrušiť...

Objednal som pneu vo výpredaji že z roku 2018 a dot bol 2017 podľa mňa zámerne ..

Po objednaní vám pride mail ze pneu budu dodane do 5prac dní. Pneu boli objednane 11.5 a ku dnu 20.5 teda po 9dni neboli este ani vyexpedovane....

Dobrý den pane Matláku,
    objednal jste ve čtvrtek 11.5. večer a tex zněl: "Vámi objednaný tovar bude expedovaný na Vašu - dodaciu adresu cca do 5 nasledujúcich pracovných dní. " .
    Expedovali jsme 19.5., tedy 6. pracovní den (faktura a číslo zásilky vám přišla do e-mailu). Máme jeden den zpoždění, pro větší množství expedovaného zboží a velký zájem zákazníků o náš sortiment. Upozornění na možné zpoždění máme na hlavní straně e-shopu.
    Za to se omlouváme a těšíme se na další objednávky.
    S přáním hezké neděle
    Kamil Adamus

Tovar odosielame hneď ako obdržíme peniaze na náš účet. Peniaze dorazili pondelok a objednavku odoslali az v piatok ‍♂️

Dobrý den pane Neštino,
    objednal jste si pneumatiky "Landsail" z externího skladu s expedicí do 5ti pracovních dní a zvolil
    jste si formu úhrady "platba předem na účet". Tyto informace vám byly známy.
    Platbu jsme obdrželi 3. pracovní den a pneumatiky expedovali 5. pracovní den (jakmile dorazil kamion z NL). Vše proběhlo jak jsme slíbili, čili na 1*.
    Kamil Adamus

Objednávka zrušená napriek tomu ze pneu mali na sklade...

Dobrý den pane Jelínku,
    vaši objednávku jsme zrušili z důvodu, že jste si objednal pneumatiky, které nebyly skladem.
    Stav skladu v době objednání byl 0ks a tento status jste viděl, i přes to jste je objednal.
    V košíku Vám vyskočila další informace o tom, že objednáváte nedostupný produkt, který je již vyprodán.
    Tuto informaci jsme vám následně ihned telefonicky sdělili.
    Děkuji za pochopení
    Kamil Adamus

• katastrofalny pristup.!!! prva objednavka zrusena(malo kusov na sklade).. druha objednavka.. pani zistila ze kolesa ktore maju na sklade a teda aj na eshope(ako dostupne) maju rok vyroby 2016!!!! nasledne po komunikacii kedy mi opat chceli objednavku zrusit mi pani arogantne polozila telefon!!! nikomu neodporucam tento eshop!!!! cista katastrofa!!!! arogancia a fuserina na jednom mieste… svoje peniaze radsej poslite inemu eshopu…!!!! hnus

Vážený pane Vranko,
    v první objednávce jste si objednal 4 ks, i když jste viděl dostupné pouze 2 ks. Tuto objednávku jsme tedy na Vaši žádost zrušili.
    Při druhé objednávce byl rok výroby pneumatik 2016. Z neznámého důvodu to nebylo uvedeno u tohoto zlevněného produktu.
    O této skutečnosti Vás telefonicky informovala naše operátorka ještě před potvrzením objednávky.
    Bohužel na základě Vaší velmi agresivní reakce musela tento hovor ukončit.
    Kamil Adamus

• dlhá doba doručenia tovaru

Dobrý den, pane Maceji,
    pneumatika Vám je doručována dnes zásilkovou službou GLS.
    Omlouvám se za skluz, Vámi objednaná pneumatika byla poslední kus z extérního skladu v NL.
    Pneumatika byla s expedicí do 5ti pracovních dní, ale došlo ke zpoždění, za které se omlouvám.

• Tovar nebol doručeny do 5 pracovnych dni ako pisalo na stránke

Dobrý den pane Vojtko,
    pneumatiky Vám byly doručeny 6. pracovní den od objednání.
    Omlouvám se za 1 denní skluz, který vznikl větším počtem objednávek v tomto období.
    Upozornění na případná zpoždění máme na e-shopu na horní liště modře zvýrazněné.
    Kamil Adamus

Obchod nebol ochotní a ustretovy odpoveď na moje požiadavky.

Dobrý den pane Jarkovský,
    věnujeme se idividuálním požadavkům našich zákazníku denně a snažíme se jim vyhovět,
    ale ty vaše neumíme splnit. Vaše požadavky jsou nereálné pro všechny dodavatele pneumatik.
    Děkuji za pochopení.
    Kamil Adamus

• Prišli mi tri roky staré pneumatiky

Dobrý den pane Orinine,
    ve Vaší objednávce jste si zvolil tyto pneumatiky: HANKOOK W320A DOT2018 225/65 R17 102H - poslední 2ks za sníženou cenu. Popis položky odkazuje na rok výroby 2018 zde : https://www.nejenpneu.cz/389868-hankook-w320a/.
    Tyto pneu jsme Vám zaslali dle Vaší objednávky.
    Pokud jse objednal špatně, můžete se na nás obrátit přes e-mail: [email protected], nebo telefonicky +421233456846 .
    Kamil Adamus

8dni čakanie , nezdvihanie na tel čísle pár min po otvorení asi sa ešte spalo v posteli ...

Dobrý den.
    Je nám líto, že nejste spokojený. Objednal jste si pneumatiky s délkou expedice 5 PRACOVNÍCH DNŮ. 4. PRACOVNÍ DEN jsme předávali přepravní společnosti a ti následně doručovali na Vaší adresu 5. PRACOVNÍ DEN. Snažíme se, aby zboží bylo u zákazníků co nejdříve a tak se hned z rána věnujeme přípravě odeslání pneumatik a ne spaní :-). Na zmeškané hovory se snažíme co nejdříve volat zpět.
    Kamil Adamus

• Dobrý deň,do teraz ste sa neozvali ohľadom mojej objednávky, ospravedlňujem sa ale svoju objednávku ruším

Reakcia obchodu NejenPneu.sk

snažili jsme se Vám opakovaně dovolat, ale bezúspěšně. Na zmeškaná volání jste nereagoval. Potřebovali jsme vyřešit vaší objednávku, kdy jste objednal 4ks ze 2ks dostupných. Škoda, že první komunikace s Vámi probíhá až zde v recenzích na Heureka.sk.
    Kamil Adamus

Predavaju stare pneumatiky.... objednali sme zimne pneumatiky a prisli nam 6 rokov stare gumy....

Reakcia obchodu NejenPneu.sk

objednali jste pneumatiky vyrobené v roce 2015 (DOT2015) s výraznou slevou.
    Takové výprodejové pneumatiky jsou označeny "DOT".
    Zde přesný popis pneu z vaší objednávky : YOKOHAMA V905W.DRIVE DOT2015 275/45 R20 110V.
    Neprodáváme pneumatiky staršího data výroby bez informace zákazníkovi.
    Tým NejenPneu.sk

• Dodanie tovaru 9 dni. Celé zle
    • Dodaná pneumatika má rok výroby 2017 takže 3 ročná guma

Už tu asi pneumatiky neobjednám

• Neposlali to co som objednal
    • Na moju jasnú výzvu o kontakt pred odoslaním pneu ma nikto nekontaktoval ...
    • Obrázok pri pneu bol iba ilustračný nezodpovedal realite

Na moju jasnú výzvu o kontakt pred odoslaním pneu ma nikto nekontaktoval a samozrejme poslali to co som nechcel . Ked som tovar chcel vrátiť tak som to mal uradit ja na vlastne náklady . Po mojom dodatočnom maili s otázkou sa mi uz nikto neozval ...

• Zavádzajúce informácie

Pneu mali byt dorucene o tyzden skor. Komunikacia ziadna, musel som sam zavolat.

• V ponuke pneumatík FIRESTONE TZ300 205/60 R16 92V ste nemali uvedené, že ide o výrobky z r.2015. Upozornila ma na to Vaša pracovníčka telefonicky, s tým, že na pneumatiky je 5.ročná záruka. Objednávku som teda potvrdil. Po doručení bola jedna pneumatika z r.2015 a ďalšie tri z r.2014. Na dodacom liste, resp. faktúre nebolo ani zmienky o záruke na 5 rokov. Nemám čo by som dodal.