ok

Najvýhodnejšia cena v porovnaní s konkurenciou.

• Rýchlosť dodania,cena

Odporucam

VÝBORNÉ CENY A RÝCHLE DODANIE

• Ceny, rychlost dodania

žadna komunikace,tovar vubec neprišel

Reakcia obchodu NEJCENY.cz

Dobrý den, 22.5. jste si u nás objednala 4 kusy sítek, skladem z toho byl jen jeden kus. Na další 3 kusy byla doba dodání 30 dnů, to znamená do 22.6.2022. Dnes je 6. 6. a avizovaný termín jsme zdaleka nepřekročili. Možná jste si jen této delší doby dodání na zbývající kusy nevšimla. (možno vidět v Detailu zboží, v Košíku, v rekapitulaci objednávky...) Kolega Vám to pro jistotu znovu napsal v e-mailové zprávě. Všechna sítka následně zašleme najednou.

Rýchlosť dodania,ceny....

Super rýchlo,bez komplikácii

Cena, vcas doruceny tovar, sertiment, prístup, prehlad ost sortime tu.....

Konence original fungujuci tovar.Oproti inym obchodom co predavaju napdobeniny .Jednoznačne odporucam.

• Ochota komunikacie

• Rýchle vybavenie objednávky

Dobre ceny, dobre komunikacia, rychle zaslanie.

• Prijatelna cena

• Super promtný, flexibilný prístup. Jednanie na úrovni.

mala som problém s prevodom eur do ČIECH ,ale po telefonickom hovore ,kde boli veľmi prijemné pracovníčky sa všetko vyriešilo k mojej spokojnosti

• nakoniec vrátili peniaze a poštovné za vrátený nesprávny tovar

poslali mi nesprávny tovar
    od zadania reklamácie trvalo celý mesiac, 10 mailov a 2 predpotopné fomuláre, kým mi vrátili peniaze
    na priame mailové otázky/potvrdenie ako mám nesprávny tovar poslať späť a výzvy o preplatenie, mi viac krát neodpovedali

Reakcia obchodu NEJCENY.cz

Dobrý den, prověřovali jsme případ a dle našich zázamů máme Vaši reklamaci teprve od 30.12.2021, dobropis jsme vystavili hned 03.01.2022.
    17.1.20222 jste dodatečně poslal ještě podací lístek s cenou poštovného. Asi kvůli tohoto pozdního zaslání se opozdila vratka poplatku za poštovné. Jinak reklamační technik je přesvědčen, že odpovídal na každou zprávu, kterou jste mu zasílal. Včetně toho, jak máte reklamaci poslat či jak vracíme peníze.

• Výborna cena, rýchle doručenie.

• tovar odpovedal popisu

Obchod vobec nekomunikuje. Po zaplateni obalu na telefon priamo cez ich stranku a platobny portal (ThePay), ma po par dnoch vyzvali aby som objednavku zaplatil. Musel som im preposlat potvrdenie z portalu o zaplateni (potvrdzovaci mail) a vypis z uctu ze obal bol zaplateni v den nakupu. Pre mna je toto absolutna neprofesionalita, neskuseny nakupujuci tak moze za tovar zaplatit aj viac krat. Predajca sa moze hanbit. K tovaru neponukaju ziadne informacie kde sa nachadza vas balicek (DHL, SPS, UPS atd sluzby) napriek tomu ze cena postovneho za obal na telefon stala 5,52 Eur. Clovek aby trpol ci mu tovar vobec pride a ci bolo nieco odoslane. Nakupujem elektro .komponenty z CZ, z internetovych obchodov ale toto sa mi este nestalo.

Reakcia obchodu NEJCENY.cz

Dobrý den, další výzva k platbě byla technickou chybou v novém systému a už k ní nebude docházet. I kdybyste omylem zaplatil podruhé, účetní by Vám to okamžitě vrátila. Chyba nastala vlivem velkých poklesů kurzu Eur v poslední době, při kterém nestačila technická tolerance v systému. Již je vše opraveno. Informace, kde se právě nachází Váš balíček normálně zasíláme - skrze přepravce a možná Vám zprávy jen spadly do Spamu. Je nám líto, že jste nespokojený, ale věříme, že pokud u nás ještě nakoupíte, změníte na nás názor a přidáte se k rodině našich spokojených zákazníků z Česka i Slovenska.