• Do 24 hod. od objednavky bol tovar odovzdaný prepravcovi ExpressOne
    • Prepravca ExpressOne za 6 dní nedokázal tovar dodať, hoci prišiel od nich potvrdzujúci mail, že za 1 max. 2 dni tovar doručia !!!

Reakcia obchodu NEJCENY.cz

Dodatečně reagujeme na negativní hodnocení dopravce ExpressOne: je nám líto, že se dopravce s doručením opozdil a nevíme, z jakého důvodu. Obvykle termíny dodržuje. Bohužel tyto výjimečné nedopatření nejsme schopni ovlivnit.

Prišli mi korčule z jedným nožom na ľad dlhším.....

Reakcia obchodu NEJCENY.cz

Dobrý den, na základě Vámi zaslaných fotografií našemu reklamačnímu technikovi půjde s největší pravděpodobností o výrobní vadu, za kterou bohužel nemůžeme a brusle se musí reklamovat u výrobce. Nepochybujeme o tom, že reklamace bude uznána. Následně uděláme vše pro to, abyste co nejdříve obdržel produkt bez vady. Omlouváme se za nepříjemnosti, výrobní vady jsou vzácné, ale objevit se mohou a my nemůžeme zkontrolovat každý z prodávaných produktů před odesláním. Není to v našich silách, ani to často není možné kvůli balení.

• Tovar mi ešte nebol dodaný a žiadna komunikácia, nikdy viac... Ďakujem

Reakcia obchodu NEJCENY.cz

Dobrý den, opakuji to, co jsme odpovídali na Váš mailový dotaz: prověřovali jsme stav Vaší objednávky: zboží zde mělo být ve středu, ale bohužel dopravce nedodržel termín a zásilka nedorazila. Následující den byl svátek a dodáno tak bylo dodáno až v pátek. Obratem jsme expedovali, ale i tak to bylo se zpožděním, to máte pravdu. Nyní už zboží máte a znovu se omlouváme za prodlení, moc nás to mrzí. Snažíme se vyřizovat objednávky okamžitě, ale někdy nám veškerou snahu zhatí dodavatel, který na dodržení termínů až tak nehledí.

Mali pisane filtre do kavy na sklade v objednanom pocte a teraz sa dozvedam ze iba 2 su skladom a na 3 cakaju ..

Reakcia obchodu NEJCENY.cz

Dobrý den, pokud jste v době zvažování objednávky viděla na e-shopu skutečný počet produktů vyšší nebo rovný pěti kusů a později, po dokončení objednávky, už byly jen 2 skladem, je možné, že Vás někdo mezitím předběhl a dokončil objednávku na stejné filtry dřív. Systém blokuje kusy na skladě spravedlivě pro ty, kteří objednají dříve. Máme zkušenosti se zákazníky, že někteří nahází zboží do košíku, ale objednávkový proces přeruší, jdou si něco vyřídit a vrátí se třeba až za hodinu, aby objednávku dokončili. To není úplně dobře, protože vložením do Košíku zboží fyzicky rezervováno není a odkládáním se riskuje právě to, že se mezitím prodá.

• Dlhá doba dodania tovaru.

Reakcia obchodu NEJCENY.cz

Dobrý den, jde o dodavatele z Německa, kde bohužel kratší doba dodání není. Na předpokládaný termín doručení jste však předem upozorňován jak na detailu produktu před objednáním, tak znovu v Košíku při sepisování objednávky a pak ještě znovu e-mailem v souhrnu objednávky. Pokud je to pro Vás dlouhá doba do doručení, samozřejmě to chápeme. Je na Vašem rozhodnutí, zda delší dobu dodání tohoto konkrétního produktu akceptujete či nikoli.

žadna komunikace,tovar vubec neprišel

Reakcia obchodu NEJCENY.cz

Dobrý den, 22.5. jste si u nás objednala 4 kusy sítek, skladem z toho byl jen jeden kus. Na další 3 kusy byla doba dodání 30 dnů, to znamená do 22.6.2022. Dnes je 6. 6. a avizovaný termín jsme zdaleka nepřekročili. Možná jste si jen této delší doby dodání na zbývající kusy nevšimla. (možno vidět v Detailu zboží, v Košíku, v rekapitulaci objednávky...) Kolega Vám to pro jistotu znovu napsal v e-mailové zprávě. Všechna sítka následně zašleme najednou.

• tovar odpovedal popisu

Obchod vobec nekomunikuje. Po zaplateni obalu na telefon priamo cez ich stranku a platobny portal (ThePay), ma po par dnoch vyzvali aby som objednavku zaplatil. Musel som im preposlat potvrdenie z portalu o zaplateni (potvrdzovaci mail) a vypis z uctu ze obal bol zaplateni v den nakupu. Pre mna je toto absolutna neprofesionalita, neskuseny nakupujuci tak moze za tovar zaplatit aj viac krat. Predajca sa moze hanbit. K tovaru neponukaju ziadne informacie kde sa nachadza vas balicek (DHL, SPS, UPS atd sluzby) napriek tomu ze cena postovneho za obal na telefon stala 5,52 Eur. Clovek aby trpol ci mu tovar vobec pride a ci bolo nieco odoslane. Nakupujem elektro .komponenty z CZ, z internetovych obchodov ale toto sa mi este nestalo.

Reakcia obchodu NEJCENY.cz

Dobrý den, další výzva k platbě byla technickou chybou v novém systému a už k ní nebude docházet. I kdybyste omylem zaplatil podruhé, účetní by Vám to okamžitě vrátila. Chyba nastala vlivem velkých poklesů kurzu Eur v poslední době, při kterém nestačila technická tolerance v systému. Již je vše opraveno. Informace, kde se právě nachází Váš balíček normálně zasíláme - skrze přepravce a možná Vám zprávy jen spadly do Spamu. Je nám líto, že jste nespokojený, ale věříme, že pokud u nás ještě nakoupíte, změníte na nás názor a přidáte se k rodině našich spokojených zákazníků z Česka i Slovenska.

• nebolo doručené k dátumu ako sľubovali

Reakcia obchodu NEJCENY.cz

Dobrý den, dodání jsme kontrolovali v záznamech systému - došlo ke zpoždění, ale jen o jeden den. Z naší strany proběhla expedice včas, pak už to bylo v rukou dopravců. Je nám líto, pokud u nich došlo ke zpoždění, stává se to spíše výjimečně. Letos celkem zvládali i předvánoční nápory zásilek. Chápeme, že pro Vás mohlo být v tomto případě přesné doručení prioritou a za dopravce se moc omlouváme.

nulova komunikacia. Tovar mal byt skladom, preto som ho objednaval. Dnes je to presne tyzden, objednavka je stale v stave "vyrizuje se".
    Neviem kde je chyba, ale ja som ten zdroj potreboval hned, a stale ho nemam.

Reakcia obchodu NEJCENY.cz

Dobrý den, v historii záznamů to vypadá, že se téměř v jednu chvíli setkaly dvě objednávky na totožné zboží a dostupný byl jen jeden kus. Pro pokrytí Vaší objednávky jsme poptávali další zdroj u dodavatele, který měl nakonec taky vyprodáno. Nedohledáme už, nakolik s Vámi kolega o průběhu vyřizování objednávky komunikoval nebo nekomunikoval. Každopádně se omlouváme, pokud to nebylo v dostatečné míře. Dle našich firemních předpisů je povinen o každé změně zákazníka informovat, zařídíme, aby na to vždy pamatoval. Vidíme, že jte následně objednávku stornoval, což je nám líto.

• Treba dokúpiť specialne baterie
    • Nekvalitné spracovanie
    • Nic nedolieha ako má
    • Permanentná medzera medzi dvierkami

Nevraciam ho len preto lebo potrebujem kôš a preto že sa mi ho nechce znova baliť a posielať naspäť. Podla kvality spracovania by som kôš ohodnotil možno na 30€, pýtať zaňho cez 90€ je zlodejina.

Reakcia obchodu NEJCENY.cz

Je nám líto, pokud nejste s košem spokojený. Pokud byste se rozhodl reklamovat, je sice nutné ho zabalit a odeslat, ale cenu poštovného u oprávněných reklamací kompletně vracíme. Co se týká ceny výroku - tu máme stanovenou podle doporučených cen výrobce, sami si ji nevymýšlíme, ani nenadhodnocujeme.

• Zle, Zle, Zle,

Reakcia obchodu NEJCENY.cz

Dobrý den, nevíme, v čem byl problém, proč jste nespokojený. Objednával jste zastřihávač 17.5. ve večerních hodinách, objednávku jsme začali vyřizovat hned následující pracovní den.

Ak velkost sadne, tak ok, ale ak nie, poslanie 30eurovych crocsov zo Slovenska spat ma vyslo na 9,40€ , takze za mna prvy aj posledny nakup.... lebo sa to neoplati

Reakcia obchodu NEJCENY.cz

Dobrý den, zakoupila jste u nás celkem pět párů originální obuvi Crocs s velmi vysokými akčními slevami. Důraz na co nejnižší cenu obuvi nám bohužel neumožňuje poskytnout ještě navíc dopravu na vrácení zdarma, ocitli bychom se ve ztrátě. Věříme ale, že částka, kterou jste díky slevám ušetřila, Vám nemožnost poskytnutí dopravy zdarma vynahradila. Příště doporučujeme překontrolovat zvolenou velikost obuvi dle tabulky velikosti Crocs na našich stránkách a případné vratky zasílat pře Zásielkovnu.sk - doručení na adresu v Č. republice, která vychází cenově příznivěji - od 4,19 Eur bez DPH.

• naoko dobré ceny
    • špekulativne dekarujú že tovar je na ex.sklaee
    • omluvia sa a ponúkajú drahší tovar
    • už dopredu upozornujú že pripade vypredania...už to vedia dopredu

neserioznost-výhovorky typu kde nic mie je-nedá sa predať

Merač kalorii bol odtrhnuty kábel muž mi ho musel zletovať

Reakcia obchodu NEJCENY.cz

Dobrý den, to nás mrzí. Zpětně asi nevypátráme, kde k odtrhnutí došlo - možná se to stalo při manipulaci s balíkem při přepravě, ale to už nezjistíme. Každopádně vědomě bychom Vám samozřejmě rotoped s odtrhnutým kabelem nedoručovali. Moc se omlouváme a věříme, že příští nákupní zážitek u nás už bude zcela bez chyby.

• foto sluchadiel na nete nie je zhodná so skutočnosťou.Bol som uvedený do omylu.

Zmente foto sluchadiel na internete.Bol som uvedený do omylu čo ma mrzí lebo taky typ sluchadiel som nechcel. Tak zákaznici pozor skontrolujte či foto korešponduje s typom tovaru.

Reakcia obchodu NEJCENY.cz

Můžu Vás ujistit, že v žádném případě nechceme uvádět zákazníky v omyl. Proto máme na stránkách e-shopu fotografie produktů vždy správné a při nákupu je možné výběr zboží vždy opticky zkontrolovat. Bohužel na samotné Heurece se stává, že na kartě 1 produktu se načte více fotografií z různých e-shopů a některé nemusí být správné. Je to tím, že patří na jinou kartu odlišného produktu. Chyba je v procesu tzv. párování produktů na (ne vždy) správné karty. Překliknutím do e-shopu se však dostáváte na přehlednou stránku s veškerými správnými informacemi a fotografiemi produktu. Radíme zkontrolovat si vždy alespoň v souhrnu objednávky, zda vše v nákupu odpovídá Vašemu přání.

Niekolko nasobne dlhsia dodacia doba, nez pisu na webe. Hoci na webe pisali, ze produkt je na sklade, dodanie trvalo takmer dva tyzdne.

Navyse na webe uvadzaju mylne informacie o stave objednavky. Objednavka bola na webe oznacena ako vybavena, hoci tovar este nebol ani odoslany.

Reakcia obchodu NEJCENY.cz

Prověřovali jsme historii Vaší objednávky a problém byl pravděpodobně v přetíženosti oddělení expedice mezi prosincovými svátky. Objednal jste v neděli a expedice měla v tu chvíli nakumulované obří množství objednávek, přijatých v době vánočních svátků od 24.12. V následujících třech pracovních dnech, než nastaly další svátky z přelomu roku, naši pracovníci bohužel nestihli úplně vše odeslat a dodání Vašeho nákupu se tak výrazně zdrželo - načetly se volné dny a víkendy a najednou to vypadalo, jako dodání téměř za dva týdny. Moc nás to mrzí, chápeme, že Vám toto čekání mohlo zkazit dobrý dojem z nákupu. Ale doufáme, že při jakémkoli příštím nákupu, již mimo svátky, si o nás opravíte mínění a přidáte se ke stálým spokojeným zákazníkům. Ještě jednou se omlouváme.

Poslane v igelite s napisom fixkou, kablik nadttrhnuty, baterka nefunkcna

Reakcia obchodu NEJCENY.cz

Dobrý den, to je zvláštní, prodáváme pouze nové zboží a toto by si určitě zasloužilo posouzení v reklamaci. Pokud jste tak ještě neučinili, stačí vyplnit reklamační formulář na našich stránkách https://www.nej-ceny.cz/reklamacni-formular/ a zaslat zboží zpět. Děkujeme.

• nulova komunikacia,namiesto objednaneho a zaplateneho vyrobku mi zaslali nieco ine a ziadna snaha o napravu

Reakcia obchodu NEJCENY.cz

Dobrý den, nevíme, proč píšete nulová komunikace, když jsme s Vámi byli od zjištění záměny v aktivním kontaktu, omluvili se a navrhli řešení. Máme kopii naší mailové komunikace, kde jste se rozhodl pro variantu ponechání si rozměrově menšího svačinového boxu, než byl objednán v objednávce a využítí nabídky vrácení rozdílu v ceně na Váš účet. Máme z účtárny potvrzeno, že tyto cca 3 Eur Vám již byly v pořádku zaslány a náprava byla takto provedena k oboustranné spokojenosti. Vaše reakce v recenzi nás proto trochu mrzí. K záměnám zboží u nás obvykle nedochází kvůli internímu systému dvojí kontroly. Bohužel kolegyně na expedici toho mají teď opravdu hodně a výjimečně k tomu opravdu došlo, za což se znovu omlouváme a věříme, že nám zachováte přízeň.

Tovar vôbec nefungovalo bol pokazený.

Reakcia obchodu NEJCENY.cz

Dobrý den, vidím, že jste produkt vrátil - to je samozřejmě v pořádku. Pokud máte pocit, že zboží nefunguje nebo nesplňuje Vaše očekávání, lze bez problémů reklamovat či vrátit neporušené v 14- denní lhůtě bez udání důvodu.

• Došiel mi iný produkt ako som si objednal

Reakcia obchodu NEJCENY.cz

Pokud došlo k chybě v oddělení expedice, dodatečně se omlouváme. V takovém případě samozřejmě zasíláme bezplatně správný produkt, výměnou za chybný.