skvelý personál, výborná kvalita produktov

Bola som veľmi spokojná s vybavením mojej objednávky čo sa týka rýchlosti, komunikácie, aj s tovarom ,ktorý som si kúpila.

Mám s vašim obchodom dobré skúsenosti. Vždy mi prišlo to, čo som si objednala a prišlo to včas. So všetkým doterajším tovarom som spokojná.

• Super ceny a expresná rýchlosť doručenia

-rýchle dodanie tovaru
    -veľký výber materiálu

• Rychle dodanie, starostlivo zabalena krabica-uplne topka

• Zatiaľ som vždy dostala tovar v poriadku a stále bol priložený nejaký darček. S obchodom som veľmi spokojná

Výhoda obchodu je,že tovar príde pekne zabalený,rýchlo a zatiaľ nepoškodený.

• Rýchle a bezproblémové doručenie objednaného tovaru. V dobrej vene, ešte aj s Valentinskou zľavou.

Rýchle dodanie, ako vždy zásielka úplne v poriadku, pribalený aj malý darček, ktorý potešil :)

• Rýchle dodanie, vždy ma poteší, ako sú produkty starostlivo zabalené a aj milé darčeky.:)

Viem si ru nakúpiť úplne všetko, čo potrebujem k manikúre, nechtovému dizajnu a nespočetné množstvo farieb. Navyše mávajú aj zľavy, ktoré vždy potešia. Naj obchod pre nechty! :)

• Krásne farby

• Skvelá rýchle dodanie, bohatý ýber tovaru.

Obchod má prekvapil veľmi rýchlym dodanim

Všetko super.

• Vyborna komunikacia, skvely vyber

V piatok večer som si objednala a v utorok ráno som už mala zásielku doma. Veľmi rýchle dodanie.

• Rýchle dodanie!

Dodanie bolo rýchle. Na e-maily reagujú tiež rýchlo. Jeden produkt v zásielke bol potečený a reakcia podniku bola, ze zašlú kupón v hodnote produktu. Vidieť, že im na zákazníkovi záleží. Určite si u nich objednám znova.

• Rýchle dodanie a všetko vždy v poriadku

Super