• Veľmi rýchle vybavenie objednávky, personál príjemní, milí, ochotný poradiť.

Reakcia obchodu nazahradu.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Spokojnosť zákazníkov je pre nás priorita. Tím nazahradu.sk

• Rýchle vybavenie mojej objednávky a veľmi príjemný a ochotný personál
    • Tovar prišiel z Čiech a na dohodnutý termín.
    • Termín dodávky od objednávky bol 5 dní.

Neviem o žiadnom probléme.

• Komunikácia
    • Chcel by som pochváliť pána s ktorým som včera aj dnes komunikoval ktorý je veľmi ústretový a trpezlivý pri vybavovaní reklamácie-odstúpení o zmluve!

Zahradný box Keter Premier XL 2kusy nielenže meškal ale po prebrati zásielky sme zistili že nám prišlo niečo iné ako je na ilustračných fotkách na web.stranke na záhradu.sk.
    Vzhľadovo aj materiálovo.
    Obrázky z produktu patria inému výrobku!
    Odporúčam dať to do poriadku.

Vazeny zakaznik,
    Pravdepodobne došlo k chybe vo výrobe a ako ste sam uviedol kolega s Vami komunikuje a situaciu riesi. Na strane obchodníka sa nikdy nemoze stať chyba? Myslim ze moze a to obzvast ak je to chyba priamo z výrobnej linky, oveľa dôležitejšie vsak je aky postoj zaujme obchodník a ten sam popisujete ako spravny a korektný. Preto nechápeme Vášmu hodnoteniu “neodporúča obchod”. S pozdravom tim nazahradu.sk