• Zavádzajú.Na fotke majú celkom iné ako čo posielajú svojím klientom.

Reakcia obchodu navratkuzdraviu.sk

ďakujeme Vám za Vašu recenziu. Vážime si aj negatívne reakcie, pretože nám to pomáha zlepšovať naše služby. Určite to nebol náš zámer klamať našich zákazníkov, pretože tých si vážime, jednoducho sme neustriehli a neaktualizovali novú fotku produktu. Jedná sa o identický výrobok vo vnútri aj z vonka, je vyrábaný rovnakou firmou, jedine sa líši jazykovou verziou.

Aj napriek tomu veríme, že nám poskytnete druhú šancu na nápravu a do budúcnosti nás opäť navštívite.

Príjemný deň Vám praje Navratkuzdraviu

• 2 tyzdne meskal balik

Kupte inde ja som tie lieky potrebovala urgent a 2 tyzdne meskali pritom pisali ze dorucenie trva dva pracovne dni

Reakcia obchodu navratkuzdraviu.sk

Dobrý deň, nevieme a nerozumieme. Zrejme ste si nás splietli s iným obchodom. Tovar, ktorý ste si u nás objednali 6.3.2017, bol 7.3.2017 odoslaný a 8.3.2017 Vám ho kuriér doručil. Veľmi nás mrzí, že sme dostali túto negatívnu recenziu neprávom.
    Navratkuzdraviu

• Velke

Reakcia obchodu navratkuzdraviu.sk

ďakujeme Vám za Vašu recenziu. Vážime si aj negatívnych reakcií, pretože Váš názor je pre nás dôležitý a pomáha nám zlepšovať naše služby.

Záleží nám na spokojnosti zákazníka a preto by nám veľmi pomohlo, keby ste mohol bližšie špecifikovať s čím ste bol nespokojný. Vaše pripomienky využijeme pre ďalšie zlepšovanie našich služieb.

Veríme, že si k nám v budúcnosti zachováte priazeň a dôveru.

• Žiadne výhody nevidím, je to klasický obchod. Ja niečo chcem, firma ponúka.
    • Dôvod nákupu jednoduchý. Pri hľadaní žiadaného tovaru sa mi ukázal len tento obchod.
    • Hlavný zápor je doba kedy firma odošle tovar až do chvíle doručenia ku mne. Dlho to trvá, hlavne je to drahé!!!! Musím zisťovať aj viackrát na pošte, či tam majú moju zásielku. Oni sami mi to neozhnámia. Takže je to otrava!!!!

Ja musím hodnotiť obchod ako celok, tj. objednanie, odoslanie a doprava. Vy tu stále rozprávate o obchode. Ten je klasický. Dobre hodnotený, keď je dobrý ako celok, teda aj s dopravou. V opačnom prípade to je otravné. Preto sa treba zaujímať aj o tú poslednú zložku obchodu, teda dopravu. Keď sú dobré dve veci a tretia nanič, tak je všetko nanič. Pospíšil

Prosím, aby prípadná reakcia obchodu (viď.nižšie) nebola taká, že obchod za to nemôže. To radšej nič nepíšte.

Reakcia obchodu navratkuzdraviu.sk

ďakujeme Vám za čas, ktorý ste venovali napísaním tejto recenzie, ktorej si vážime aj napriek jej negatívnej stránke. Každá reakcia zákazníkov nám pomáha zlepšovať naše služby.

Sme radi, že ste Vami žiadaný tovar našli práve u nás.

Mrzí nás, že ste bol nespokojný s dobou dodania zásielky. Objednávka, ktorú ste urobili vo štvrtok vo večerných hodinách, Vám bola odoslaná ihneď na druhý deň v piatok. Doručená Vám bola v utorok. Vo väčšine prípadov sú zásielky doručené už na druhý pracovný deň. V tomto predvianočnom období žiaľ trvala doprava o deň dlhšie, čo je nám ľúto.

V poštovnom, ktoré máme za 3,20 € sú zahrnuté aj náklady na balné. Po podaní zásielky zasielame na email odkaz, kde môže zákazník sledovať pohyb zásielky od podania až k doručeniu. Tak má každý prehľad, kde sa zásielka nachádza a kedy ju môže očakávať.

Každý zákazník má tiež možnosť si u nás vybrať dopravnú spoločnosť, ktorá vyhovuje jeho potrebám. V ponuke máme tiež možnosť zvoliť si prepravu kuriérskou spoločnosťou, ktorá odovzdá zákazníkovi zásielku priamo do rúk.

Pre našich zákazníkov sa snažíme robiť maximum a preto dúfame, že aj napriek tejto situácií nám zachováte svoju priazeň.

Pekný deň a spokojné prežitie vianočných sviatkov praje

Zuzana Gočalová