Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Viac

 • nakúpil v obchode navratkuzdraviu.sk pred 2 rokmi

  Neodporúča obchod

  20 %

  Tovar dorazil za 2 týždne

  • 2 tyzdne meskal balik

  Kupte inde ja som tie lieky potrebovala urgent a 2 tyzdne meskali pritom pisali ze dorucenie trva dva pracovne dni

  Reakcia obchodu navratkuzdraviu.sk

  Dobrý deň, nevieme a nerozumieme. Zrejme ste si nás splietli s iným obchodom. Tovar, ktorý ste si u nás objednali 6.3.2017, bol 7.3.2017 odoslaný a 8.3.2017 Vám ho kuriér doručil. Veľmi nás mrzí, že sme dostali túto negatívnu recenziu neprávom.
  Navratkuzdraviu

 • nakúpil v obchode navratkuzdraviu.sk pred 2 rokmi

  Neodporúča obchod

  10 %

  • Žiadne
  • Velke

  Reakcia obchodu navratkuzdraviu.sk

  Dobrý deň,

  ďakujeme Vám za Vašu recenziu. Vážime si aj negatívnych reakcií, pretože Váš názor je pre nás dôležitý a pomáha nám zlepšovať naše služby.

  Záleží nám na spokojnosti zákazníka a preto by nám veľmi pomohlo, keby ste mohol bližšie špecifikovať s čím ste bol nespokojný. Vaše pripomienky využijeme pre ďalšie zlepšovanie našich služieb.


  Veríme, že si k nám v budúcnosti zachováte priazeň a dôveru.


 • nakúpil v obchode navratkuzdraviu.sk pred 3 rokmi

  Neodporúča obchod

  • Žiadne výhody nevidím, je to klasický obchod. Ja niečo chcem, firma ponúka.
  • Dôvod nákupu jednoduchý. Pri hľadaní žiadaného tovaru sa mi ukázal len tento obchod.
  • Hlavný zápor je doba kedy firma odošle tovar až do chvíle doručenia ku mne. Dlho to trvá, hlavne je to drahé!!!! Musím zisťovať aj viackrát na pošte, či tam majú moju zásielku. Oni sami mi to neozhnámia. Takže je to otrava!!!!

  Ja musím hodnotiť obchod ako celok, tj. objednanie, odoslanie a doprava. Vy tu stále rozprávate o obchode. Ten je klasický. Dobre hodnotený, keď je dobrý ako celok, teda aj s dopravou. V opačnom prípade to je otravné. Preto sa treba zaujímať aj o tú poslednú zložku obchodu, teda dopravu. Keď sú dobré dve veci a tretia nanič, tak je všetko nanič. Pospíšil

  Prosím, aby prípadná reakcia obchodu (viď.nižšie) nebola taká, že obchod za to nemôže. To radšej nič nepíšte.

  Reakcia obchodu navratkuzdraviu.sk

  Dobrý deň,

  ďakujeme Vám za čas, ktorý ste venovali napísaním tejto recenzie, ktorej si vážime aj napriek jej negatívnej stránke. Každá reakcia zákazníkov nám pomáha zlepšovať naše služby.

  Sme radi, že ste Vami žiadaný tovar našli práve u nás.

  Mrzí nás, že ste bol nespokojný s dobou dodania zásielky. Objednávka, ktorú ste urobili vo štvrtok vo večerných hodinách, Vám bola odoslaná ihneď na druhý deň v piatok. Doručená Vám bola v utorok. Vo väčšine prípadov sú zásielky doručené už na druhý pracovný deň. V tomto predvianočnom období žiaľ trvala doprava o deň dlhšie, čo je nám ľúto.

  V poštovnom, ktoré máme za 3,20 € sú zahrnuté aj náklady na balné. Po podaní zásielky zasielame na email odkaz, kde môže zákazník sledovať pohyb zásielky od podania až k doručeniu. Tak má každý prehľad, kde sa zásielka nachádza a kedy ju môže očakávať.

  Každý zákazník má tiež možnosť si u nás vybrať dopravnú spoločnosť, ktorá vyhovuje jeho potrebám. V ponuke máme tiež možnosť zvoliť si prepravu kuriérskou spoločnosťou, ktorá odovzdá zákazníkovi zásielku priamo do rúk.

  Pre našich zákazníkov sa snažíme robiť maximum a preto dúfame, že aj napriek tejto situácií nám zachováte svoju priazeň.

  Pekný deň a spokojné prežitie vianočných sviatkov praje

  Zuzana Gočalová