• b
    • l úplne zaslaný iný vianočný motív

Nakoľko som objednala iný vzor obliečok - vianočných, bola som nemilo prekvapená, v akých nevýrazných farbách mi bol tovar dodaný. A nielen to , bol mi zaslaný úplne iný vianočný motív ako som objednala na nete. O to to bolo horšie, lebo som chcela prekvapiť dcéru pod stromčekom a nechala som tovar v pôvodnom stave (našťastie aj s dodacím listom) a zabalila do vianočného papiera. Zmrzol mi úsmev na tvári, lebo som očakávala krásny vianočný vzor červeno-zelenozlatý s rôznymi prekrásnymi motívmi a vankúše na každej strane iný motív. Tovar bol ružovo-bežovo neviem aký ..... Bola som veľmi sklamaná, lebo ostatné darčeky si vyberala so mnou a tento mal byť ako milé prekvapenie. O to je to horšie, že dávnejšie si dcéra tiež objednávala u vás tovar a asi pri balení jej ho vymenili za iný ako chcela. Takže sme sa už poučili, že tovar pri prevzatí od vás je nutné ihneď rozbaliť a skontrolovať, lebo sme prestali veriť, že nám bude doručené to, čo chceme. Alebo je to nejaký zámer zásielkového obchodu? Ak tovar nestihne niekto vrátiť do určitého počtu dní, musí si tovar ponechať. Preto prosím, aby sa takýmto nepríjemnostiam vyhlo. Či to je vinnou zamestnancov, či predvianočného zhonu neviem. Ak tovar, ktorý sa objednáva, nie je na sklade, s náhradným tovarom by mal zákazník najprv súhlasiť! Ďakujem za pochopenie.
    (dcéra vám už písomne oznámila, že nebol dodaný správny tovar a čaká na vašu reakciu)

• nespolahlivy ale totalne

neuveritelne este s takymto pristupom som sa nestretol-objednal som si 3x tovar ktory bol oznaceny ako pristupny ,ani jeden som nedostal a keby som tam nezavolal ani by mi neodpovedali ze ho nemaju -teraz som si objednal 4.krat uvidim co bude ale pravdepodobne naposled

• Zakúpený tovar kvalitou nezodpovedá cene.

S obchodom nemam zle skusenosti len kvalita navliecok nie je taka ako som si predstavovala na to, ze je to 100%tna bavlna. Mam uz jedny navliecky (ten isty vzor) od matejovskeho, ktore som kupila pred par rokmi a kvalita latky sa vyrazne lisi.

Po tyzdni od zadania objednavky mi prislo storno. Stalo sa to 2x, dalsiu sancu uz nedostanu. Ponukaju tovar, ktory nevedia dodat! NEODPORUCAM

Bol to moj prvý nákup v tomto e-shope a aj posledný. Odporúčal by som častejšie kontrolovať aktuálnosť ponuky a pružnejšie reagovať v prípade ak daný tovar uz nieje na zásobách.

Reakcia obchodu Návliečky e-shop

Ospravedlňujeme sa za nevybavenie objednávky. Výrobca nám dal neskôr vedieť informáciu o stave tovaru na sklade a bol tam ešte víkend. Bežne vybavujeme objednávky v čo najkratšom čase. Momentálne nastal čas keď sa tovar vypredáva dosť rýchlo. Pekný deň

• Nekvalitný tovar

Reakcia obchodu Návliečky e-shop

Dobrý deň. Nemáte pravdu. Tovar ktorý sme Vám posielali: návliečky ROYAL BLACK a čiernu JERSEY plachtu, je kvalitný. Pomer cena kvalita je bezkonkurenčný na trhu. Pekný deň.

Obchod neodporucam, nakolko maju v ponuke tovar, ktory niesu schopni dodat.

Reakcia obchodu Návliečky e-shop

Pri každom tovare je napísaná informácia o dostupnosti. Každý tovar ktorý nieje na sklade preverujeme a informujeme zákazníka o stave tovaru. Pekný deň

• Zavadzajuce informacie o kvalite tovaru. Postelne obliecky v komunikovanej kvalite " krep deluxe " su kvalitou obycajny krep, navyse obliecka na vankus bola prederavena. To vsetko za cenu neporovnatelnu s cenou v supermarkete, kvalita je vsak velmi podobna.

• tovar,bol úplnne iný,ako som si vybrala.

nespokojná a velmi.

Reakcia obchodu Návliečky e-shop

Dobrý deň. Vážená zákazníčka ak ste nespokojná s tovarom PRÍVESKOM STAR WARS, môžete nám ho vrátiť. Ak tovar nezodpovedal zobrazeniu môžete nás kontaktovať a takýto problém vyriešime k Vašej spokojnosti. Ospravedlňujeme sa vzniknutý problém.

nikdy viac

Reakcia obchodu Návliečky e-shop

Vážený zákazník. Objednaný tovar DISNEY FROZEN OLAF & SWEN- LUXUSNÝ CESTOVNÝ KUFOR na našom e-shope bol s dodaním 3 až 7 dní, po preverení u výrobcu už nebol dostupný. S toho dôvodu sme nemohli vybaviť Vašu objednávku. Tovar ktorý nieje na sklade preverujeme u výrobcu a hneď informujeme zákazníka a ponúkneme mu náhradný tovar.

• nespolahlivost informacii na webe

Objednal som 3 položky a dorucena mi bola jedna!

• bola to moja pohodlnosť na ktorú som doplatila nepáčil sa mi vybratý tovar ani farebne ani kvalitou bol som velmi sklamaná
    • obraz nezodpovedal skutočnosti ja som tam videla oodklad biely a tam bola hnusná zelená moje sklamanie bolo obrovské a material tak isto chcela som niečo jemné a to bolo tvrdé ako plech

tá cena vôbec nezodpovedala tej kvalite
    preto si radšej kupim v obchode aby som ho mohla ohmatať
    mám pár kusov návliečiek z nemecka ESTELLA myslela som že je to niečo podobné no ozaj som už dávnonebola tak sklamaná s kvalitou aj farbami strašne nepríjemná zelená.
    Aj plachtu som si objednala 180-200 a dostala som 180-220
    Celý tovar som vrátila a čakám na peniaze.

Niesom vobec spokojna, objednala som si najskôr podušky žlté pretože ich neviem zohnať a našla som tuto stránku teda tento obchod cez čo som myslela že budem konečne spokojnaa budem ich mať v zapeti my prišiel mail že su neni na sklade...Tak som skusila Šťastie zas a objednala si navleky na podušky žlté bohužiaľ su oranžove a tvrdé jak plech...niesom spokojna bohužiaľ. .

Reakcia obchodu Návliečky e-shop

Dobrý deň. Vážená zákazníčka objednala ste si u nás DEKORAČNÝ (návlek) ŽLTO ORANŽOVÝ MATĚJOVSKÝ, už v názve máte napísané že sa jedná o žlto oranžovú farbu, preto je tá oranžová na mieste. Materiál je bavlna deluxe veľmi príjemný. Ak Vám tovar nevyhovuje či po farebnej stránke prípadne kvality, zákazník môže vrátiť tovar, vždy sme tovar zobrali naspäť. Spokojný zákazník je pre nás prioritou. Ak máte problém s tovarom napíšte nám aby sme mohli reagovať. Zo strany obchodu neprišlo k pochybeniu. Pekný deň

• Žiadne benefity pre pravidelných zákazníkov

Doporučujem, ale nič výnimočné.

• neaktualnost

neprofesionalny

Stále majú dostupný tovar čo som si objednala a nebol mi dodaný z dôvodu že sa už nevyrába

• Neudáva dodaciu dobu. Moja objednávka je zatiaľ 10 dní bez akéhokoľvek upozornenia čo je s ňou. Chcela som to ako darček na Vianoce 2015.

• Neaktualizuje tovar vo svojej ponuke, resp.nekontroluje skladové zásoby obchodov

Tovar, ktorý bol v ponuke som nemohla dostať, žiadny náhradný nebol pre mňa vhodný. Možno niekedy nabudúce ibchid vyjde.