Bol to moj prvy nakup v tomto e-shope a mali najlepsiu cenu a dodavka bola rychla.

• Spoľahlivý

• Na eshope majú tovar skladom pritom ho vôbec nemajú!
    • Neaktualizované skladové zásoby
    • Nedôkladne zabalený tovar lišta pretrhla kartonovú krabicu a stratila sa z balíka že to predajca dôkladne nezabalil ho nezaujíma, keby lištu obalil aspoň do folie krabicu by nikdy nepretrhla!
    • Kraje balíka vôbec nezalepené, nezabezpečené!
    • Predajca len povie aby ste si nedodaný tovar reklamovali u prepravcu a viac ich to nezaujíma hlavne že oni zaň majú zaplatené a ja nemám ani lištu ani peniaze a teraz mám xx dní čakať kým mi prepravca vybaví reklamáciu!

Nákup v obchode neodporúčam a už tam nakupovať viac nebudem! Neschopne zabalili balík a ja mám s toho len problém s vybavovaním reklamácie u prepravcu a lištu musím objednať inde! Prístup prepravcu je asi taký mali ste si lepšie skontrolovať balík pri prevzatí viac ich nezaujíma (áno je to aj moja chyba dierka bola malá a uplne v rohu nevšimol som si to, ale z velkej časti je to aj Vaša chyba keby ste to dôkladne zabalili obzvlášť lištu na pilu treba obaliť aspoň do fólie nikdy by krabicu nepretrhla)…Takže ďakujem neprosím tomuto eshopu odporúčam sa vyhnúť!

• Vykajuci obchod